Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Uini, pripremaš li se psihički za nepotizam na poziciji bekap pleja? :whistling:

 

Нијесу од истих Ивановића...

Џони је поријеклом од ових са Цетиња, а Душко од Ивановића из Куча.

 

Прије ће бити нетрпељивост но непотизам

 

  • Like 7
  • Ha-ha 12
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

  u svakom slucaju treba biti svestan da ovo moze da krene u potpuno suprotnom smeru od planiranog...ali ima Covic svoje ljude u timu koji to valjda nece dozvoliti...kao sto igraci ne vole trenera bez autoriteta tako mogu i da ne vole trenera kod koga se trenira pakleno i da ga buse takodje...verujem da mu se to desilo u PAO-u a vrlo verovatno i u ostalim timovima osim Baskonije...ameri sigurno ne vole da treniraju previsei ako ih je dosta u timu lako izbuse trenera...iz perioda u PAO-u npr Dijamantidis je izjavio da je on najgori trener sa kojim je radio tako da i nije imao tamo neke sanse da uspe...

Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2022 at 1:51 PM, L' Imperatore said:

Baš sam hteo da napišem da je ona slika ništa, u poređenju sa pogledom kojeg je namenio novinarki. Još je želeo da bude ljubazan 😄

 

to je ona crna sa sk, ima i neki podkast na yt.

solidna je, opamprcice to dule dusko.

i ona druga sa sk je isto solidna, ali broj 1 bez konkurencije je ona plava sa zvezda tv. 

booooooomba!

 

On 11/14/2022 at 2:22 PM, necke said:

5993237c-13e4-4178-b3a0-8276ec84e5e9_tex

 

konacno! 

da mozemo da uzivamo u tekmama, a ne da gledamo ovaj haos koji smo imali. trener koji garantuje da cemo imati sistem, biti na nivou i da necemo nista pustiti bez velike borbe. 

ja licno sam prezadovoljen.

 

On 11/14/2022 at 3:49 PM, Sector said:

Volim kad se ovako rasprdite od zadovoljstva na topiku. 

 

Samo da nas Asvel ne potopi. 😄

 

i da nas potopi, nije smak sveta. i nije to poenta zadovoljstva vec sto dobijamo trenera koji nam garantuje kvalitetnu kosarku i to da necemo prepustiti nijedan trofej bez krvavih kolena. 

 

On 11/14/2022 at 3:53 PM, Filbi said:

Detective Chief Inspector Roy Slater 

 

ne pljuj 

 

23 hours ago, Markoss said:

 

Simonovica je na klupu postavio Covic, a ne Jovanovic. Nema Simon veze s ovim, sve i da ga sklone da ne sedi na klupi, dobice funkciju u FMP-u ili u mladjim kategorijama, tako da je on zasticen fino. 

 

i u cemu je tu tacno problem? zar ne treba tako da bude? simon je nas covek i treba da ostane u klubu. 

naravno da nema pojma o trenerskom poslu, covek je tu da uci i ja ne vidim nikakav problem sa tim. kome treba da damo podrsku i sansu nego nasim ljudima? 

meni je drago sto hoce da ostane u basketu i sto ima ambicije da bude trener/pomocnik. 

 

21 hours ago, Nek grmi jako said:

Pročitao sam odgovore koje je Nebojša doktor robotike Čović davao na konferenciji za medije, pa primetih da je selekcija pitanja bila nepotpuna u odnosu na aktuelno vreme.

 

Jer, primera radi, nije odgovorio na pitanje kako je moguće da kao bivši gradonačelnik, potpredsednik vlade i šef koordinacionog tela za KiM, od momenta kada je pristao da sav svoj habitus,  um, intelektualno držanje i telo pokloni režimu i bude deo tripartitnog vrha SNS vlasti u prestonici, nije prišao Nemanjinoj 9 ni na puškomet, kao da je kužan, iako je, u međuvremenu, tokom brojnih rekonstrukcija deo vlade bio i kus i repat, i pokupljen s koca i konopca?

 

Zašto je, dakle, pristao da mu se omaž predsedniku države i režimu svede na to da bude režimski rekvizit, javni megafon u studijima Pinka i Hepija, i na ulogu Sime Spasića na akademskim steroidima, u vreme dok bitne funkcije zauzimaju oni za koje lično smatra da nisu vredni koliko ono njegovo crno ispod nokta?

