Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Pustite Fakunda. Dečkonja je fenomen. Noćna mora za skautiranje.

Meni nije jasno ovo sa Filipom.
On je uvek plenio fundamentima. Talenat neosporan, u hajlajcima trenerski wet dream... hibrid, polivalntni visoki. Centar sa skilom četvorke koji bije spolja. Visoki koji napada licem ko jen-dva.
Nema viška pokreta, frejm i tajming pri skoku su mu ogroman potencijal da sutra bude monster rim protektor.
Ali dečkonja je uvek bio ozbiljno šupalj u odbrani. U Megi mu se i moglo jer statsi to teško beleže. Pomerali su ga kao stolicu u reketu i on se nije mnogo cimao oko toga. Udaviše sa hajpom da će ubrzo preko bare, samo što nije.
Vratio se iz Efesa sav smoren i nezainteresovan. Izleteo se onom nezgrapnom izjavom o reprezentaciji pa su ga i novinari strpali u koš "razmaženi večiti prospekt".
Delovalo je da u klubu niko nema ni znanja ni volje da se pozabavi njegovim demonima nakon što ga je Čoki doveo kao sedmog visokog. Vladu nagrdismo što ga koristi na četvorci. Sada nešto snažniji i namazaniji u zagradjivanju ali kao stondiran u sistemskoj odbrani...a i od tog šuta se ofajdili nismo...

...i onda Duško dolazi da gasi vatru 11. novembra a danas je 25
decembar...šta se tu desilo? Doneo novi trener univerzalni daljinski...?

Zbog ovog primera uopšte ne brinem ni za Dalibora, prestao sam da se sekiram za Lazarevića...Laza opet car...i tako redom.
Imam osećaj da Duško tokom tekme u svakom trenutku tačno zna ko mu gde sedi na klupi iza. Samo strpljenja...












  • Like 18
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Petrušev je uvek plenio fundamentima. Talenat neosporan, u hajlajcima trenerski wet dream... hibrid, polivalntni visoki. Centar sa skilom četvorke sa šutem.
Nema viška pokreta, frejm i tajming pri skoku sa ogromnim potencijalom da sutra bude monster rim protektor.
Ali dečkonja je uvek bio ozbiljno šupalj u odbrani. U Megi mu se i moglo jer statsi to teško beleže. Pomerali su ga kao stolicu u reketu.
Vratio se iz Efes avanture sav smoren i nezainteresovan. Izleteo se onom nezgrapnom izjavom o reprezentaciji...i onda Duško dolazi 11. novembra a danas je 25
decembar...šta se tu desilo?

Kako sta? Pa desio se Dusko😁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni said:

Ja stvarno mislim da nam trojka nije potrebna, jos ta petica i to je to. 

Zavisi kakve ambicije imamo, ali posle potpisa Kampaca sve je jasno...

Od Holanda nemas apsolutno nista, ne daj boze neka povreda Lazarevica ili Dobrica mi smo u problemu...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MisaF said:

Osim ako nemamo ambicije za f4 😀

Pa i Pefi nije za bacanje, danas par lepih asistencija, treba sacekati Ivanovica, Dobric sada ima vise prostora sto tek treba da koristi, Dusko voli nisku postavu, tako da nam je trojka suvisna. Jedini luft je na petici, Holand i Radule ne trebaju biti uopste u rotaciji i to ce se i desiti kad se bude Ivanovic vratio. 

 

Link to comment
Share on other sites

Lazarevic je da kazes domaci jeftiniji igrac koji je dobio svoj smisao i doprinos kod Duska i ne treba ga saseci tako sto cemo dovesti skupog stranca. Lazic je veoma dobar sa distance i trenutno igra vrhunsku kosarku. Dobric konacno ulazi u ritam, a prisustvom Kampaca tek ce dobiti prostora. 

Uz povratak Dzonija moci ce da se igra brza kosarka. 

Jedini visak je Holand, i jasno je da se ceka oporavak Ivanovica, pa da "zaradino na njemu" . 

Potreban je samo centar, a daje Martin fit, ni to ne bi trebalo, jbga bas. 

 

Edited by Crni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Lazarevic je da kazes domaci jeftiniji igrac koji je dobio svoj smisao i doprinos kod Duska i ne treba ga saseci tako sto cemo dovesti skupog stranca. Lazic je veoma dobar sa distance i trenutno igra vrhunsku kosarku. Dobric konacno ulazi u ritam, a prisustvom Kampaca tek ce dobiti prostora. 

