Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

A za ovo sto pisete apropo situacije svakog jula ste apsolutno u pravu, ako nas ne zele i ako svake godine treba da menjamo 80 posto ekipe i sastvaljamo se u hodu neka to javno i kazu. 

Bar ce prestati gluposti o obraefektu i ljudima iz senke koji obezbedjuju 90 posto budzeta kkp, ali eto ne smeju da kazu javno da ih ne bi razapeli u Srbiji.

Ni ti Covicu ako ti je interes kluba bitan, nisi trebao da pristanes na te igranke. Niko ziv nije mogao da te spreci da se povuces i spasis se muke i pljuvacine... Odes kao sampion posle dve duple triple na kraju krajeva...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima,

 

Citam ovaj crveno-beli dio foruma bas dugo (drugi me ne zanimaju, a i nema se vremena) i nikada nije bio neko olicenje pozitivizma ali posljednjih par dana mracenje i negativa je zaista dosegla neke nove visine. Ne mislim da ce ovaj moj post promjeniti misljenje kod bilo koga, ali se nadam da ce bar neki/neke da se zapitaju. 

 

U vezi ove papazjanije oko kazne, naravno da ima veliki dio nase krivice. Kao sto je isto tako i cinjenica da je EL kao takmicenje daleko od savrsenog a tek je posebna prica klubovi koji se takmice i njihovi interesi, njihove finansije i nacin poslovanja. Ali da se ovoliko pljuje po klubu i rukovodstvu je zaista tesko shvatljivo. 

 

Ovo sve dolazi u trenutku kada imamo 50% u EL i kada smo prvi na tabeli u ABA, usprkos svim zajebancijama koje nas prate (povrede i promasaji u trenerskom i igrackom kadru prvenstveno). Ali to kao da nije vazno. Nego udri iz svih oruzja po klubu i upravi, konkretno po NC.

 

Ima NC svojih aferima podosta, ali da li vecina vas stvarno misli da ostale EL klubove vode seka perse? Majke Tereze? Svasta. I nesto nisam procitao da bilo ko od vas sto je za smenu NC ima neko ime kao nasljednika. Evo recite, koga bi vi tacno, imenom i prezimenom, umjesto NC? Vrlo dobro znate da ce to moze biti samo neko sa jakom vezom sa vlasti. A onda pogledajte kod komsija. Dosao je veliki sportski pregalac iz Prislonice, dobio gomilu para, doveli su mu ZO na klupu, dali besplatnu Arenu, ima svu logistiku i sve zivo i opet nista nije osvojio jos je morao od sramote da pobegne iz KLS. 

 

Hvali se Dusko Ivanovic. I treba. Zasluzeno. Ali mnogo ljudi koji ovdje pisu i hvale naseg trenera ima totalno suprotan stav od njega. To je isto tako tesko shvatljivo. Geldate li vi sta on prica pre i posle utakmica? Koja mu je filozofija? Jeste vidjeli i culi sta je rekao u vezi toga sto nece igrati Kampaco jos neko vrijeme? Evo da ja parafraziram - pa nista, nema Kampaca, ali ce ostali momci morati vise da povuku. Da ima ovaj vecinski forumaski stav, vjerovatno bi covjek odustao od svega.

 

Imamo sjajan tim, uz sve stvari koje su se mogle bolje odraditi oko selekcije. Ali i to se popravlja. Zajebali sa trenerom - smenili ga i doveli pravog strucnjaka. Zajebali sa nekim igracima - doveli bolje zamjene. Sta se ocekuje? Da niko ne napravi nikakvu gresku? Da drugi timovi to ne rade? Svasta. 

 

Imamo bukvalno blago od srpskih igraca u timu, neki su nam istinske legende, momcine, kapiteni sadasnji i bivsi, momci koji su navijali sa tribine dok nisu zaigrali, bore se do poslednje kapi znoja i krvi za nas klub, igrali bi i sa slomljenim rebrima ali im i bukvalno brane. Ali ne, hajde da fokus bude na NC i da se mraci i da se pljuje, jer, jelte, to ce nam pomoci da budemo bolji.

 

Ovdje neki sto se predstavljaju kao Zvezdasi vjerovatno skandiraju u Areni na utakmicama KKP one gnusne gadosti. Nemam drugog objasnjenja. Mene je zaista stid nekada sta citam ovdje.

 

Veceras nas tim ponovo igra utakmicu EL, u kojoj se nalazi zato sto je to na terenu izborio. I to je jos jedna utakmica u kojoj ce osvajac KRK, ABA lige i KLS da ide na pobjedu jer tako nasi igraci, i nas trener, i vjerujem svi u nasem klubu, tako ulaze u apsolutno svaku utakmicu. A dok god je tako, mi smo svaku utakmicu pobjednici, bez obzira sta rezultat kaze i bez obzira sta neki/neke "Zvezdasi" ovdje i bilo gdje na internetu pisu.           

