Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

23 minutes ago, Dropkick Murphys said:

odo sutra da platim porez

 

dok su tražili za škole i bolnice, nisam davao

 

Ja sam odlucio da se do kraja sledece godine (dakle do 2023.) vozim besplatno u gradskom prevozu, a ako pitaju gde je karta, samo cu ih uputiti na projekte kojima iz gaca ispadaju milioni.

 

Da smo iole normalni, ovo bi svako uradio, a da smo sasvim normalni sad bi izbili protesti sve dok maloumni diktator ne poveca plate i penzije da ih barem ne pojede ova inflacija.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

 

Ja sam odlucio da se do kraja sledece godine (dakle do 2023.) vozim besplatno u gradskom prevozu, a ako pitaju gde je karta, samo cu ih uputiti na projekte kojima iz gaca ispadaju milioni.

 

Da smo iole normalni, ovo bi svako uradio, a da smo sasvim normalni sad bi izbili protesti sve dok maloumni diktator ne poveca plate i penzije da ih barem ne pojede ova inflacija.

Imam semu za bromazepame. Dosao Faku, uzivaj.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Ja sam odlucio da se do kraja sledece godine (dakle do 2023.) vozim besplatno u gradskom prevozu, a ako pitaju gde je karta, samo cu ih uputiti na projekte kojima iz gaca ispadaju milioni.

 

Da smo iole normalni, ovo bi svako uradio, a da smo sasvim normalni sad bi izbili protesti sve dok maloumni diktator ne poveca plate i penzije da ih barem ne pojede ova inflacija.

Kao da si placao bus i do sad. 

Opusti se popij pivo. 

  • Like 7
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Ja sam odlucio da se do kraja sledece godine (dakle do 2023.) vozim besplatno u gradskom prevozu, a ako pitaju gde je karta, samo cu ih uputiti na projekte kojima iz gaca ispadaju milioni.

 

Da smo iole normalni, ovo bi svako uradio, a da smo sasvim normalni sad bi izbili protesti sve dok maloumni diktator ne poveca plate i penzije da ih barem ne pojede ova inflacija.

što kasniš sa odlukom goldi? pa znaš kad je otišlo 600 meleona za prenos šutiranja lopte po britanijama? ovo sad je za pod zub : D 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče utakmice, loša igra i dosta je bilo provlačenja na guzove. Milano nije u dobrom momentu ali je jako kvalitetna ekipa a mi smo ih malo i potcenili i ušli u utakmicu u fazonu lako ćemo. Tačno je da su nosioci pregoreli ali veoma slaba podrška role igrača. Nedoviću ne zameram očajan šut ali zameram odbrambenu kurcobolju, toga ne sme biti. Nije lako njemu i Vildozi, ostali često samo stoje i uvaljuju im lopte nešto da izmisle. Holland već lagano prerasta iz komedije u tragediju, vidi se da nije za ovaj nivo košarke, nije ono možda će proraditi nekad - neće. Radulja je klasičan sns imaginarijum, ne bih dalje komentarisao. Dobrić je odigrao onu jednu svoju protiv Virtusa kad je ovde kovan u nebesa, to što odigra jednu od deset dobro je stvarno nedovoljno, mora jbga više da povuče posebno dok je Džoni odsutan, a to znači da treba da uzme tu otvorenu spot up trojku bez razmišljanja. Pod košem smo bili bedni i nemoćni ne računajući Petruševa. Bentil se lagano pretvara u onog bezveznjaka kog sam očekivao ali selekcija je takva da on mora da potroši neke lopte pa i na silu. Grozna vest za Martina jer ostajemo bez čoveka koji može da preuzima i malo da zaštiti obruč. Bukvalno jedino pozitivno večeras je što su se momci borili do kraja a neki se uključili prekasno. I Milano kao da je bio malo sputan serijom poraza pa se uplašili pobede.

 

Što se Bilija tiče, iz svega što sam video do sad od njega, mora biti da postoji razlog za one gestikulacije. Nije to njegov regularni manir. Uostalom ništa se strašno nije desilo, moš misliti utišavao publiku dok su oni njemu pevali ode ljubavi. Fizičke. A tek ona priča da smo ga mi vinuli u orbitu, dečko igrao odlično i konstantno i zaradio sebi ugovore u bogatim klubovima. Da nije igrao odlično ne bi se ni vinuo u orbitu. Kako ne vinemo u orbitu Dobrića npr (no hard feelings). 

 

Idemo dalje. Porazi su sastavni deo ovog putovanja, meni je bitno da na klupi imamo ozbiljnog trenera koji je svestan situacije kao i da se igrači bore. Moglo je malo više borbe da bude i u prvoj četvrtini, mlako krećemo ko zna koji put, da su se borili kao u poslednjoj imali bismo velike šanse za pobedu.

 

Očekujem i famoznog Ilića uskoro, jeste drvenast ali imamo par cirkusanata u ekipi tako da sve i da se ne snađe neće biti najgori. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

što kasniš sa odlukom goldi? pa znaš kad je otišlo 600 meleona za prenos šutiranja lopte po britanijama? ovo sad je za pod zub : D 

 

Necemo tako, protiv tih 600 miliona je bio svako, protiv Obradovicevih legionara je ovde ispisano na hiljade postova, a sad je odjednom druga prica i sve je u redu.

 

E pa nije u redu i nikada i nije bilo u redu.

Link to comment
Share on other sites

Ili asistencija Kampaca za Raduljicu kroz noge protivnickog igraca i onda Raduljica promasuje zicer.

 

Plej kakav je Kampaco mora da ima nekog dobrog centra sa kojim ce se igrati. Nije planirano sigurno da Martin odsustvuje 2 meseca ali Kampaco sa Raduljicom i Kuzmicem jednostavno ne ide.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...