Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

A da nije Z od Zoran Nikolic?😄

 

A vidi,ubrajati Raduljicu je bespotrebno,on bi i kod Vlade zavrsio svoje i jeste na kraju eliminisan.Onda,Petrusev je mozda vec zatrazio ispisnicu to ti je vec 4.A Martina stvarno ne znam da li bi Dusko hteo.Ne mogu da tvrdim sta voli ali u modernoj i brzoj igri Baskonije on je igrao sa Falom od +-220cm i Dzekirijem.

Igrao je sa visokim petorkama,mozda Petrusev opet bude na 4 ko zna.

 

Raduljica prima platu, to bi u normalnim klubovima znacilo da prvo mora sa takvim igracima sesti i naci resenje, a tek nakon toga dovoditi pojacanja.

 

Dalje, prosle sezone smo igrali sa dva centra, tu je i Dalibor Ilic, trenutno su tu sestorica visokih bez Raduljice. Tako da ne dolazi u obzir dovodjenje visokog igraca, to bi bilo kao da Buducnost dovede jos jednog centra pored Kabe i Kamenjasa (recimo, preuzme ugovor Martina).

 

1 hour ago, Redstar0356 said:

Ja sam uvek u Deju, infiltrirao bi se u Kkp ako Dejo to odluci.

 

To sad izgleda kao sala, ali surova realnost kaze da je samo Radonjic uspevao da iz svojih ekipa izvuce vise nego sto je prosti zbir pojedinaca, svi ostali manje. Cak i u onoj neuspesnoj sezoni je igrao polufinale EC.

 

Svi ostali treneri su izvlacili i manje od prostog zbira vrednosti igraca, pa je ucinak zavisio od toga koliko je drzava odlucila da klub obasipa parama te sezone. Sto znaci da je alternativa Radonjicu ili pretvaranje u Armani iz Srbije ili neuspesna sezona, a ne zna se sta je gore od te dve mogucnosti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

Holand sa njegovom prackom ima mesta kod Ivanovića,ali će morati mnogo bolje u odbrani.

 


Slozio bih se sa ovim. Jovanovicev odnos prema njemu bio je horor. Sta smo to ustvari od njega i videli?
Bio je deo ekipe koja je prosle godine igrala finale EC. Nadam se da ce Ivanovic bar probati, pa ako ne ide ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kacio se Lazic i sa Radonjicem. Na onoj poslednjoj tekmi u finali protiv FMP-a Radonja ga izvodi iz igre i nesto mu kenja, a ovaj rezi na njega u fazonu nemoj tako da mi se obracas. Kao jos jedna rec i patosiracu te. Secam se da sam tad pomislio boze da li je ovaj jadnik svestan da bez ovog coveka nikad ne bi postao kosarkas. Tj bio bi nesto kao Bojan Subotic. Pricam o utakmici finala iz 2017 . nakon koje nas je Radonjic prvi put napustio. 

Sto bi rekao jedan trener, u dolini gladi ces pre naci hranu, nego zahvalnost za istu. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...