 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Izgubio sam volju za praćenjem EL, teško da ću pogledati nešto mimo Zvezde do kraja sezone. 

 

Dušku i momcima puno sreće večeras, trebaće im. 

Same here.

Nesto slicno kao s onim oko Novaka u AUS.

 

Bas gorak ukus.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

Svi su zamenjivi ali u ovoj sada ekipi imam nekoliko igraca koje nikako me bih volio da odu a to su Petrusev, Luka, Dzoni.

 

petrusev ako nastavi ovako, pa ga platimo koliko i drugi, hoce. za dzonija, luku i ostale nema brige

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čokiju bi sada trebalo biti nikad jasnije da imamo gospodina i preiskusnu košarkašku babarogu na klupi koji je u stanju da iz svega što mu baciš na sto za kratko vreme izvuče racionalni maximum i sve to iznese sa stilom. Treba mu na vreme, pre nego ga startuju sa strane, ponuditi višegodišnji masan ugovor i ne dovoditi njegov integritet u pitanje...pa i kada nas očekivano napuste Kampaco i Vildosa sledi nam formiranje tima po njegovim aršinima i to nam je po do sada prikazanom, daleko više od samo dobrog starta. Pitajte Žoca šta misli o tome.







  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Sve je rekao predsednik, nema se šta tu više dodati. Mene zanima kako jedan klub na danasnji dan samo na ime poreza duguje 7 miliona € a uredno se takmiči, dovodi, registruje igrače. Dok god pravila nisu ista za sve, nemam nameru da kritikujem ni upravu ni klub. Srećno veceras momcima i Dušku, oni su najsvetlija tačka našeg kluba.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, medobrundo said:

Ja se svakako nadam posle svega da će on samo ispariti, pa ko god vodio klub, makar ne igrali više ni ABA ligu. Zaista više nije ni bitno. 

Ako sam te ovde dobro shvatio ti više mrzis Covica nego sto voliš Zvezdu? Čak i kažeš neka dodje ko god. Dakle neka nova verzija SNS limara samo na celu kkcz je po tebi bolje od Nebojše Covica? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam video da je potkacio Miska u intervjuu jutros, sad citam da jeste, kao svi igraci koji su pravili problem su vezani za njega
Jedva je nekako ispunio kvotu koga će namazati s obzirom na novopostavljene limite. Mene je iznenadilo i ovo uvijeno nabacivanje Usniji oko "nehigijenskog tretmana" Zvezde...u slobodnom prevodu ,,prljava rabota".
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sreca pa Dusko i momci ne citaju ove sramotne upise u zadnjih 10ak dana. 

 

Ljudi dosli, razbili sve timove do sada, igraju posteno i onda ovde pocinje hajka na Covica na ovog na onog, jer je doveo Kampazza i sve sto je islo nakon toga. 

 

Ispada da je bolje bilo da nije radio NISTA , umesto sto je pokusao i jos uvek pokusava da ojaca tim i napravi nesto istorijsko u ovoj sezoni. Ali neeeee, mora da se pljune, da se malo zvlajzne po Covicu po svakoj njegovoj reci , kao da u drugim klubovima sede profesori nauka i akademici. 

 

Svasta ! 

 

Nastavite slobodno sa pljuvanjem, ali nemate prava da se radujete pobedama ( kad dodju ) jer ovo sto vi pisete ovde VEZE NEMA sa normalnim navijanjem i podrskom klubu. 

 

Nja nja nja nja nja Covic duguje pare , nja nja nja nja nja Covic se usudio da pecne Radonju nja nja nja nja nja Covic ovo Covic ono, u redu shvatili smo, Covic je za sve kriv, svi drugi su nevinasca. 

 

Covek brani klub na svoj nacin, radi to uspesno u ovom blatu od lige i atmosfere vec vise od 10 sezona. Vi ako zaista mislite da bi neko drugi to bolje radio, vi zivite na nekoj drugoj planeti ocito, a to bih i mogao da razumem od nekih klinaca ovde, da tako rezonuju, ali ne i od iskusnijih forumasa i ljudi. 

 

Ima Covic 1000 mana, a ko ih pa nema?

