Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Guru said:

Uzgred, ovi Nedovićevi prodori su bukvalno košarkaška poezija, kakve su to promene ritma i pravca, brzina, eksplozivnost, kontrola tela, elegancija... :classic_love: Uz to je neverovatno sazreo kao decision maker, jeste da povremeno nepotrebno isforsira neki šut za tri, al' plejmejking mu je bolji nego ikad - od povrede Vildoze odigrao doktorski na PG, siguran sa loptom i pod pritiskom i na malom prostoru, pametno iznuđuje faulove, vrhunski čita odbranu i pronalazi slobodnog šutera/katera/roll man-a. On je prethodnih sezona mnogo zavisio od šuta i kada ga isti ne krene umeo je baš da uđe u štetočina mode, sada igra vrhunsku košarku sa 20% za tri... A počeće sigurno u nekom trenutku i to da ubacuje, tek će onda najebati protivničke odbrane...

Meni je bas ta kontrola tela u vazduhu najupecatljivija, mada verovatno je sam na eksploziju navikao.On u letu osim sto menja ruke maestralno,migolji se kroz malecne rupe do laganog polaganja nego i prelepo apsorbuje kontakt.Udje u njega taman onoliko koliko treba,koriguje sut u vazduhu ma neverovatno.

5 minutes ago, Markoss said:

Nema puno filozofije oko Bentila. On je brat blizanac Dobrica, samo visi i tamniji. Ako ga ne ide sut, beskoristan je skroz i to je to. S tim da je Dobric stekao neki dobar status kod navijaca jer je umeo da cepa trojke kad je vazno. 

 

Ako Bentil bude u stanju da pogadja u visokom procentu, nema zime za njega. Ako ne, onda jebiga. 

Dobric nas je ukanalio sa par poteza u zavrsnici.Neke elementarne stvari opet brlja naravno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mister-no said:

Mirotiću se nije skandiralo fuck you Nikola.
Da li je Bili gledao..

Nije se ni Biliju skandiralo zbog trojke koju je dao, vec zato sto je pokazivao publici da se stisaju, da smanje buku.

 

Za to bi verovatno skandirali i nekom random igracu, a ne coveku koji je ovde proveo toliko vremena i koji je bio voljen od ogromne vecine navijaca (racunajuci i mene).

 

Sad sto je lik Amer koji kolektivizam u sportu i ne primete da postoji i ne znaju sta znaci pripadnost nekoj grupaciji, vec sve gledaju kroz individualni ucinak, pa misle da ce ljudi ovde da ga idealizuju i da im je on vazniji od Zvezde, to je druga stvar. On i ne kapira da je uradio nesto lose, sa druge je planete, gde je sport samo show time predvidjen da od neke "zvezde" napravis idola. Potpuno dva razlicita sistema.

 

Umirivati publiku sa kojom si "do juce" proslavljao pobede je jednostavno kretenski potez. I ako on to moze da uradi, ne vidim zasto je "Fuck you Billy" nesto lose. Tante za kukuriku. Da to Zvezdini navjaci nisu uradili ispali bi NBA navijaci, sto bi po mom misljenju bila katastrofa. 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima jos 18 kola do kraja,nema potrebe da se mraci.Imali smo ih,izgubili smo nasom gluposcu i sudijskom greskom,sta da se radi,teramo dalje.Neophodno je da se prisetimo kako smo dobili Olimpijakos,Partizan,Makabi,Albu,Zalgiris,Asvel.Ovih 6 utakmica je dobijeno sve na neizvesnu zavrsnicu.Nemoguce je dobiti svaku na guzove.Ja sam iskreno vise ponosan nego tuzan.Imati Barsu u saci bez Vildoze,Kampaca samo pokazuje koliki su dometi ovog tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta reci, imali smo mi dosta pobeda u poslednje vreme koje su mogle otici i na drugu stranu, valjda to sve mora doci u neku ravnotezu, sta da se radi. Ova ekipa stvarno ima srce ogromno, na -15 bez Vildoze, koji je nas najbolji igrac ove sezone, onako vratiti se protiv jedne Barse, stvarno nestvarno. Uz Fakunda i eto Polonaru ako dolazi bas mozemo mnogo.

A tebi Zvezdo hvala sto postojis i koracaj samo hrabro ❤️

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, duboko said:

Mislim da poredjenje Dobrica i Bentila nema nikakvog smisla. Dobric je deo naseg kluba toliko godina. Ima vrline i mane, ali je deo naseg identiteta. Sta je Bentil, to ne znam. Navijam za njega da podigne formu i nadje nacina da bude koristan kad je na terenu.

 

Bentil je cele karijere ovakav, ovo sto je igrao pocetkom sezone je bilo bukvalno cudo. Ovo sad je pravi Bentil.

 

Elem, evo me kuci, vozio sam nekako ponosan od hale do Nisa sad kroz noc. Jebes ga... veceg nivoa kosarke u evropi nema, a muda koja smo pokazali ovako oslabljeni pruzaju nekako nadu da ovaj tim moze mnogo.

 

Volim te Zvezdo!

