Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, displejnejm said:

Možda samo jedan transparent ali kulturan, a opet dovoljno direktan da im se stavi do znanja™️: "Prošle sezone niste nas lepo dočekali i povredili ste nam osećanja. Not kul!" Ne znam da li uzvičnik na kraju previše oštar ton daje kritici, ali to je otprilike to, da ih ipak malo naučimo pameti.:smiley53:

Oni su već kažnjeni od EL zbog te zastave, znači da nema potrebe da mi bilo šta dodajemo ... žestoko navijanje i to je to.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Ma samo budaletine ne okace nesto u vezi Putina, Rusije....

A tako im se ukazala lepa prilika da naprave neko sranje...

To bi bilo ozbiljno pucanje u sopstvena kolena, samo nam treba da nam prazne tribine ili nesto jos gore u ovakvom momentu za nas kada zaista sve funkcionise perfektno. Nadam se da ce sve biti kako treba a mogao bi i klub da izadje sa nekim saopstenjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kankkunen said:

Oni su već kažnjeni od EL zbog te zastave, znači da nema potrebe da mi bilo šta dodajemo ... žestoko navijanje i to je to.

Ovo moje je bio (očito bezuspešan) pokušaj šale, bez zadnjih namera. Inače sam apsolutno protiv bilo kakvih incidenata, mešanja politike u sport, bilo podrškom Putinu ili Ukrajini, KosovuSrcuSrbije, LGBTQ pravima ili čemu god. Ipak, naravno da će SNS plaćenici koji se odazivaju na nadimak "Delije" smisliti nešto da se revanširaju. 

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Benito said:

To bi bilo ozbiljno pucanje u sopstvena kolena, samo nam treba da nam prazne tribine ili nesto jos gore u ovakvom momentu za nas kada zaista sve funkcionise perfektno. Nadam se da ce sve biti kako treba a mogao bi i klub da izadje sa nekim saopstenjem.

Par njih su sa Covicem bas ok, tako da ce valjda da sve prodje kako treba. Mada, ne treba potcenjivati njihovu glupost

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kankkunen said:

Sutra treba biti pametan, to posebno važi za navijače. Bez politike i sličnih gluposti jer ovima iz EL postajemo problematični,

stalne smo mušterije za kažnjavanje a dobili smo i zabranu registracije igrača, što nije ni malo naivno.

 

Zar još nismo poslali taj jedan papir što je Šarac rekao da smo zaboravili? Puka formalnost u pitanju, tako reče...

 

Inače, ako navijači ne naprave nikakvo prorusko sranje protiv Litvanaca, moraću bar malo da promijenim mišljenje o Delijama.

Link to comment
Share on other sites

Potkačiće ih sigurno nadajmo se da će biti sa stilom i ne preterano. Ne mora bas atmosfera linča sto bi rekao Repeša.  A da su zaslužili da budu potkačeni itekako jesu.  
Najbitnije za nas i najbolnije za njih će biti da ih zgazimo na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

 

Zar još nismo poslali taj jedan papir što je Šarac rekao da smo zaboravili? Puka formalnost u pitanju, tako reče...

 

Inače, ako navijači ne naprave nikakvo prorusko sranje protiv Litvanaca, moraću bar malo da promijenim mišljenje o Delijama.

Hm... za pogrešno parkiranje ne oduzimaju dozvolu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, quentin said:

 

Zar još nismo poslali taj jedan papir što je Šarac rekao da smo zaboravili? Puka formalnost u pitanju, tako reče...

 

Inače, ako navijači ne naprave nikakvo prorusko sranje protiv Litvanaca, moraću bar malo da promijenim mišljenje o Delijama.

Mislim da je to davno reseno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Setite se 2011 said:

Nije...bar takav je moj utisak iz čovićevog gostovanja na Prvoj.I ne deluje da je "samo neki papir"



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Moguce, nisam ispratio.

 

Kada je gostovao na Prvoj?

