Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Hajde da ponovimo, ne moze da se trazi celendz za nesto sto nije dosudjeno.

 

Sto je ekstremno glupo i ne pomaze regularnosti lige. Posebno u poslednja 2 minuta ne sme da se dozvoli prostor za bilo kakvu drasticnu gresku.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ćira said:

Taj Misko, kako mu neki tepate, je jedan klasičan prevarant koji pripada tzv. sektoru političke ekonomije. Kao i svi “biznismeni” iz tog miljea živi na postojanju drzavnih firmi koje mu ustupaju prostor da radi ovo sto radi. Da su kkcz i kkp privatni klubovi ne bi bilo ni Miska ni Mege ili bar ne u ovom obliku.

Čovek ima 50 igrača u EL, u Zvezdi i Partizanu ih nema 10 ukupno. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Decembarski said:

Jedina stvar kod Duška koju će verovatno morati da koriguje je izbor trenutka za čelendž.

Kad su već tako nakaradna pravila da  gubiš pravo na čelendž čak i kada budeš u pravu,mora da se čuva za bukvalno situaciju koja rešava pitanje pobednika meča ,po cenu da ostane neiskorišćen,jer smanjuješ lopovima mogućnost da ti ukradu pobedu.

Da ne pominjem Mirotu,sinoć sam ja laik u direktnom prenosu video da su koraci u zadnjem napadu,ovi namerno neće da sude i mogli smo da prodjemo kao sa Mirotićem.

Za sve ostale segmente taktike,vodjenja utakmice,motivacije,pripreme igrača ja sam stvarno oduševljen i želim mu da od nas ode u penziju.

On ga je i sacuvao za kraj utakmice i probao je da izvuce nesportsku za faul nad Nedovicem.

Druga stvar, to sto ti pominjes ne moze da se trazi za celendz. Samo.kad se nesto svira podlozno je celendzu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ćira said:

Taj Misko, kako mu neki tepate, je jedan klasičan prevarant koji pripada tzv. sektoru političke ekonomije. Kao i svi “biznismeni” iz tog miljea živi na postojanju drzavnih firmi koje mu ustupaju prostor da radi ovo sto radi. Da su kkcz i kkp privatni klubovi ne bi bilo ni Miska ni Mege ili bar ne u ovom obliku.

Lupi covek i ostade ziv. 

Da nije Miska (kakav god da je), teze bi bilo i nama i komsijama, da nema njegovih usluga za uslugu dilova, dovodjenja igraca radi zabadanja boljih ugovora narednih sezona i raznih muljaza... Boli Miska cose i za Zvezdu i Partizan i dok god ima acb ligase da gura svoje igrace, ne mora nikad da saradjuje sa nama. 

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je (iz sadasnje perspektive) sto Radanov nije imao prilike da radi s Duskom. Nekako mi se cini da bi u tom slucaju mogao da potera karijeru u potpunom drugom pravcu da je kojim (nesrecnim) okolnostima ostao kod nas. Mislim da bi nakon nekog vremena znali da li mu je upitna radna etika bila prvenstveni problem ili se tu, zapravo, imalo i te kako s cim raditi. 
Ok, mozda kenjam, al’ sam nagruvan nekim lekovima pa se gubim.

Srecan Bozic, Hristos se rodi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Hajde da ponovimo, ne moze da se trazi celendz za nesto sto nije dosudjeno.

Laik sam,ne ponavljam to prvi put,tako da to nisam znao.

Katastrofa od pravila za čelendž je tim veća.

43 minutes ago, Miki28 said:

On ga je i sacuvao za kraj utakmice i probao je da izvuce nesportsku za faul nad Nedovicem.

Druga stvar, to sto ti pominjes ne moze da se trazi za celendz. Samo.kad se nesto svira podlozno je celendzu.

Video sam kad ga je iskoristio,realno ono nije bilo za nesportsku.

 

Pošto ni Mirotina noga na aut liniji nije svirana ,znači ni tad nije mogao da se trazi čelendz i da nije bio potrošen?

Edited by Decembarski
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

A dobice

 

Treba nam 1 pobeda u duplom kolu, pa odmaramo 7 dana do Zalgirisa koji nazalost bas kao i Partizan dolazi u losem trenutku po nas. A tu je negde i Makabi, sve direktni rivali. Kod Dzonija mi je jako upitno koliko ce moci da pomogne u prvih par utakmica. Eventualna registracija Kampaca posle Monaka bi nas spasila.

