Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bas smo odigrali jednu uzasnu utakmicu a oni sa druge strane skoro pa savrsenu. Ne secam se da smo imali jednu kontru i lake poene sto za nas bas nije karakteristicno. Nisam gledao kakav je odnos u TO al ovako povrsno deluje da je razlika dvocifrena. 

Link to comment
Share on other sites

Partizan je pokušao da se samoubije, ali mi smo mu oteli pištolj iz ruku.

Nemam previše zamerki na igrače,

sve u nekim granicama. Neki na gornjim, neki na donjim.

Nadam se da će povratkom Kampaca i Martina Duško skratiti ekipu na nekih 10 igrača, a ostali ako baš mora.

Bravo Šegi za poslednju četvrtinu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, srlepajce said:

Nema veze sa skidanjem

 

Treniras sa njim a ne mozes da racunas na njega


Ne daj mu da trenira, neka trči samo oko pionira, poremetio nam koncepciju skroz. Dobric i Ivanovic mogu zajedno sa njim da trče, nema vajde od njih.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, iamsho4sho said:

Kad ti jedan ledej da 20 poena znaci da odbrana na 4 je bila nula. 

 

Lazic ne treba vise da dobije ni minut vise. 

 

 

Ljudi, ne može se osudjivati Ivanović zato što nemamo bolje igrače. Jedva je otišao penzioner Simonović a kada će Lazić ne zna se. Mi  smo Radanovu krajcali minute zbog Lazića, pa Lazareviću prošle sezone zbog dostignuća Lazića i Njegovih rekorda u Zvezdi po broju poena, utakmica, FAULOVA GLUPIH. 

Pa ko nas Jebe. Sledeće godine ga produžiti za još dve godine i da nas bog vidi.

Kad mi dete od 14 godina na posao šalje poruke uvredljive za istog, ali šta zna dete 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo na prvom mestu izgubili zbog nedostatka sreće. Neverovatno je koliko lopti nam je iscurilo iz koša i koliko se odbilo direktno u ruke igrača Partizana.

 

Drugi razlog je odlična odbrana Partizana. Jedini pad su imali u trenucima kada smo rasturili Smajilagića na piku i kada smo propustili šansu da vratimo prednost na našu stranu.

 

Jedva čekam Kampaca na terenu u evroligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Borky said:

Bas smo odigrali jednu uzasnu utakmicu a oni sa druge strane skoro pa savrsenu. Ne secam se da smo imali jednu kontru i lake poene sto za nas bas nije karakteristicno. Nisam gledao kakav je odnos u TO al ovako povrsno deluje da je razlika dvocifrena. 

 

Kako je ovo moguce? Odigramo mi uzasno a oni savrseno a poen razlike?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

U padu forme smo. Najvise se to vidi u defanzivi gde sad vec dosta puca odbrana na kretnjama. Dobric nekoliko puta odigrao James Harden specijal u odbrani. U napadu soliranje. Da li je pad samo privremen ili ne, videcemo, recimo da zadnje tri utakmice igramo lose. Zalgiris, Cedevita, Partizan. Bas lose.

 

Slazem se. No, jbga, takav je ovaj format takmicenja, dovodi do ciklusa plime i oseka.

 

Zvezda i u ovom padu formu je zajebana, a bice tek zajebanija, nemam trunke sumnje u to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Okrecemo se obavezama u kupu i prvenstvu. Neda sacuvao neke simbolicne sanse ovom trojkom na kraju, ali sustinski to bi bilo to.

 

Ne mogu da verujem da trener sa toliko iskustva ne vidi da Nikola Ivanovic na ovom nivou kosarke, a narocito po izlasku iz povrede, ne sluzi apsolutno nicemu.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nismo uradili mnogo puta ono sto je bilo očigledno da ttener traži  - Igrali smireno! 

Svaki napad koji je trebao da okrene su momci ili promasili iz lose pozicije, retko dobre ili pravili nepromisljene greske.

 

Ocigledno je da smo, uprkos nekim pobedama, vec gotovo mesec dana u padu forme i to je ok. Povrede i neregistrovanje Kampaca nisu olaksali taj period ali mislim da se on blizi kraju. 

 

Inače, večeras je i onima koji je to bilo , mozda, nejasno vetovatno postalo jasno sta Dusko zamera Petrusevu. 

 

Glave gore i napred, niti je sta gotovo, niti nemoguce. Bice borbe do samog kraja i iz nekog razloga ja nemam dilemu oko naseg plasmana u top 8, odnosno, ne sumnjam u njega. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim, da osim Reala (poraz) i Monaca (pobeda) sve su nam ostale utakmice još od one prve protiv Partizana bile na +/-5 sa sve ovom večeras i Žalgirisom. Znači tu smo negde na loptu, dve i nema smisla prigovarati bilo šta ni igračima a kamoli treneru. Pa otkad je došao ima 9/5, što ne bismo još jednom ponovili slično.

Ponavljam, plaši me samo, što polako gubimo energiju, svežinu i to može da nas košta.. možda se to malo popravi kad se vrati Hasan i zaigra Facu. Uglavnom, ništa nije još gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatni smo, jedna utakmica je dovoljna da se oprostimo od sezone, da poletimo ili da pričamo kako će ona preokrenuti sezonu. Dve izjednačene ekipe, ali će nama Kampaco napraviti razliku. Možda za Evroligu bude kasno, al jbg, nije ni Duško čudotvorac pa da zakrpi svaku rupu u timu i sve rupe koje je napravila uprava na početku sezone. Mi smo i dalje u borbi za top8, ne treba mračiti već verovati dok god postoje šanse. Dve pobede u Italiji će mnogo toga promeniti i opet će se pevati druga pesma. 

Edited by Volter
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Душков пораз са држањем Недовића преко 7 минута на клупи у последњој четвртини. Немамо тај луксуз да нам у оваквој утакмици он толико проведе на клупи. Ништа није готово као што се овде прича идемо по победе у Италији подршка за Душка и играче!

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mora se neki derbi i izgubiti, ne mozemo bas svaki dobiti do kraja...

 

Inace, sa ovoliko izgubljenih lopti, promasenih zicera, propustenih sansi za prelazak u vodjstvo, mi tesko da mozemo gore, a komsije mislim da tesko da mogu bolje od ovoga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...