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Smogao sam snage da pogledam reprizu jer sam otisao na termin za fudbal na poluvremenu. Kampaco ozbiljno sjeban kao i cela ekipa na kraju. Decko zna da moze da pomogne, a mora da gleda bravure Pefija.

Bas bi bio zlocin da se ne registruje do Valensije. Ta utakmica ce biti tacno 17 dana nakon sto je objavljen, verovatno preko 20 dana nego sto je potpisan jer je bila odlozena objava zbog Mihe, a ko zna kad je dogovoren.

Ukoliko se to ne desi, mora Covic ili neko iz kluba da izadje i objasni ko je kriv, sta je tacno i kada prilozeno od dokumentacije, kada su uplacene zakasnele uplate, zasto nije ranije ukoliko ima novca, da li neko i ko koci iz EL i zbog cega ako je tako.

Pustite vise te demagogije kako je debitovao vec, protiv Borca, kako su neradni dani i ostale gluposti. Igraju se decku i sa karijerom, a i ulupani su ozbiljni novci, a koliko vidim spremaju se jos.

Ako je i za sns kombinacije, mnogo je.

 

Edited by Cavani
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Nema puno filozofije oko Bentila. On je brat blizanac Dobrica, samo visi i tamniji. Ako ga ne ide sut, beskoristan je skroz i to je to. S tim da je Dobric stekao neki dobar status kod navijaca jer je umeo da cepa trojke kad je vazno. 

 

Ako Bentil bude u stanju da pogadja u visokom procentu, nema zime za njega. Ako ne, onda jebiga. 

To važi i za Klajburna ... jbg sad. :classic_smile:

Njegova uloga je prilično svedena, može da uzme par šuteva i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pantelia said:

Zaboravih na bedno navijanje, Spremte se spremte, i Ko ne skace taj je itd. Bednici.

I to u trenutku kad se lomi rezultat oni verglaju "bacajte bombe cetnici" melodija koja samo sto ne uspava, dok se ostatak hale trudi iz petnih zila da zvitdi njihoivom napadu i da bodre nase.. IQ nula. 🙂

 

Mnogo bi bila bolja atmosfera da najvatrenijih nema na kosarci, nije to za njih jbg

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Nije se ni Biliju skandiralo zbog trojke koju je dao, vec zato sto je pokazivao publici da se stisaju, da smanje buku.
 
Za to bi verovatno skandirali i nekom random igracu, a ne coveku koji je ovde proveo toliko vremena i koji je bio voljen od ogromne vecine navijaca (racunajuci i mene).
 
Sad sto je lik Amer koji kolektivizam u sportu i ne primete da postoji i ne znaju sta znaci pripadnost nekoj grupaciji, vec sve gledaju kroz individualni ucinak, pa misle da ce ljudi ovde da ga idealizuju i da im je on vazniji od Zvezde, to je druga stvar. On i ne kapira da je uradio nesto lose, sa druge je planete, gde je sport samo show time predvidjen da od neke "zvezde" napravis idola. Potpuno dva razlicita sistema.
 
Umirivati publiku sa kojom si "do juce" proslavljao pobede je jednostavno kretenski potez. I ako on to moze da uradi, ne vidim zasto je "Fuck you Billy" nesto lose. Tante za kukuriku. Da to Zvezdini navjaci nisu uradili ispali bi NBA navijaci, sto bi po mom misljenju bila katastrofa. 
 
Pa da , poenta je na Mirotinu realciju posle trojke..
Nikola mi je možda najomiljeniji lik koji nije igrao za nas.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa , tek sad ima Real da koci, kad su videli kako KKCZ igra i to bez Vildoze, a kamoli kako bi bilo da su oboje u timu. Znaci, Kampazo tek nakon Reala. Lopovska organizacija, kakvi neradni dani kakve gluposti, toga nema ni u Zanzibaru, da te neko ovako vuce za nos, pod uslovom da si sve ispunio, to je bezbrazluk, ako to rade. 

A ne znam da li javno postoji neka vremenska zabrana, to nigde nije objavljeno, znaci sve je onako kako im neko naredi, znaci seoska zadruga nivo, tebe cu zezam, a ovom cu da gledam kroz prste, kao sto nekom gledaju kroz prste za porez neplaceni, a nekom seku usi i salju inspekcije u 3 ujutro da im cesljaju papire. 

Lopovska pravila i lopovska organizacija i sad se kao ti trebas nesto da nerviras, ma za ste bre??? 

 

Sve i da dodjes na final 4, ima tamo da te sjebu, ako te prethodno sudije ne pokradu u 1/4 seriji, recimo. Tako da se IC ne nerviram oko ovoga, meni je bitan kvalitet kosarke i fight na terenu, a pobede i porazi u sportu su deo igre. Malo boli kad te pokradu sudije, jer se obesmisljava trud celog tima, ali kad vidis kako radi vrhuska citave te price, tj administracija Evrolige, onda znas u kakvo si kolo upao. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Pa , tek sad ima Real da koci, kad su videli kako KKCZ igra i to bez Vildoze, a kamoli kako bi bilo da su oboje u timu. Znaci, Kampazo tek nakon Reala. Lopovska organizacija, kakvi neradni kakve gluposti, toga nema ni u Zanzibaru,

Da smo izvrsavali obaveze na vreme EL ne bi mogla nista.Dokle cemo druge kriviti za nase propuste?Prvo smo mi zajebali stvar.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Ozbiljno ismevanje EL na tw

I to za divno cudo najmanje od nasih

 

Svakako se treba zaliti iako nista nece promeniti

Posebno nakon ove sprdnje sa Kampacom

 

Daj neki link.