Link to comment
Share on other sites

Duško tabela: 

 

1. Crvena Zvezda 8-2 +22

2. Anadolu Efes 7-3 +90

3. Real Madrid 7-3 +87

4. Baskonia 7-3 +71

5. Olimpijakos 6-4 +111

6. Barselona 6-4 +22

7. Monako 6-4 -16

8. Žalgiris 6-4 -16

9. Partizan 5-5 +8

10. Makabi 5-5 -7

11. Virtus 5-5 -18

12. Fenerbahce 4-6 +/- 0

13. Bajern 4-6 -24

14. Pao 4-6 -49

15. Asvel 3-7 -63

16. Valensija 3-7 -67

17. Armani 3-7 -76

18. Alba Berlin 2-8 -75

Edited by Milko Miller
  • Like 27
  • Love 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Valjda se do Žalgirisa vraće Ivanović. I igrač njegovog kalibra bi nam dosta valjao u ovoj teškoj situaciji.

Tolika frka oko fakua, svetla na petrusevu i el cirkuzanteu, zaboravih na mog omiljenog igraca i najboljeg bekap pleja u EL.

 

Dzoni Hilandar Ivanovic ❤️

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Milko Miller said:

Duško tabela: 

 

1. Crvena Zvezda 8-2 +22

2. Anadolu Efes 7-3 +90

3. Real Madrid 7-3 +87

4. Baskonia 7-3 +71

5. Olimpijakos 6-4 +111

6. Barselona 6-4 +22

7. Monako 6-4 -16

8. Žalgiris 6-4 -16

9. Partizan 5-5 +8

10. Makabi 5-5 -7

11. Virtus 5-5 -18

12. Fenerbahce 4-6 +/- 0

13. Bajern 4-6 -24

14. Pao 4-6 -49

15. Asvel 3-7 -63

16. Valensija 3-7 -67

17. Armani 3-7 -76

18. Alba Berlin 2-8 -75

8-2, kos razlika +22.Sve dobijeno na krv i nož😎

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Petrušev na poslednje 4 utakmice u el:

 

Prosečni poeni: 20,75

Prosečni skokovi: 8

Prosečne blokade: 2

Za 2 26/36 72,2%

Bacanja 22/24 91,6%

 

:Hail::Hail::Hail:

 

Zver! :classic_biggrin:

 

Pa tačno otkad je Martin povredjen. Lepo koristio povećanu minutažu i ulogu i izborio status kao najbolji big Zvezde. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ćira said:

Ovako možeš da se obracas onima koji su napravili propuste u tvom vaspitanju pa te nisu naučili da pristojno komuniciraš. 
Sto se mene tiče molim te produži dalje tehnikom Jonathana Edvardsa. 

Vidim ti si bas lepo vaspitan i primer si za ostale. 

I mehanizmi odbrane dobro rade, kad napises glupost, onda napadni nekog kako te vredja, odlicno. Bitno da ti je rec "Lupi" uvreda. 

A da ne pominjem sto je jedan jako vaspitan covek, u postu na koji sam i odg nazvao drugog "prevarantom", to te valjda nauce u kuci, a mene izgleda nije imao ko. 

Edited by Igor_
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Decembarski said:

 

Da ne pominjem Mirotu,sinoć sam ja laik u direktnom prenosu video da su koraci u zadnjem napadu,ovi namerno neće da sude i mogli smo da prodjemo kao sa Mirotićem.

 

ne mozes da koristis challenge za situaciju u kojoj sudije nisu nista dosudile. isto vazi za korake koje pejstujete od sinoc i za tricu mirotica.

 

edit sad vidim da je pomenuto, sry

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Everlook said:

Svidja mi se sto smo pobedili ovako jak tim u Evroligi u gostima bez Vildoze i Kampaca.

 

Niko sada ne moze da kaze da smo novcem kupili pobede.

 

Vidi sad ovo:

 

Petrušev 32 minuta

Dobrić 26 minuta

Marković 22 minuta

Lazić 19 minuta

Lazarević 19 minuta

Mitrović 13 minuta

Dalibor Ilić 9 minuta

 

7 igrača koji su zajedno možda plaćeni nešto preko 2 miliona (Koliko jedan Žoc verovatno) uzimaju 140 minuta, znači 70% vremena na terenu.

 

 i dobijemo EL utakmicu u gostima.

 

A Žoc ni minut protiv Monaka nije proveo na terenu... Ej! 

 

Možda si mogao i sa Kampacom da uporediš isto to? 

 

Šta je poenta... Mogao si smisao posta da izneseš i bez ovih poređenja i prelaženja tata granice. Bez veze da brišemo ili prebacujemo, kao što nam često bude bez veze i za druge postove, jer u suštini post ima neku poentu, ali zabrljate na kraju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...