Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Nellthe said:

ONDREJ BALVIN, igrao dobro i za cesku, a igra dobro i ove sezone 217cm visok taman 😄

Taman uz Kuza i Raduljicu da razvucemo dalekovod od Pionira do Beograda na vodi i resimo sve potencijalne energetske zimske probleme u snabdevanju elitnog dela grada😆

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam opet utakmicu jutros kada sam malo ohladio glavu. Jebiga, kad si u Pioniru pod adrenalinom svaku sudijsku odluku protiv Zvezde doživljavaš kao krađu. Mislim da su nas sudije u prvom poluvremenu zakinule u par 2+1 situacija. U drugom poluvremenu Vildozi nisu priznali ono polaganje o tablu za 2+1, nego su mu dali dva penala. Ali odmah je to u sledećem napadu kompenzovano faulom u napadu Luvavua. Inače, taj Luvavu je odradio odličan posao na već potrošenom Vildozi na prenosu lopte. Iscedio ga je kao krpu. Vidi se da se Mesina dobro pripremio za ovu utakmicu.


Igrači su bili umorni. Disali su na škrge i to vidim kao glavni razlog ovog poraza uz izostanak Martina, koji bi sigurno odlično parirao Hajnsu i bila bi prava rovovska bitka. Mitrović nije mogao da isporuči ono njegovo iz short roll-a  zbog povrede. Kuzmić i Raduljica su neupotrebljivi. Što kaže Vlada Kuzmanović - nama Kuzmić treba samo protiv onih tornjeva od 220 cm poput Kumađija, Fola, Tavaresa i Papajanisa. Ne snalazi se on najbolje kad se igra neka brža košarka.
Presudilo je i onih 5,6 zicera što su omašili Vildoza, Mitrović, Dobrić i Bentil.
100% je neka vračara iz Gane bacila kletvu na Bentila, jer čovek ne može da se sastavi. Celo prvo poluvreme se junači protiv Dejvisa i pokušava ledjima da ga napada iako se vidi da ne može da ga pomeri, jer je ovaj takođe jak kao bik. Propustio je dobru priliku krajem treće četvrtine da drastično smanji zaostatak sa ona 3 promašena slobodna bacanja (2 od 5) i dve promašene trojke.


Sa druge strane Petrušev odigrao doktorski. U dva navrata nisu sudili čist faul nad njim, gde je cela hala videla da je bilo kontakta (zato što nema reputaciju i ime kao Brendon Dejvis.) Iz istog razloga su mu sudili onaj faul pri šutu za tri nad Beronom, koji se iskusno zapraćakao u vazduhu i izbacio unapred  noge kao pastrmka potočarka.


Nedović po mom mišljenju pripaljuje previše trojki iz vrlo teških pozicija, što zbog umora, što zbog loše organizovanih napada. Danas 1 od 9 za tri. Ne vidim razlog zašto bi on uzimao više od 7 šuteva za tri, makar šutirao 7 od 7. Nadam se da će dolaskom Kampaca, saigrači dobijati otvorenije šuteve i da će procenti šuta drastično skočiti. Odbrana na šutu za tri poena takođe mora da se popravi primili smo 6,7 skroz otvorenih trojki. Pogotovo bode oči ona trojka Mitru - Longa, gde se izaziva njegov šut i gde čuvar stoji 3 metra od njega.


Šut za tri u EL:


Nedović     13/ 62   21%
Dobrić         12/51  23%
Holand      6/22     27%
Ivanović    9/28     32%
Bentil         17/46    37%
Vildoza    31/71     44%
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sam B said:

 

I ja bih sad zbog toga trebao biti utesen? Jebiga, svejedno bi ucitelji i nastavnici pusili kurac, pa neka puse uz bolju kosarku?

Ma nama je drzavni sistem skroz sjeban kao i sistem vrednosti.