Uz povratak Dzonija moci ce da se igra brza kosarka. 

Jedini visak je Holins, i jasno je da se ceka oporavak Ivanovica, pa da "zaradino na njemu" . 

Potreban je samo centar, a daje Martin fit, ni to ne bi trebalo, jbga bas. 

 

Holins nikako ne bi bio višak, ali Holand je višak definitivno 😉

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Lazarevic je da kazes domaci jeftiniji igrac koji je dobio svoj smisao i doprinos kod Duska i ne treba ga saseci tako sto cemo dovesti skupog stranca. Lazic je veoma dobar sa distance i trenutno igra vrhunsku kosarku. Dobric konacno ulazi u ritam, a prisustvom Kampaca tek ce dobiti prostora. 

Uz povratak Dzonija moci ce da se igra brza kosarka. 

Jedini visak je Holins, i jasno je da se ceka oporavak Ivanovica, pa da "zaradino na njemu" . 

Potreban je samo centar, a daje Martin fit, ni to ne bi trebalo, jbga bas. 

 

Uh..Lazic igra vrhunsku kosarku...sta ti to pod vrhunskom znaci? Brzu kosarku sa Ivanovicem a ne Kampacom?

 

Tu su Nedovic, Vildoza i Kampaco i vi brinete nesto.na sve to ostali stranci su vam otpad..pa cetvrti plej vam je Markovic koji ima platu kao cela Cibona.

 

Bas preterujete..na sve to Petrusev, Martin, Holand...itd..uozbiljite se malo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Wingwalker said:

Pustite Fakunda. Dečkonja je fenomen. Noćna mora za skautiranje.

Meni nije jasno ovo sa Filipom.
On je uvek plenio fundamentima. Talenat neosporan, u hajlajcima trenerski wet dream... hibrid, polivalntni



 

Ma njegov najveci problem je bio taj sto je uvek nosio breme svog prezimena i taj sto se nije prezivao nekim stranim prezimenom.  Jedina ta odbrana mu je bila problem zbog mnogo loseg frejma i to ga je definitivno kostalo Nba karijere. Za legendarnu El karijeru ss jednostavno kockice nisu poklopile, zafalilo mu je najbiynije za sport, sreca. To je i dalje jedan od retkih evropljana koji bukvalno dribilingom baci na dupe protivnickog defanzivca. Crossover ubitacan. Steta sto nije bio duze u Zvezdi pogotovo jer je doneo Aba titulu. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Uh..Lazic igra vrhunsku kosarku...sta ti to pod vrhunskom znaci? Brzu kosarku sa Ivanovicem a ne Kampacom?

 

Tu su Nedovic, Vildoza i Kampaco i vi brinete nesto.na sve to ostali stranci su vam otpad..pa cetvrti plej vam je Markovic koji ima platu kao cela Cibona.

 

Bas preterujete..na sve to Petrusev, Martin, Holand...itd..uozbiljite se malo.

Pa igra vrhunsku odbranu, kad je sam pogodi, sta ces vise? 

Sta Martin? Sta Holand? 

Ko ke rekao brza kosarka bez Kampaca, kazem brza kosarka uz Kampaca sa Ivanovicem. 

Preterujem sto ne zelim oojacanje na 3?

Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

A ako se povredi Petrušev? 

Nedović ili Vildoza? 

 

Da dovedemo i 2 i 4 za svaki slučaj, zlu ne trebalo. 

Ne mozemo dovesti jel bi vec ispunili kvotu registrovanih igraca u sezoni...

Edited by Stefi88
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni said:

Pa igra vrhunsku odbranu, kad je sam pogodi, sta ces vise? 

Sta Martin? Sta Holand? 

Ko ke rekao brza kosarka bez Kampaca, kazem brza kosarka uz Kampaca sa Ivanovicem. 

Preterujem sto ne zelim oojacanje na 3?

Ma igra on da ne kazem sta...nek se prekrste na ova tri igraca, bez njih nisu Zadar dobili. 

 

Ivanovic i brza kosarka je smesno...

 

Pojacanje na tri je potrebno ako ce se  silbovati Holand..Holins bi bio top.

 

Po meni centar ne treba jer ova dvojica igrsju top..Kuz moze pokrpiti 5/10 minuta...

 

Tim je super i uzivajte, da niko i ne dodje..opet ok.

 

Luka i Petrusev igraju top..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...