Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, medobrundo said:

 

može tako, samo još da Fakua Miličić nosi na ramenima dok drži dres i ljubi grb, Halid da peva u pozadini Romaniju, na video bimu na ripit kako Mesi voza Gvardiola, sa jednog kraja top iz kojeg Čović ispaljuje pare, sa drugog kraja top iz kojeg Nedovic ispaljuje kuma Filipa

Ne moze Halid, al moze Miroslav Ilic - Bozanstvena zeno u casti teta Vesni, ostalo potpisujem .

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Jak deja vi je bio pristuan sinoc, delovalo je kao jedna od onih utakmica koja sluzi samo da se iznerviras. Solidno smo nadigrani, ali to nije sramota i svaka cast svima sto smo uprkos tome izvukli pobedu. A izvukli smo je na domaci teren i individualni kvalitet igraca. Jos jedan primer da nema upisivanje pobede unapred ni protiv koga. Tako da bas bitna pobeda da se nastavi ovaj fenomenalan momentum.

Dusko je ulio ne samo igracima tu veru u pobedu, nego i navijacima. Nekako gledas utakmicu i ocekuje da mi to dobijemo. Naravno ima tu i srecnih okolnosti, ali to je sve deo toga. A sve je pocelo onom cudnom pobedom nad Asvelom, kada je delovalo da smo izgubljeni i kada je jedna njihova tehnicka preokrenula mec. Eto kako nekad sitnice odluce ne samo jedan mec, nego i naredne. Naravno i da smo izgubili od Asvela Dusko bi doveo to u red, ali nije lose smo upisali tih par pobeda odmah po njegovom dolasku.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mora i jedan osvrt na Zvezdinu publiku. Ne na navijanje, juče to sve bilo kako treba. Nego na košarkaške veštine. Oni koji gledaju uživo su verovatno primetili da ima dosta akcija i takmičenja na poluvremenu. Ukratko, fascinantan je broj onih koji bez blama siđu da šutiraju trojke i nisu u stanju da iz 3-4-5 pokušaja dodirnu obruč. Hajde da nisu dugo igrali, nek iz samog pokreta, načina šutiranja, vidiš antitalenat.

 

Ako pretpostavimo da ljudi koji vole i prate košarku često igraju košarku bolje od onih koji istu ne prate, kao i da se random izvlačenjem faktički dobijaju neki reprezentativni navijači koji prate i bodre KKCZ - mi ne da nismo košarkaška nacija, nego smo više neka parodija košarke. Bilo bi jako imati gifove tih pokušaja.

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne verujem da Martin može gore od ovoga. Za 26 minuta 0/4 iz igre, 2/6 sa penala, 3 izgubljene lopte, index -3. Očigledno je da smo mi dobili rashodovanu verziju njega u odnosu na najbolje dane, ali i dalje može da bude vrlo koristan.

 

Da, Lazarević odličan sinoć, 4 ofanzivna skoka i dosta mirna ruka. Odbrana mora da se podrazumeva.

 

Sinoć smo izvukli na bukvalno individualni kvalitet, Žalgiris da je imao Lekavičijusa i Brazdeikisa teško bismo se izvukli. Odlično su spremili meč i imali dobar gameplan ali je naš udarni bekovski tandem presudio. 

 

Mora Nedoviću da proradi šut malo i biće ultra zajeban za čuvanje. Kako je juče lomio defanzivce na prodorima - čisti talenat.

Tagujem tebe, ali sam video mnogo upisa sličnih ovome. Pišete na ovu temu, kao da Martin ima 31,32 godine, a ne da ima 27 i da je trenutno u najboljim godinama.

 

Mitar nam je mnogo falio, on donosi skroz novu dimenziju u našem napadu, koju ostali naši centri ne mogu da izvedu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, medobrundo said:

Mora i jedan osvrt na Zvezdinu publiku. Ne na navijanje, juče to sve bilo kako treba. Nego na košarkaške veštine. Oni koji gledaju uživo su verovatno primetili da ima dosta akcija i takmičenja na poluvremenu. Ukratko, fascinantan je broj onih koji bez blama siđu da šutiraju trojke i nisu u stanju da iz 3-4-5 pokušaja dodirnu obruč. Hajde da nisu dugo igrali, nek iz samog pokreta, načina šutiranja, vidiš antitalenat.

 

Ako pretpostavimo da ljudi koji vole i prate košarku često igraju košarku bolje od onih koji istu ne prate, kao i da se random izvlačenjem faktički dobijaju neki reprezentativni navijači koji prate i bodre KKCZ - mi ne da nismo košarkaška nacija, nego smo više neka parodija košarke. Bilo bi jako imati gifove tih pokušaja.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Tagujem tebe, ali sam video mnogo upisa sličnih ovome. Pišete na ovu temu, kao da Martin ima 31,32 godine, a ne da ima 27 i da je trenutno u najboljim godinama.

