Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sećate se kada je na početku sezone Shabaz bio vlažni san lol

 

Dođi rođače da budeš treći plej i igraš sa malim Topom vikendom za Slodes

 

 

1 minute ago, nekoime123 said:

Mi smo jedini klub na celom svetu kome Raduljica igra centra a Kampaco plejmejkera...

 

Pa uglavnom igrači igraju u jednom klubu u datom trenutku, bilo bi nezgodno da nismo jedini

Edited by medobrundo
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Znaci garant je Vildoza pricao neke bajke, jer je zaista renesansa oko naseg kluba poslednjih nedelja.

 

Sve je tako nestvarno bilo, i ovaj potpis je plod svega toga.

 

Meni je delovalo nemoguce i za Luku, a tek za Kampaca.

 

Ivanovic je jedan veliki Gospodin.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo bas onako BLJAK ako su ove cifre tacne a vidim da ih niko ne demantuje. 

Kampaco sigurno najbolji plej u europi al placati igraca 1.8M za pola godine dok ti kamiondzija igra centra a trojka 33god. amater kojem je jedini forte rezanje u kameru je stavrno van svake pameti. 

Opet mi nema logike da se dovodi igrac tog kalibra da bi se borio za top 8 jer to se moglo i sa ovom ekipom + malo skocniji centar ili neka atletska trojka i to mi ostavlja rezervu da se mozda ide i do samog kraja i dolazak bar jos jednog igraca na jednu od dvije "problematicne " pozicije.

Totalno sam zbunjen sa ovim potezom i nisam siguran sta tacno da mislim al od dolaska Obradovica sve se okrenulo naopacke jbg.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Velika dubina na bekovskim pozicijama. Čak i da se Nedović ne daj Bože skrši kad ne treba, u plej ofu, tu je i Ivanović, pa čak i Marković kao 5. bek. 

 

Ok su i visoki, neka igra Petrušev, tu je Martin, Luka...samo još jedno krilo i da se napada f8. Odbrana ABA trofeja se podrazumeva.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nekoime123 said:

Mi smo jedini klub na celom svetu kome Raduljica igra centra a Kampaco plejmejkera...

To je zato što nijedan drugi klub na svetu nema Kampaca na poziciji plejmejkera, a Raduljicu na centru. :smiley53:

*Zapratite me za više ovakvih mudrolija i pojašnjenja. 

 

Edit: Pretekao me neko, nisam video, sori. 

Edited by displejnejm
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...