Panduri sa kursom u Kamenici dobijaju stanove na Galenici prakticno za dzabe, pa ih sada izdaju za masne pare tim istim nastavnicima, lekarima i uciteljima koji nemaju mogucnosti da sami dodju do stana. Jer pandurska drzava, da se cuva dupe vladaru.

Totalno netransparentno trosenje drzavnog novca, basket je samo kap u moru.

Drzava nam je u totalnom kurcu, mafijasi na vlasti su napunili dzepove toliko da preliva. Sad su odlucili da iz tih dzepova malo daju plebsu da gleda basket, da bi skrenuli paznju i duze ostali na vlasti.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Redstar0356 said:

Je l ja jedini ne razumem uloge agencija i menadzera? Sta, igrac ne zna sam da se javi na telefon i kaze hocu ili necu i za koje pare

Da je to jedini posao agencije, pa da i postaviš ovo pitanje, ali ovo je tek deo svega što agencija radi za igrača.

 

Misliš li da bi pola Miškovih igrača igraju gde igraju, da nema njega?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sam B said:

Mozemo da se sprdamo, onome kome kazu da moze da se jebe kada mu detetu treba lecenje, njemu nije smesno.

A zasto mislis da je nekome smesno I da se sprda sa tako ozbiljnim stvarima? Mislim da to nikome ovde ne bi Palo da pamet da uradi...

Edited by Predragdjape
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Green23 said:

Da je to jedini posao agencije, pa da i postaviš ovo pitanje, ali ovo je tek deo svega što agencija radi za igrača.

 

Misliš li da bi pola Miškovih igrača igraju gde igraju, da nema njega?

Nema igraca koji se oseti preveslano od Miska. Verovatno nije svima mogao udovoljiti, jer nesto je i do igraca, ali im radi top posao.

 

Pricah sa nekim kosarkasima i to 10g unazad i svi su u fazonu, hvala mu. Sad, vrv ima neki slucaj gde ne bude sve po liju, ali jbga..

 

Da nema agenata, klubovi bi ih veslali samo tako. Ovako tesko i da pokusavaju. Kad dodje spor sa klubom, igrac ne mora nista da radi sem malo da saceka.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

A zasto mislis da je nekome smesno I da se sprda sa tako ozbiljnim stvarima? Mislim da to nikome ovde ne bi Palo da pamet da uradi...

 

Tako mi deluje, izvini ako gresim. Meni se cini kao da nasi ljudi uvek umanjuju grehe svojih lopova a uvelicavaju grehe tudjih. Pa je tako nasima dovodjenje Ledeja i Pantera sramota ali zato je Kampaco super. Ja nisam takav. Meni je ovo sve jako ruzno, spram stanja u kojem je drustvo. A jos vise me nervira sto mi se to radi sa klubom koji volim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Tako mi deluje, izvini ako gresim. Meni se cini kao da nasi ljudi uvek umanjuju grehe svojih lopova a uvelicavaju grehe tudjih. Pa je tako nasima dovodjenje Ledeja i Pantera sramota ali zato je Kampaco super. Ja nisam takav. Meni je ovo sve jako ruzno, spram stanja u kojem je drustvo. A jos vise me nervira sto mi se to radi sa klubom koji volim.

Pa ako gledamo stanje u drzavi, nasi klubovi bi igrali u amaterskim ligama. Ili najdalje BCL I to bez sansi za prolaz grupe... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

Pa ako gledamo stanje u drzavi, nasi klubovi bi igrali u amaterskim ligama. Ili najdalje BCL I to bez sansi za prolaz grupe... 

 

Pa u tome i jeste fora, da ljudi misle kako je sve normalno, a u stvari sve je u kurcu. Ovo je cisto mazanje ociju, i nebitno je da li je to 1% ili 10% nekog ukradenog novca, ovo je nenormalno i laganje ljudi, i ja bih voleo da se to zna pa makar bili i na amaterskom nivou. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...