Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Guru said:

Ovo nije preko pola.

Sudija je pokazivao kontakt našeg igrača sa loptom. Ono kad dodiruje 2 šake jednu o drugu.

 

Znam da nije preko pola kada centar ošamari loptu i ne zna gde će otići, ali ovde je praktično gađao svog igrača i posle njega, dodirnula je i Exuma. 

Ako ovo sme, onda ok.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sudija je pokazivao kontakt našeg igrača sa loptom. Ono kad dodiruje 2 šake jednu o drugu.

 

Znam da nije preko pola kada centar ošamari loptu i ne zna gde će otići, ali ovde je praktično gađao svog igrača i posle njega, dodirnula je i Exuma. 

Ako ovo sme, onda ok.


Plus Lesor ima dva kontakta sa loptom, znači gadjao je Exuma, e sad sto ni on nije uspeo da uhvati loptu to je druga stvar ali ja bih ovde svirao preko pola i da je obrnuta situacija.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sudija je pokazivao kontakt našeg igrača sa loptom. Ono kad dodiruje 2 šake jednu o drugu.

 

Znam da nije preko pola kada centar ošamari loptu i ne zna gde će otići, ali ovde je praktično gađao svog igrača i posle njega, dodirnula je i Exuma. 

Ako ovo sme, onda ok.

 

Nebitno je da li je igrač izbio random ili ciljano, da bi se sviralo preko pola moraš prethodno imati posed. Ovo je loose ball situacija nakon promašaja -> Partizan nema posed -> ne može biti preko pola. Posed je uspostavljen tek kada je Naneli uhvatio loptu sa obe ruke, nebitno je da li je u prednjem ili zadnjem polju. 

Edited by Guru
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Tamburinjo said:

spacer.png

 

 

 

spacer.png

 

@drakon1 @Sharp  koliko su vama davali gajbi piva da ne vidite ovo preko pola na opstinskim ligama cisto da znam koliko se krecu cifre pa cu pomnoziti puta 20 za ABA ligu 😄 

Ovo nije preko pola, ziva je lopta niko nema posed.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Guru said:

 

Nebitno je da li je igrač izbio random ili ciljano, da bi se sviralo preko pola moraš prethodno imati posed. Ovo je loose ball situacija nakon promašaja -> Partizan nema posed -> ne može biti preko pola. Posed je uspostavljen tek kada je Naneli uhvatio loptu sa obe ruke, nebitno je da li je u prednjem ili zadnjem polju. 

To odredjivanje da si imao posed usled 2 ruke je, po meni, idiotsko. Bacis se za loptu I na millisekund uhvatis sa 2 ruke I imao si posed. Ovde je Lesor vrlo ciljano neometan dodao loptu saigracu (lose, ok) I nema poseda. 

 

Pravilo je jasno, samo mislim da je glupo I da diskreciona moc sudija treba da bude veca u ovakvim slicajevima.

Edited by leki bg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

 

Nebitno je da li je igrač izbio random ili ciljano, da bi se sviralo preko pola moraš prethodno imati posed. Ovo je loose ball situacija nakon promašaja -> Partizan nema posed -> ne može biti preko pola. Posed je uspostavljen tek kada je Naneli uhvatio loptu sa obe ruke, nebitno je da li je u prednjem ili zadnjem polju. 

 

Vidi se da radiš za Synergy 👀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

 

Nebitno je da li je igrač izbio random ili ciljano, da bi se sviralo preko pola moraš prethodno imati posed. Ovo je loose ball situacija nakon promašaja -> Partizan nema posed -> ne može biti preko pola. Posed je uspostavljen tek kada je Naneli uhvatio loptu sa obe ruke, nebitno je da li je u prednjem ili zadnjem polu. 

Sve 5, samo mi reci zašto vreme za napad prilikom hvatanja lopte Nanelija je 11 sekundi umesto 14, pošto je tada uspostavljen posed? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Al postoje i neke granice, pogrešiš 2-3 puta i nema više.

Nadam se.

Za sada traje medeni mjesec između Nebojše i Duška, ali ako se odnos bude razvijao kao sa Radonjom, uopšte ne sumnjam da će Čović pokušati da ponizi Ivanovića tako što će ga zamijeniti nekim početnikom. ("Dajemo šansu mladima itd.")

Link to comment
Share on other sites

Ala smo mi sinoć lepo odigrali…

 

Sjajan protok lopte od bekova do Mitrovića - čitaj 7 asistencija više od protivnika,

 

Fokusirani -čitaj samo 7 grešaka,

 

Trčanje jako dobro…

 

Energija na nivou celu utakmicu…

 

Odbranu drugo poluvreme smo odigrali “nogama”, samo 7 koševa iz igre smo primili, udvajanja i rotacije 🙌🏻
 

Kada sa prosečnim šutem, manjkom skokova i osvojenih lopti dobiješ utakmicu 16 razlike to govori da si mnogo bolji Tim od protivnika… Namerno govorim Tim!!!

 

Ivanović postavlja ozbiljne standarde kvaliteta!!!

 

Raduj se Ciganijo!!! :)))

 

P.S. Džoni brz oporavak 🍀

 

#ZVEZDAIZNADSVIH 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, quentin said:

Nadam se.

Za sada traje medeni mjesec između Nebojše i Duška, ali ako se odnos bude razvijao kao sa Radonjom, uopšte ne sumnjam da će Čović pokušati da ponizi Ivanovića tako što će ga zamijeniti nekim početnikom. ("Dajemo šansu mladima itd.")

Onda ce biti isutiran iz kluba kako dolikuje i poslat u predgradje zajedno sa svojim podguznim muvama.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, quentin said:

Nadam se.

Za sada traje medeni mjesec između Nebojše i Duška, ali ako se odnos bude razvijao kao sa Radonjom, uopšte ne sumnjam da će Čović pokušati da ponizi Ivanovića tako što će ga zamijeniti nekim početnikom. ("Dajemo šansu mladima itd.")

Kad trošiš svoje pare onda nikog nije briga, ovako ... :smiley13:

Link to comment
Share on other sites

Definition
A team is in control of a live ball in its frontcourt when:
• A player of that team is touching his/her frontcourt with both feet while holding,
catching or dribbling the ball in his/her frontcourt, or
• The ball is passed between the players of that team in its frontcourt.

Jedino pitanje je da li je Lesorov potez pas. Ako jeste onda je posed i preko pola ako nije onda sve ok. Dve ruke se nigde ne spominu.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...