 

Takođe, zašto je pristao da bude sparing partner u procesu vaskrsnuća Partizana, sa osnovanom pretpostavkom da će u tom procesu biti puki dekoativni element kako bi se bagatelisalo sve oo što je dosad uradio za KKCZ? I šta tu ima za njega, odnosno koliko košta pristanak da bude džak za udaranje kada tom udaranju dođe vreme?

 

Da li je umesto takvog angažmana, što političkog što sportskog, mogao da izabere odlazak u mirnu penziju, pecanje i druženje sa unucima, umesto druženja sa Sarapom, Željkom Obradovićem i limarom iz Prislonice u kome ne može da izvuče kraj koji nije deblji?

 

Mogao je.

 

Ali ga onih 12 kvadrata u Železniku u kojima je rođen stalno podsećaju da čoveku treba - još. I da nikad nije dosta. Pa čak i kad pod stare dane mora da izigrava donjeg u aktuelnom kolopletu na srpskoj političkoj i sportskoj sceni,  

 

I dok je tako, sve što je vezano za njega i KKCZ pod njegovim vođstvom posmatram kao občan hibridni vodvilj. A vodvilj je, čak i kad je hibridan, ipak samo - vodvilj.

 

a sta ce on u nemanjinoj? i sta ce mu to u zivotu? koje to bitne funkcije?

koja je to bitnija funkcija od predsednika kluba za koji navija vise od pola drzave?

javni je megafon zato sto mu se moze i zato sto je to cova koji sve zna i voli da se u sve mesa. 

kakav sparing partner kad je uzeo i aba i kup u dirketnom duelu sa zeljkom?

osnovane predpostavke i kada dodje vreme. :classic_biggrin:

nije izabrao zato sto je basket fanatik i zato sto nema nista sladje nego da nize trofeje sa zvezdom i uziva u poslu koji obozava.

deblji kraj kao prosle sezone?

cova sigurno nije donji i ne izigrava donjeg, u to budi siguran. 

a nije mu dosta jer kao sto rekoh covek je basket fanatik i uziva u poslu kojim se bavi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Big Ticket said:

 

Нијесу од истих Ивановића...

Џони је поријеклом од ових са Цетиња, а Душко од Ивановића из Куча.

 

Прије ће бити нетрпељивост но непотизам

 

Не може бити из Куча да не ваља. 

 

А морам признати да ми је Џони преготиван лик за једног Цетињанина. Поготово ме купио са изјавом кад је долазио да он није странац у Србији и да му је свеједно да ли ће ићи у подгорички храм или Храм Светог Саве. Што доста говори о њему као човеку и да није секташ већ честит Црногорац.

Edited by ZvezdaJeZivot
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Big Ticket said:

 

Нијесу од истих Ивановића...

Џони је поријеклом од ових са Цетиња, а Душко од Ивановића из Куча.

 

Прије ће бити нетрпељивост но непотизам

 

Jesu li kroz istoriju ovi iz Kuča proterivali Markoviće? 

Beogradske : D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

meni je dzoni uzasno negotivan kao kosarkas, cenim ako ljudi misle da je gotivan baja ali hej, mozda su i mnogi drugi koji su schilbovani.

 

a to u koji ce hram je potpuno nebitno, kao sto ne bi trebalo da bude bitno da li uopste ide u hram, mislim na ljude generalno, nevezano za basket.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

meni je dzoni uzasno negotivan kao kosarkas, cenim ako ljudi misle da je gotivan baja ali hej, mozda su i mnogi drugi koji su schilbovani.

 

a to u koji ce hram je potpuno nebitno, kao sto ne bi trebalo da bude bitno da li uopste ide u hram, mislim na ljude generalno, nevezano za basket.

Pa kako nije bitno? Ako Delije D.O.O rese da je potrebno jednu platu uloziti u crkvu? 

Link to comment
Share on other sites

[mention=25]Wingwalker[/mention]
Isto pitanje i za tebe [emoji1]
 
Džoni mora da igra, inače će pleme da ga se odrekne. Ima i bitnijih stvari od košarke. 
Mislim da će Džoni kod Duška igrati iza Pefija zbog dopunske iz fizičkog i hendikepa koji ga čine preskupim da to može da kompenzuje svojim vrlinama.
Primer: Dzonijevi uglovi dodavanja ka visokima na postavljenu odbranu su na EL levelu tako uzani, da je od njih tanji samo u ramenima.