 

Ona situacija kada je ostao kratak na najjednostavnijem putbacku je baš bila bolna. Mislim da je ono zakucavanje u kontri 1 na 0 protiv Partizana u prošlom kolu njegovo jedino u sezoni.

 

Sreća pa nije centar koji je ograničen samo na atletiku. Ima dosta osećaja za poluhoroge i šuteve sa par metara od koša levom rukom, postavlja dobre blokove, korektan u preuzimanjima i to je negde u skladu sa našim mogućnostima. Da nije bilo tih povreda i dalje bi bio u Oliju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Pero said:

 

Nek im neko javi u klub da sutra puste na zagrevanju Tango Argentino pesmu, al da ne kazu Vildozi...pa nemoj da uzimam ja leba iz usta marketingu...sve sam moram...

 

 

Inace ako gledamo po trenutnoj formi veliki smo favoriti protiv Armanija, igraju goru odbranu od komsija koliko god to neverovatno zvucalo ne znaju gde biju, sa organizacijom su na vi, 

a juce u drugom poluvremenu protiv Makabija napad su mogli da odbrane samo slucajno. I znam EL je duga forma oscilira, dobri su to igraci, ali ne treba bezati od bremena favorita 

makar kada je sutrasnja utakmica u pitanju. Stvarno mislim da smo bolji. Premekana ekipa.  

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Green23 said:

Tagujem tebe, ali sam video mnogo upisa sličnih ovome. Pišete na ovu temu, kao da Martin ima 31,32 godine, a ne da ima 27 i da je trenutno u najboljim godinama.

 

Mitar nam je mnogo falio, on donosi skroz novu dimenziju u našem napadu, koju ostali naši centri ne mogu da izvedu.

 

Nisu Martinu problem godine nego operacije na kolenu. 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Trener Zalgirisa ovde... [emoji1] smejem se a coveka hoce udari kap... nisam dobar covek... ali brate kako su ga iznervirali [emoji1] 
 
 
 
Ima tako nekih sekvenci koje će ostati zauvek u sećanju.
Ovo, Borišina banana, pa kucanje u kontri, Markusovih 17 vezanih, Đenkin/Vildozin osmeh na bacanjima, Beronov trokorak, Gudurina trojka, Nedović, Trifa sr sa svoje polovine.. Iz ove sezone i kad Mitrović pošalje onu dvojicu po burek.
Ima dosta toga za pamćenje, hvala Bogu.

  • Like 6
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ja mislim da je možda 3 puta zakucao u ovoj sezoni. Baš se vidi manja skočnost nakon operacije.

On je tu intervenciju na kolenu imao u leto 2021. kao nešto rutinski, ništa ozbiljno ... mada, ipak je koleno u pitanju.

Možda se on sad malo i čuva, što je OK.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

E a pitate se odakle nama pare za Kampaca. Pa majku mu, od 2013/14 igramo EL, šampioni Aba Lige od 2014/15 sa jednom godinom posta. Nacionalni šampioni od iste sezone, bez posta, o kupu da ne pričam, tu smo nešto više postili. Štedilo se svih ovih godina pa se nakupilo. Čuj odakle pare...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kankkunen said:

On je tu intervenciju na kolenu imao u leto 2021. kao nešto rutinski, ništa ozbiljno ... mada, ipak je koleno u pitanju.

Možda se on sad malo i čuva, što je OK.

И мени се чини да као да игра под страхом или опрезности 

Ни не покушава да закуца, у Олију је имао нека брутална закуцавања и после те операције

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

Mora i jedan osvrt na Zvezdinu publiku. Ne na navijanje, juče to sve bilo kako treba. Nego na košarkaške veštine. Oni koji gledaju uživo su verovatno primetili da ima dosta akcija i takmičenja na poluvremenu. Ukratko, fascinantan je broj onih koji bez blama siđu da šutiraju trojke i nisu u stanju da iz 3-4-5 pokušaja dodirnu obruč. Hajde da nisu dugo igrali, nek iz samog pokreta, načina šutiranja, vidiš antitalenat.

 

Ako pretpostavimo da ljudi koji vole i prate košarku često igraju košarku bolje od onih koji istu ne prate, kao i da se random izvlačenjem faktički dobijaju neki reprezentativni navijači koji prate i bodre KKCZ - mi ne da nismo košarkaška nacija, nego smo više neka parodija košarke. Bilo bi jako imati gifove tih pokušaja.

Najjači je onaj baja od sinoć, koji se okliznuo pri doskoku i pao celom težinom na dupe, i to pre 8k ljudi.:lol_2:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...