Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Quote

 

Duško Ivanović:

Osetim i danas svaki put kada uđem u neku novu svlačionicu kako me igrači posmatraju, odmeravaju, gledaju šta sam obukao, naročito kada izađemo na parket. Igrači odmah shvate da li trener zna svoj posao ili ne, teško ih je prevariti.

 


:Hail:

Да они левати са фудбала барем нешто сконтају од овога…

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kvaratskhelia said:

Valjda se do Žalgirisa vraće Ivanović. I igrač njegovog kalibra bi nam dosta valjao u ovoj teškoj situaciji.

Ne znam da li sam nesto pomesao, ali mislim da je izjavio da se vraca do Monaka. Intervju  je bio pred Valensiju, na treningu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uvrnuto said:

 

A Žoc ni minut protiv Monaka nije proveo na terenu... Ej! 

 

Možda si mogao i sa Kampacom da uporediš isto to? 

 

Šta je poenta... Mogao si smisao posta da izneseš i bez ovih poređenja i prelaženja tata granice. Bez veze da brišemo ili prebacujemo, kao što nam često bude bez veze i za druge postove, jer u suštini post ima neku poentu, ali zabrljate na kraju. 

 

Poenta je da su 7 igraca koji zajedno imaju platu slicnu kao jedan trener proveli 70% vremena na gostovanju u EL koje je dobijeno. To je poenta! Ne znam kako ne vidis znacaj toga. Meni je to fascinantan podatak.

Tog trenera sam naveo jer je njegova plata najpribliznija njihovim platama sabranim, Kampacova je manja za bar 20-30%. Mozda sam mogao da kazem kao Kampacova plata iz sledece sezone ako ostane kod nas. Po meni nema veze sa Tatom, ako gresim moze da se prebaci. A opet za poredjenje je bas bolje da se uporedi sa trenerskom platom. Drasticnije.

Ne znam zasto vi toliko bezite od te njegove plate. Sumnjam da radi za dzabe i da nema ugovor kako on sam kaze, a zna se koji je rang njegove plate do sad bio.

Ako je moglo za Kalinu prosle sezone da se insistira da mu je plata u "njegovom rangu" ne znam zasto bi se za trenera pravio izuzetak.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Argentinski košarkaš Fakundo Kampaco ima zabranu igranja u Evroligi, a pred meč Crvene zvezde u Skoplju protiv MZT-a govorio je za Sport klub o gorućoj temi. 

 

Quote

– Osećam se tužno, želim samo da igram košarku. Želim da igram i ABA ligu i Evroligu, to se neće desiti do marta, ali držim “fige” da će se sve popraviti. Zahvalan sam mojim saigračima, pomogli su mi dosta juče. Mnogi ljudi su mi pokazali ljubav i dobrotu… podržali su me i veoma sam srećan zbog toga. 

Ipak očekuje i nada se promeni.

– Nadam se i želim da se nešto promeni. Voleo bih da igram što pre, ali nije u mojim rukama. Tako da se trudim da budem dobar saigrač, da energiju usmerim na treninge. Tu sam da pružim podršku mojim saigračima, ali veoma, veoma želim da igram košarku, da igram Evroligu. 

Govorio je i o podršci navijača. 

– Neverovatno je, ludo je koliko Zvezdinih navijača i drugih navijača mi pruža podršku, igrača, ne samo mojih saigrača, već i drugih košarkaša je tu za mene. Mislim da zajedno možemo da donesemo promenu. Veoma sam zahvalan za to – završio je Kampaco. 

 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Generalno od povrede Martina nas  i nasu igru nosi Filip Petrusev. Otuda i "pobeda " protiv Barse i pobeda nad Valensijom. Vrhunske partije koje se ne ogledaju samo u brojkama, vec i u teranju protivnika iz reketa ili na upucivanje suteva sa vecim lukom, tj. neprirodnije, a time i manje uspesno. Cenim da ce se do kraja sezone, uz stav koji ima, a posle Valensije je rekao da jedva ceka sledeci trening, izrasti u MVP EL i tas na vagi koji ce nas odvesti na ekskurziju u Litvaniju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Duška...njegov tim će sa onim što mu je na raspolaganju uvek pružiti maksimum. Mnogima će to biti 2 mač. Meni dovoljno sve i da ne uletimo u F8.
Ako nam ne skrate zabranu besmisleno je da zadržavamo Kampaca jer biće mučno gledati ga na klupi u EL a raskalašno da ostaje zbog 9 tekmi. To mu dodje jača plata i od one Divčeve?



Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Što se tiče Duška...njegov tim će sa onim što mu je na raspolaganju uvek pružiti maksimum. Mnogima će to biti 2 mač. Meni dovoljno sve i da ne uletimo u F8.
Ako nam ne skrate zabranu besmisleno je da zadržavamo Kampaca jer biće mučno gledati ga na klupi u EL a raskalašno da ostaje zbog 9 tekmi. To mu dodje jača plata i od one Divčeve.

I meni je uživanje da gledam kad se tim bori ovako. Svaka čast

Što se tiče Kampaca, potpisao je ugovor valjda, nije na probi kao omladinac. A i Divac valjda dobi 1 mil. dm (praktično današnji ekvivalent 1 mil € ) za 2 utakmice.

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Wingwalker said:

Ako nam ne skrate zabranu besmisleno je da zadržavamo Kampaca jer biće mučno gledati ga na klupi u EL a raskalašno da ostaje zbog 9 tekmi. To mu dodje jača plata i od one Divčeve.