Link to comment
Share on other sites

Lazarevic, Kuzmic i Lazic ne spominju u koji hram idu pa opet igraju. Ne znam sta se uhvatili za to da Dzoni igra samo zato sto je dao takvu izjavu. Znamo svi kako su navijaci Buducnosti doziveli njegov prelazak kod nas i mozda je to izjavio u cilju da smiri strasti. Da se nista epohalno nije desilo.

 

E sad sto igra kako igra od kad je dosao, to je vec drugo. Ima tu jos igraca iz "domace osnove" koji nemaju kvalitet za ovaj nivo kosarke pa su jos uvek tu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Znaci na kraju ipak pleme Kucha spasava Zvezdu..

Ако ћемо тако, спасава и Звезда Куче, јер их изнова враћа на ЕЛ сцену кад их неће ни ЕК тимови. 🙂 

Edited by ZvezdaJeZivot
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni said:
Sinoc ispratih Jovica, ne znam, ali rado bih ga gledao umesto Markovica. 

 

Nažalost, Jović u zadnje dve godine ime više dana bolovanja nego minuta na parketu. Odigrao je sinoć prvo poluvreme na neku svežinu...dva asista i dve trojke. Ono što ga na prvi pogled i dalje izdvaja kao krštenog pleja iznad levela kombo...Jareta, Džonija, Pefija...je da nema sumanutih udriblavanja duž spoljne linije jer je i dalje u stanju da rukom kojom gradi dribling sebi obezbedi neometan pogled na igru bez korekcija u tapkanju ili guženja kako mu čuvar pridje...što celu karijeru rade sva trojica bekova.

Ne zaustavlja dribling prerano pa da udvojen na ivici koraka mora da nabaci neki balon u bunar. U drugom ga nije bilo na obe strane...nema pokušaja probijanja spoljne linije, ništa prodor, asisti...svog igrača bez lopte ne može da markira već trči za njim. Vilbekin je upravo njega najlakše driblingom izbacio iz balansa i dao trojku, ali mu se i Jovke prezadnjom odbranom 1 na 1 revanširao i prosledio ga u aut bez kontakta.

Ne znam da li Jović može da se revitalizuje ali iskreno ovo sinoć i jeste tu negde oko Pefijevog učinka samo pismenije. Marković jeste manje atraktivna ali i manje rizična opcija.

Za Džonija bi ga već menjao kao sličicu.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uini said:

 

ja umesto generalno-pravoslavnog dzonija.

Ja samo ne znam da li je tebi veca muka Dzoni ili pravoslavni Dzoni. Kako god bilo moze i ateista da bude dobar covek i kosarkas, nikakav problem. Eto imas trenera metalca. Nece se Dzoni naslusati Danice Crnogorcevic vec ce morati da mase glavom uz rifove Black Sabbath-a. Mozda proigra. 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Big Ticket said:

 

Нијесу од истих Ивановића...

Џони је поријеклом од ових са Цетиња, а Душко од Ивановића из Куча.

 

Прије ће бити нетрпељивост но непотизам

 

Upravo tako,Duško je iz Doljana.A Dejo Radonjić sa Ubala...Obojica moji plemenici i mogu vam samo jedno reći da su Ivanovići jako preki ljudi čestiti i ponosni.Pozdrav od jednog Mićkovića sa Bezjova

Edited by Micko81
  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ZvezdaJeZivot said:

Ja samo ne znam da li je tebi veca muka Dzoni ili pravoslavni Dzoni. Kako god bilo moze i ateista da bude dobar covek i kosarkas, nikakav problem. Eto imas trenera metalca. Nece se Dzoni naslusati Danice Crnogorcevic vec ce morati da mase glavom uz rifove Black Sabbath-a. Mozda proigra. 🙂

 

ja sam ti napisao eksplicitno sta mi je muka sa dzonijem.

 

sto se tice verovanja i poimanja vere, mislim da sam i ja vernik, samo ne obavezno u nesto sto je artikulisala xy osoba a jos manje mislim da je umesno ici i promovisati ta licna uverenja na narod kao najki ili neki supermarket ili banka u reklamnom bloku.

 

mislim da ljude ne treba ceniti prema verskom ubedjenju, seksualnim preferencijama i boji kozhe a kada ljudi krenu nesto od toga da isticu da bi isto izneli kao kvalitet, bude mi gadno i sektaski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...