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 8
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci Covic je sam rekao: Sa Radonjicem, Voltersom i Holinsom se klub dogovorio da isplata duga bude do kraja jula prošle godine. Nismo isplatili. Kad su došli Vildoza, Ivanovic i Kampaco logično da su zatražili odmah isplatu jer su videli da klub očigledno ima pare. Najnormalnije na svetu. Da su zatražili isplatu duga kad smo izgubili od Zadra verovatno bi bila sramota kako sad mogu dodatno da ukopaju Zvezdu. Sad im smeta jaka Zvezda i hoću da nas sruše. Po Čoviću najpostenije bi bilo da oproste sva dugovanja kluba. 

Edited by Milko Miller
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

Jako težak meč nas očekuje, zaista ne očekujem pobedu, jer smo polomljeni skroz

 

Ko je polomljen ? Isti ovaj tim je odigrao protiv Barse. To sto su forumasi psihicki u rastrojstvu jer im je Glinkman porusio Kampazzo sneska, ne znaci da tako razmisljaju u samoj ekipi. Kad se izadje na teren, tamo vaze druga pravila. 

 

Oni su sportisti , vi NISTE, vi ste navijaci, ugao gledanja svega ovog je TOTALNO drugaciji. Vi ako sve to ne mozete da shvatite, sta da vam radim. Niko od vas nije verovao u pola od ovih pobeda sto je ostvario tim, toliko o tome koliko zapravo verujete u sve njih. Dusko da tako razmislja nikada ne bi ni dosao ovde. 

 

Sreca pa je covek prosao sve i svasta u karijeri i ima za razliku od 99% forumasa totalno drugacije vidjenje svega. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Čović:

 

"Ja sam malopre rekao. Nemojte da napadate Bodirogu, on je korektan i profesionalan čovek, profesionalno je odradio posao u dogovoru sa Zvezdom. Njegove mogućnosti su određene. Što se tiče Bodirtoge, mi smo imali nekoliko konstruktivnih razgovora. Veoma korektan i profesionalan odnos od strane njega, bez obzira na to što smo imali određenih problema ranije. Bodriroga je rekao da treba registrovati Kampaca, Glikman je rekao da nije primereno da se menadžmet lige meša u nezavisna tela. Biće interesntni susreti kad se budemo gledali u lice. Da li će sledeći korak Zvezde biti Lozana, videćemo. Na kraju krajeva, 28. februar nije daleko. Ima šta da se igra. ABA liga i Kup".

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Ko je polomljen ? Isti ovaj tim je odigrao protiv Barse. To sto su forumasi psihicki u rastrojstvu jer im je Glinkman porusio Kampazzo sneska, ne znaci da tako razmisljaju u samoj ekipi. Kad se izadje na teren, tamo vaze druga pravila. 

 

Oni su sportisti , vi NISTE, vi ste navijaci, ugao gledanja svega ovog je TOTALNO drugaciji. Vi ako sve to ne mozete da shvatite, sta da vam radim. Niko od vas nije verovao u pola od ovih pobeda sto je ostvario tim, toliko o tome koliko zapravo verujete u sve njih. Dusko da tako razmislja nikada ne bi ni dosao ovde. 

 

Sreca pa je covek prosao sve i svasta u karijeri i ima za razliku od 99% forumasa totalno drugacije vidjenje svega. 

Nama su se od starta utakmice sa Barselonom povredila tri igrača, u drugom poluvremenu smo igrali sa 7 igrača, od kojih se jedan povredio. Drugačije se sprema utakmica kada znaš da neće biti Vildoze u sastavu. Pitanje je i kakvo je stanje sa Nedovićem, Holandom i Lazarevićem. Pritom, ovo van terena sigurno utiče i psihički na igrače i trenera. Jednu utakmicu spremaš sa Kampacom u sastavu, onda sledeću bez njega, i to je onda totalno druga priprema. Nije isto kada pik zavrte Dobrić ili Kampaco.

Link to comment
Share on other sites

Niko sa normalnim sistemom vrednosti ne moze drzati stranu ovakvim likovima kao NC. I onda udri po njemu posto tako branis svoje principe.

To je ok ... ali u ovom slucaju od drveta ne vidis sumu. 

A u sumi imas brlog od drzave u kojoj obitavas i 2 brloga od takmicenja koje igras ... da, EL je takodje brlog. Kome nije bilo jasno do slucaja Kampaco, valjda je sad progledao.

To sto je manji brlog od ABA, ne znaci da nije.

I sad kao ti treba da budes, sto neko rece, Majka Tereza i da imas rezultate. Hoce to ... ali u Diznilendu. 

U takvom okruzenju ono sto mogu da mu zamerim su nepotizam, grebanje o KKCZ i guranje nosa tamo gde mu nije mesto tj. izigravanje Team managera.

Ali jbg, to je deo paketa ... uzmi ili ostavi. 

 

 

 

Edited by Plant
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...