Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Green23 said:

Možeš li da mi objasniš ovo? Čović ga uslovljavao nečim, pa mučenik morao da prihvati posao? 

 

 

Npr, Pamela odlucila da ti dâ, i sad imas osecaj da ces da se obrukas al jbg ipak je to Pamela, nece dvaput da nudi.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da ce Nedovic kao jedan od dva najtalentovanija igraca imati bilo kakav problem.
Takodje se nadam da je ovo trener koji ce znati da iskoristi potencijal Petruseva i da ga vrati na pravi kolosek. Na koji nacin, iskreno me i ne zanima. Krenuo je on vec, ali kod Jovanovica je to delovalo na mahove i haoticno.
Ono sto me najvise raduje sto znam koliko Ivanovic forsira brzu, spansku kosarku sa neverovatnim tempom i konstantnom kretnjom bez lopte. Meni omiljenu👏

Bas se radujem ovom potpisu, samo da klikne.

Edited by Bode
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Ja ocekujem 2 ili 3 otkaza, i jos 2 nova igraca.

Pre svega na krilnoj poziciji.

Martin i Raduljica prvi pikovi, a vec vidim povratak Kuza u rotaciju.

Pitanje za struku na forumu, imamo li mi pravo na jos dva igraca?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

Pa fora je u tome sto su Ivanovicevi treninzi teski a on staklen.

Pa posao trenera i njegovih pomocnika jeste da naprave program da se takve stvari ne desavaju. Nedovic je profesionalac, on sigurno mece izbjegavati treninge ali isto tako on je jedan od najvaznijih igraca ekipe tako da mozda jeste Ivanovic spartanac ali nije glup da polomi igrace na treninzima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Jesi li ti uopste video njegovu frizuru? Cemu nerealna ocekivanja !?

 

frizura mu je stravinsky, i sam imam potencijala za tako nešto ali nemam cojones.

 

19 minutes ago, Losmi17 said:

Uini, sta si se utronjao? Pa nece tebe da trenira 😂

 

treniraće nedovića, možda je bolje da uzme mene ako mu je do toga

 

raw

  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Са овим методама Владе и тренирањем видели смо где можемо да будемо, да држимо фењер. Ко не може да издржи јаке тренинге који су потребни да размрдају и ојачају екипу, а сви имају веома добра примања, нека иду. 

 

Неће сигурно ићи против себе тренер да повређује играче и да их мучи а тек су поједини изашли из повреда. Не знам какви су тренинзи то у питању па да сви требају да се плаше тренирања и да ће сами да оду.. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A sta je fora sa Nedovicem? Jel on kroz karijeru izbjegavao trenere sa autoritetom, nije dolazio na treninge?
Duško je, nadamo se, vremenom malo popustio u tom spartanskom pristupu jer u vremenu kada je vodio Taukeramiku tim mu je imao znatno manje tekmi u sezoni i više vremena za treninge. Verovatno nije mnogo odstupio od čvste discipline i apsolutnog fokusa koji zahteva od svojih igrača u svakom segmentu od pripreme tekme, treninga i na samoj utakmici...jer i sam je posvećen top level. Nedara godinama ostavlja utisak ISO kombo beka koji ima najjače statse upravo kada ima slobodu, minutažu i loptu u rukama u almost famous timovima...Ritas, Unikaha, Panata. Kakvu god ulogu i minutažu da mu Duško otcepi...kao i Vildozi, Bentilu i Hasanu...samo da su nam sva četvorica što duže zdravi i operativni jer domaći igrači u skoro uvek užoj rotaciji kod Duška teško da će imati neke značajnije uloge. Velika je verovatnoća da lujkasti Holand neće moći da legne na ovu priču i da će to jedno pojačanje doći upravo na toj poziciji. Stranim igračima je do sada bilo komotno u ovim ulogama ali jasno im je i da nagruvani statsi u raspalom klubu fenjerašu sa no-name trenerom nemaju realnu težinu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, necke said:

nice try 😏

 

mada koliko se secam tad do same konferencije nismo znali ko je novi trener (bar ja), a bas sam imao velika ocekivanja..

