Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

A da je stavio Radulju...Opet bi isto bilo.

 

I onda bi ti pisao koga moga stavljas Radulju na teren.

 

Ja sam uvek mišljenja da kada nešto očigledno ne ide, pokušaš nešto drugo, ne može se glavom kroz zid.

Već u prva tri minuta je bilo jasno da je Luka na Tavarezu propao slučaj. Eksperiment sa Kuzom je uspeo, nakon toga nikako se nije trebalo vraćati na nešto za šta je kristalno jasno da ne funkcioniše i NE MOŽE da funkcioniše, postojala je opcija DA SE PROBA nešto drugo, to drugo je Raduljica.

 

Jasno je da šteta ne može biti veća nego što već jeste, nemaš šta da izgubiš, možeš samo eventualno nešto da dobiješ.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Ima Raduljicu na klupi. Višlji, teži. Misliš da bi bio beskorsniji od MItrovića, bilo u odbrani bilo u napadu?

Imao si priliku da vidis na sta je to licilo u Madridu kad je Radulja startovao na Tavaresu pa nas resili za 5minuta.

Sigurno Dusko nije debil da ne vidi da jedino Kuzmic moze da igra sa Tavaresom, igrao je dok je mogao da stoji sto na zalost nije puno.

Uvek kad se izgubi moze da se polemise, zasto Mitar, zasto ne Holand itd.

Za mene je magija sto smo sa ovakvim timom dobili u Valensiji i drzali se 3/4 danas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kažem sinu kad smo vodili 47 - 42 i vidim da ulazi Lazić (i on je znao šta ću mu reći pa me pogleda čekajući moju reakciju):

-Evo sine, vidi sad rezultat 47 - 42 i ulazi Lazić.  (več 2-3 godine isto pričam)...................

Ono, ništa lično protiv kapitena, niti je on kriv za OVO, ali najviše maše peškirom  kad je na klupi a kad se pozdravlja publika mora biti ispred svih bar metar da se VIDI ko je kapiten.

Neka njega dok god hoće da igra i sretno nama puno sa njim.

Ivanović mora da igra sa onim što ima ...

 

 

kako kažu; sam ću otići!

 

Edited by Gojko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Imao si priliku da vidis na sta je to licilo u Madridu kad je Radulja startovao na Tavaresu pa nas resili za 5minuta.

Sigurno Dusko nije debil da ne vidi da jedino Kuzmic moze da igra sa Tavaresom, igrao je dok je mogao da stoji sto na zalost nije puno.

Uvek kad se izgubi moze da se polemise, zasto Mitar, zasto ne Holand itd.

Za mene je magija sto smo sa ovakvim timom dobili u Valensiji i drzali se 3/4 danas.

 

Proteklo je dosta vode od tada. Trebalo je PROBATI, ne robovati šablonu, to i jeste ono što me jedi. 

 

Imaš situaciju gde srednjoškolac nagrđuje petaka, daj ubaci osmaka da vidiš hoće li biti bolje, makar osmak preskakao fizičko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Ima Raduljicu na klupi. Višlji, teži. Misliš da bi bio beskorsniji od MItrovića, bilo u odbrani bilo u napadu?

 

Ne zezaj Laki, jasno je da se Dusko nece sramotiti da ubacuje Raduljicu. Znam, sad ide prica za sta onda sluzi ... To je pitanje za Covica, on ga je doveo. Uprava, strucni stab u buducnosti ili nesto trece, cetvrto, ne znam. Uglavnom necemo se praviti da je Raduljica kosarkas trenutno. Igrali smo sa 10 igraca u rosteru, racunajuci i Ilica sa svojih 5 minuta. U tih deset su dakle Ilic, Kuzmic, Holand. 

 

Samo malo realnosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

OK, koliko smo mogli drzali smo se, nema sta da se pretarano zamera, takodje Kuzmic koliko je mogao igrao je, imali smo taj momenat u trecoj kad ih je Dusko zamenio videlo se da nema kapaciteta.

 

Koliko bi bilo dobro da dobijemo Monako i nekako preguramo ovu duplu nedelju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...