 

Zbog 9 tekmi koje ce da odluce o plasmanu u plej of i zbog plej of-a ABA koji ce u velikoj meri odlučivati i o sledecoj sezoni. Bas je raskalasno.

 

Mi samo u poslednja 4 kola imamo 3 domacinstva i gostovanje Asvelu koji ce tad igrati rekreativno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I meni je uživanje da gledam kad se tim bori ovako. Svaka čast
Što se tiče Kampaca, potpisao je ugovor valjda, nije na probi kao omladinac. A i Divac valjda dobi 1 mil. dm (praktično današnji ekvivalent 1 mil € ) za 2 utakmice.
Uhhh...mislio sam da je cifra 200k po tekmi.

Samo da podsetim...ako Faku zaigra tek u martu mi ćemo bez njega odigrati tačno polovinu preostalih kola u regularnom delu.
Ukupan broj pobeda ne mora biti presudan ako na osmom mestu bude 4-5 tima sa istim skorom tako da su verovatnije ključni ovi susreti sa našim direktnim konkurentima...Žalgiris, Makabi, Valensija, Virtus i Partizan. Tu i jedan koš razlike na polovini sezone može ostala 4 konkurenta da pošalje na odmor.




  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:
5 minutes ago, svarozicslo said:
I meni je uživanje da gledam kad se tim bori ovako. Svaka čast
Što se tiče Kampaca, potpisao je ugovor valjda, nije na probi kao omladinac. A i Divac valjda dobi 1 mil. dm (praktično današnji ekvivalent 1 mil € ) za 2 utakmice.

Uhhh...mislio sam da je cifra 200k po tekmi.

Ne znam. Možda ima neko ovde sa boljom "mamurijom sećanja". Ono čega se ja sećam jeste cifra od milion, a odigrao je dve utakmice. 

Kampaco je dokazana igračana, a na ovaj tim koji se bori do poslednje sekunde i nema ladoleža (uprkos nedostatku talenta), može da bude "magični dodatak". Sama borba je meni sve što sam oduvek želeo da vidim od tima koji volim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

Ne znam da li sam nesto pomesao, ali mislim da je izjavio da se vraca do Monaka. Intervju  je bio pred Valensiju, na treningu 

Best case scenario je da krene sa kontakt treninzima od sutra...znaci bar 7-10 dana jos 😞

 

A bio je u strasnom naletu pre povrede...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Leonard said:

Fan baza oko blokade

Cega se pametan stidi....

 

Fan baza oko maltretiranja igraca koji nista nije skrivio. Blokada moze da traje dok se ne rese dugovanja, cim se ona rese nema ni jednog normalnog razloga ne ukinuti je. Evroliga bi mogla malo da smanji svoje licemerstvo.

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Fan baza oko maltretiranja igraca koji nista nije skrivio. Blokada moze da traje dok se ne rese dugovanja, cim se ona rese nema ni jednog normalnog razloga ne ukinuti je. Evroliga bi mogla malo da smanji svoje licemerstvo.

Kontekst je potpuno drugaciji. Odusevljenje za marketing kojim profitira kkcz u vezi  blokade. 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E sad...

Da svojim ocima nisam gledao kako korak po korak sve adute barselone izbijamo iz ruke, do mere da su morale i sudije da se ukljuce, ne bih imao ni promil nade da nesto u utorak mozemo da uradimo. Ako postoji centar koji moze da neutralise ovo Filipovo ludjenje oko kosa (u pozitivnom smislu), to je Tavares, koji takodje moze i Nemanju da udalji od reketa. E sad, kad bi Filipu proradila trojka, druga bi tu prica bila, onda bi ili morao neko drugi da ga cuva, sto bi mu omogucilo da se vrati u reket, ili bi reket bio slobodan da tu malo Nemanja pravi dar mar. Nadam se da Luka i Stefan ne mogu dve utakmice za redom ovoliko lose da odigraju, da ce Laza i Despot da udave protivnicke bekove i krila i da ce Bentil bar nesto uspeti da pogodi, da bar udjemo u neizvesnu zavrsnicu, iako nisam siguran koliko zvezdinih zavrsnica moje srce moze da izdrzi.

Ali, sta god uradili protiv Reala, i koliko god ja imao sve vise poverenja u ovu ekipu, mislim da protiv monaka glat gubimo, i to pre svega zbog umora i skracene rotacije, pre svega na bekovskim pozicijama.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, leki bg said:

Realno sa ovim zdravstvenim biltenom nas i nasih protivnika:

 

30-70% vs Real

80-20% vs Monako (@ Lojd sigurno ne igra).

 

Ali tako ce i kladionice staviti vrv, tako da...i tamo se gubi i dobija. Bili smo autsajderi i u Valensiji.

Da je obrnut raspored, složio bih se sa ovim procentima, možda ne baš 80-20, ali negde 60-40. Ovako ćemo da se iskidamo protiv Reala, a oni su baš jaki i ako to dobijemo stvarno ću da počnem verujem da je Duško čarobnjak Merlin. Ovako se bojim da ćemo protiv Monaka da izađemo potpuno isceđeni i onda naravno James poludi, ostali ubace frižider i jbg. Pesimista sam za ove 2 utakmice, ali ne bih se bunio da me demantuju igrači. Sa 1:1 iz ta 2 meča bih bio prezadovoljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...