Da, bila najavljena odjednom, dosli svi novinari, ja navio sat cijeli dan cekao, u lajvu rekordan broj ljudi.

 

I pali se lajv kad ono Sakota sjedi.... Poslije prvih 5 sekundi je 10k ljudi napustio lajv...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nije uopste problem sa Dovlom sto je pristao da sedne na klupu KKCZ. Svako ko se bavi nekim poslom, da dobije priliku za korak vise - prihvatio bi, uz uverenje da je spreman, sposoban itd. To je u prirodi coveka, pogotovo onog ko se bavi konkretno trenerskim poslom, koji generalno jeste jako stresan.

 

Problem s njim je sto je pristao da mu drugi selektiraju tim i vode ekipu. Tu ga je Alimpijevic konkretno sasio, i to je razlog zbog cega ce Dovla za par godina da vodi OKK Beograd i nikad od njega nece biti trener za bilo sta, jer ta polontrska crta koju je pokazao je ljudska i karakterna, to se tesko menja u zrelim godinama.  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Losmi17 said:

Ja ocekujem 2 ili 3 otkaza, i jos 2 nova igraca.

Pre svega na krilnoj poziciji.

Martin i Raduljica prvi pikovi, a vec vidim povratak Kuza u rotaciju.

Po do sada prikazanom da, mada je ocekujem da Hasan naprasno pocne da igra onako kako zna.

Iskusan je on iako nije mator, zna sta je Evroliga i zna sta je novi trener i novi pocetak.

Kapiram da ce se bar energetski podici u nameri da obezbedi minutazu i ulogu za koju je planiran.

 

Pre bih rekao da ce uz Raduleta da leti Holand, a da cemo se pojacati na 2 ili 3 u zavisnosti od toga gde Dusko vidi Dobrica odnosno Ivanovica.

E da, ne bi me cudilo da i Dzoni poseti tribine.

 

Platio bih da mogu da vidim prve treninge ekipe pod Duskom, kapiram da ce da prsti od energije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Nije uopste problem sa Dovlom sto je pristao da sedne na klupu KKCZ. Svako ko se bavi nekim poslom, da dobije priliku za korak vise - prihvatio bi, uz uverenje da je spreman, sposoban itd. To je u prirodi coveka, pogotovo onog ko se bavi konkretno trenerskim poslom, koji generalno jeste jako stresan.

 

Problem s njim je sto je pristao da mu drugi selektiraju tim i vode ekipu. Tu ga je Alimpijevic konkretno sasio, i to je razlog zbog cega ce Dovla za par godina da vodi OKK Beograd i nikad od njega nece biti trener za bilo sta, jer ta polontrska crta koju je pokazao je ljudska i karakterna, to se tesko menja u zrelim godinama.  

Nasa igra pod Vladom je bila bolja nego pod Alimpijevicem.Samo je ono kratko sa Gavrilovicem bilo haoticnije i u vecoj meri banditski nego Alimpije sezona.

Za karakter si vecinski u pravu ali Alimpije je verovatno dosegao drugu krajnost pa je dobijao samare ili se barem pricalo da jeste,i to dovoljno govori.A i na tajmu je imao neke interesantne komentare,to se takodje ne radi i ne valja kao ni biti poslusnik.To su samo razliti krajevi istog spektra losih karakteristika

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Nasa igra pod Vladom je bila bolja nego pod Alimpijevicem.Samo je ono kratko sa Gavrilovicem bilo haoticnije i u vecoj meri banditski nego Alimpije sezona.