 

Inace, poredjenje Dobrica i Bentila...dajte ljudi... Dobric je deo Zvezde, Bentil je prolazna slabost. Greska.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Da smo izvrsavali obaveze na vreme EL ne bi mogla nista.Dokle ce mo druge kriviti za nase propuste?Prvo smo mi zajebali stvar.

 

Nije KKCZ jedini klub koji je imao ovakve kazne, imao je i Oly, pa i mi ranije. Ali se odugovlaci sa skidanjem , iz ko zna kog razloga. Moze im se, siljenje patke, nazovi kako hoces, da , najlakse je da pljunemo po Covicu, kriv je, naravno, ali ako se ispravi sto je zabrljano i odradi po pravilima, ne moze vecno da stoji zabrana. Nije ovo zatvor i kazna, vec sport. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Dokle ce mo druge kriviti za nase propuste?

 

Cemo, spojeno...

 

Anyway, ako je tacno da ne rade zbog novogodisnjih praznika, to je novi nivo neozbiljnosti jedne organizacije, ja se nekako nadam da nas PR laze.

Link to comment
Share on other sites

Moram da se slozim s lakijem.

Zvucacu pesimisticno, ali zavrsicemo najverovatnije ispod crte za top8.

 

Ako sada to seciramo, razlog ce biti katastrofalan start. Ako seciramo dalje, onda ce to upravo biti sitnice kao ovaj faul koji nismo napravili. Sad je svaka ovakva greska mnogo teza i kobnija.

Apsolutno nemam zamerku ni na koga, dali su sve od sebe. I vise od toga.

 

I napokon nismo putujuci cirkus EL. Ali pucamo sebi u nogu.

Menadzment s Kampacom, pa malo i na terenu.

U top 8 sigurno idu- real barsa oli monako fener baskonija i ostaju jos 2 mesta.

Efes ce isplivati tu jer imaju preveliki kvalitet. Ostaje to 1 mesto.

Da li zaista to mozemo biti mi? Ja sam i vise nego skeptican. Makabi ima jaci domaci teren od nas, a krenuli su da dobijaju i na strani. 

Pominjem Makabi koji je najblizi tu, al eto dodacu i Zalgiris i Milano koji ce uhvatiti prikljucak.

 

I prosle godine sam nskon efesa i zenita rekao da ce nas to kostati top8.

Vrlo verovatno ce slican scenario biti i ove sezone.

Pisem ovo hladne glave, i vrlo tuzan u isto vreme.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, berti said:

Falice nam ovi bodovi kad se preracunavamo posle. 


 Врло вјероватно. Као што ће фалити и још неки из времена кад је сујетна будала ангажовао жутокљунца на клупи. 
Иначе утакмица одлична, борили смо се за све паре и осакаћени али ето овај меч је показао и какви играчи и на који начин ће ријешавати у плеј офу и Ф4. Зато је Мирота скуп. Наравно сујета неће дозволити Човићу да прст крене према челу да размисли о тајмингу о стварима за које смо ми способни,  па да је још 50 година у кошарци…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Moram da se slozim s lakijem.

Zvucacu pesimisticno, ali zavrsicemo najverovatnije ispod crte za top8.

 

Ako sada to seciramo, razlog ce biti katastrofalan start. Ako seciramo dalje, onda ce to upravo biti sitnice kao ovaj faul koji nismo napravili. Sad je svaka ovakva greska mnogo teza i kobnija.

Apsolutno nemam zamerku ni na koga, dali su sve od sebe. I vise od toga.

 

I napokon nismo putujuci cirkus EL. Ali pucamo sebi u nogu.

Menadzment s Kampacom, pa malo i na terenu.

U top 8 sigurno idu- real barsa oli monako fener baskonija i ostaju jos 2 mesta.

Efes ce isplivati tu jer imaju preveliki kvalitet. Ostaje to 1 mesto.

Da li zaista to mozemo biti mi? Ja sam i vise nego skeptican. Makabi ima jaci domaci teren od nas, a krenuli su da dobijaju i na strani. 

Pominjem Makabi koji je najblizi tu, al eto dodacu i Zalgiris i Milano koji ce uhvatiti prikljucak.

 

I prosle godine sam nskon efesa i zenita rekao da ce nas to kostati top8.

Vrlo verovatno ce slican scenario biti i ove sezone.

Pisem ovo hladne glave, i vrlo tuzan u isto vreme.

 

Zašto je npr Fener toliko siguran? Ovo što oni trenutno igraju je jedna kurčina. Imaju 5 poraza u poslednjih 6 utakmica.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...