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

Ako je Žalgirisu ovakvo stanje 

 

INJURIES

G

 I. Brazdeikis OUT

G

 M. Kalnietis OUT

G

 L. Lekavicius OUT

G

 Tomas Dimsa GTD

G

 L. Lelevicius GTD

G

 K. Lukosiunas GTD

 

onda smo mi baš ozbiljni favoriti sutra. Pribojavam se te utakmice, posebno ako ih ne prelomimo na vreme. Dešavalo se i ranije da nam se baš useru u život kad smo bili favoriti. Ne znam ko će da im menja Evansa kad izađe, a Brazdeikis ima svoje mane ali im je ofanzivno u top 3 najpotentnija igrača.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2022 at 1:30 AM, Tamburinjo said:

@Šarac kad si vec u kancelariji. Kakva je ovo zabrana od EL za dovodjenje igraca. Poprilicno sturo saopstenje od kk kao proceduralna greska. Nekako mi je proslo ispod radara a sumnjam da bas da je neki nebitni faks stigao prekasno. 

On 12/4/2022 at 10:01 AM, Šarac said:

Nema veze sa parama, kao kada odete na salter u opstinu i vi mislite sve si spremio da vam udare pecat za nesto, a salterusa kaze, fali vam papir od pokojnog dede......... ajd kad to dostavis stani u red ponovo pa se vidimo, do tada, ko je sledeci na redu.

 

to sto je zabrana za registraciju nista ne menja situaciju oko dovodjenja..... 

 

 

Kapiram da je pokojni deda trenutno out of reach.

Edited by quentin
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako je Žalgirisu ovakvo stanje 

 

INJURIES

G

 I. Brazdeikis OUT

G

 M. Kalnietis OUT

G

 L. Lekavicius OUT

G

 Tomas Dimsa GTD

G

 L. Lelevicius GTD

G

 K. Lukosiunas GTD

 

onda smo mi baš ozbiljni favoriti sutra. Pribojavam se te utakmice, posebno ako ih ne prelomimo na vreme. Dešavalo se i ranije da nam se baš useru u život kad smo bili favoriti. Ne znam ko će da im menja Evansa kad izađe, a Brazdeikis ima svoje mane ali im je ofanzivno u top 3 najpotentnija igrača.

Mislim da zaista treba da MAN UPujemo i kazemo: da, favoriti smo i da, pobedicemo ovu utakmicu 😂

Link to comment
Share on other sites

 mi protiv Zalgirisa jebeni Ulanovas i Lekavicius 100 godina igraju tamo, dokle vise...

njihovi, jebeni Lazic i Dobric 100 godina igraju tamo, dokle vise...

1 hour ago, Kankkunen said:

Hm... za pogrešno parkiranje ne oduzimaju dozvolu.

 

  platice Kampaco, momak ako hoce da igra za nas neka se ispruzi malo da dokaze da mu je stalo 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Oni su već kažnjeni od EL zbog te zastave, znači da nema potrebe da mi bilo šta dodajemo ... žestoko navijanje i to je to.

Eh kamo lepe srece za to zestoko navijanje.

A znamo da ce biti neko sranje, vec je uteftereno.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako je Žalgirisu ovakvo stanje 

 

INJURIES

G

 I. Brazdeikis OUT

G

 M. Kalnietis OUT

G

 L. Lekavicius OUT

G

 Tomas Dimsa GTD

G

 L. Lelevicius GTD

G

 K. Lukosiunas GTD

 

onda smo mi baš ozbiljni favoriti sutra. Pribojavam se te utakmice, posebno ako ih ne prelomimo na vreme. Dešavalo se i ranije da nam se baš useru u život kad smo bili favoriti. Ne znam ko će da im menja Evansa kad izađe, a Brazdeikis ima svoje mane ali im je ofanzivno u top 3 najpotentnija igrača.

Kazu korona. Bar Kalneitis i Brazdekis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...