Za karakter si vecinski u pravu ali Alimpije je verovatno dosegao drugu krajnost pa je dobijao samare ili se barem pricalo da jeste,i to dovoljno govori.A i na tajmu je imao neke interesantne komentare,to se takodje ne radi i ne valja kao ni biti poslusnik.To su samo razliti krajevi istog spektra losih karakteristika

Nemojte da se zajebavamo, uporedi ekipu koju je imao Alimpijević i ovu, neuporediv kvalitet. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UDresuKvinsiMilera said:

Nasa igra pod Vladom je bila bolja nego pod Alimpijevicem.Samo je ono kratko sa Gavrilovicem bilo haoticnije i u vecoj meri banditski nego Alimpije sezona.

Za karakter si vecinski u pravu ali Alimpije je verovatno dosegao drugu krajnost pa je dobijao samare ili se barem pricalo da jeste,i to dovoljno govori.A i na tajmu je imao neke interesantne komentare,to se takodje ne radi i ne valja kao ni biti poslusnik.To su samo razliti krajevi istog spektra losih karakteristika

 

Vlada je imao 10x bolji tim od Alimpija, a izdrzao je 10x krace na klupi. Nisam fan Alimpija, ali mislim da i ovo dovoljno govori.

 

O igri - kod obojice smo igrali lose, ali mislim ipak da je Vlada daleko veci fail. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Rezultati u EL već sada iznova potvrdjuju onu tendenciju da tim sa glavom i repom uz ozbiljnog trenera (sa repom...:) može bar na svom terenu da iznenadi nekoliko milijunaša u ovom rekordnom broju tekmi u sezoni kada se poklope samo par okolnosti...trenutna forma, povrede nosioca koje zahtevaju modifikacije u rotaciji, sudijski kriterijum...
Prošle sezone su se Uniks i Zenit sticajem okolnosti tako zvali na papiru a u stvarnosti su imali zavidne periode overdrajva kao Barsa i CSKA kada udju u seriju. Možda grešim ali odokativno...
Partizan i Virtus kao novi kolači imaju namudjene ugovore nosioca kao kod rusa da igraju.







Link to comment
Share on other sites

Samo da poželim sreću Vladi u nastavku karijere. Videlo se da to nije to i ako ga već poredimo sa Alimpijem mislim da se djametralno razlikuju u smislu pristupa pri preuzimanju ekipe. Nekako je Alimpije bio drčniji, imao muda čak i kada ga novinari pitaju nešto škakljivo odgovarao je bez pardona (možda je i zbog toga uspeo da izdrži na klupi dosta duže). 
Ništa, Vlado, iskreno se nadam da čemo i za tebe reći za koju godinu: "A nama nije valjao."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mister-no said:

Nedović po stilu igre vuče na Rakočevića, a Duško i Igor su imali učinkovitu saradnju. Ja baš tu očekujem veliki impakt.

 

Dusko i Igor su imali ucinkovitu saradnju jer je Rakocevic gym rat i lik koji i 10 godina po kraju karijere izgleda kao aktivni MMA borac, a ne bivsi kosarkas. S druge strane, Nedovic se povredi kad nezgodno sedne na kauc. 

 

Tako da nisam siguran daje dobra paralela, niti da je saradnja izmedju Duska i Igora bila dobra jer mu se ovaj igracki dopadao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

 

Vlada je imao 10x bolji tim od Alimpija, a izdrzao je 10x krace na klupi. Nisam fan Alimpija, ali mislim da i ovo dovoljno govori.

 

O igri - kod obojice smo igrali lose, ali mislim ipak da je Vlada daleko veci fail. 

Ovo nije tacno. Alimpijevic je imao tim na okupu i trenirao je od pocetka.

 

Vladu su poslali na neki besmisleni U20 turnir i doveli mu sve i svasta.

 

Nisu cak ni kvalitetniji igraci sa tim da su mu dva igraca kao najbolja bili povredjeni ili uopste nisu bili tu.

 

Tim sa pocetka je skart sa Adamsom i nepotrebno je to pisati. Plus je raspored bio uzasan.

 

Sumnjam u nove igrace, otkazi verovatno. Bice zanimljivo ako ih ne bude bilo..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...