Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Laki21 said:

Jednostavno ne vredi...

 

I kad imamo šansu da nešto odigramo pajac na klupi to usere.

 

Ovaj brainfart kad smo prišli na dva poena i gde on vadi petorku koja je kliknula i funkcioniše je doslovno za udžbenike, lekcija "Kako usrati momentum i razjebati tim."

 

Jebeni pajser.


Dobrić, Lazić, Lazarević, 5 minuta koš nismo dali, to je radio i u prošloj, ne znam koji mu je to fazon. Moja prognoza je da će mu zvezda biti poslednji ozbiljan posao, nakon ovoga može samo da se vucara negde.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na 42 39 smo prestali da igramo.

Onda petorka dzoni dobric lazic lazarevic i martin. 

Nemam nista protiv lazica na terenu za razliku od mnogih, kao ni protiv lazarevica. Ali oni u vladinoj postavci igre nemaju nikakvu ulogu u napad. I ti takva 2 igraca drzis zajedno na parketu u trenucima kada mozes da se potpuno vratis u mec, zajedno sa dzonijem u kanalu, dobricem koji ne moze da se sastavi i martinom.

U prvom poluvremenu kada su poarije i tavares imali 2 faula i kada je kornelie igrao centra mogao je da pokusa sa mitrovicem da igra ledjima protiv njega kad vec ne moze protiv ove dvojice.

Mislljenja sam sa povratkom nedovica mora da se iskristalise 12 igraca i uloge  u timu i sa tim peglamo do kraja sezone uz 2 3 igraca sa strane koji ce povremeno da uskacu protiv aba boranije da odmene nosioce

Ako mogu da primetim nesto dobro to je da smo drasticno popravili defanzivni skok u odnosu na pripremni period.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije Vlada kriv već njegov gazda koji je po ko zna koji put promasio u izboru trenera. Sa Vildozom i ako ikad zaigra Nedovićem moramo da igramo brzu košarke a ne da ih koči trener. Jako bih voleo da jednu utakmicu vidim zajedno na terenu Vildozu i Adamsa i da im se pusti da igraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skaradna postava na pocetku i na kraju. Ska-ra-dna. Ali bilo koja postava bez Vildoze na beku je impotenta u startu, kad nema Adamsa i Nedovica. Holand jedino, mozda.

Suvise slicnih igraca, duplikata, ako ce da se vratimo na termilogiju sa albumima i slicicama. Glavni krivac je znan, zatim idu trener i igraci.

Al da ne mracim, pozitivne stvari...

Martin sjajan. Fenomenalna borba protiv najnezgodnijih centara u EL.

Vildoza je kosarkas. Ludi Argentinac, ali kosarkas. Obozavacemo ga i mrzecemo ga. Ali kosarkas, bek!

Bentil opet odlican, ovo je vec ozbiljan nivo. Ima rupe u igri, evidentnih rupa koje ce ozbiljne ekipe eksplatisati, ali je definitivno nas najbolji igrac na pocetku sezone.

Luki i Filipu nemam sta da zamerim, igrali su protiv azdaja.

 

Edited by Geronimo
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:


Dobrić, Lazić, Lazarević, 5 minuta koš nismo dali, to je radio i u prošloj, ne znam koji mu je to fazon. Moja prognoza je da će mu zvezda biti poslednji ozbiljan posao, nakon ovoga može samo da se vucara negde.

Voleo bih da epizodu kod nas zavrsi sa 0 EL pobeda, cisto da ga bude blam da pomene u cv-u.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ali najaci su likovi koji navijaju da udjemo u seriju poraza da bi videli ledja Vladi... A to se i tada nece dogoditi, niti treba da se dogodi... Moze da se kuka koliko god...

Treba dati treneru sansu i kompletan tim... Od pocetka sezone igramo bez najboljeg igraca i napadaca tima...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Treba suziti rotaciju i probati

 

Vildoza

Nedović

Lazarević 

Bentil

Martin

 

Adams

Lazic

Dobrić

Petrusev

Luka

 

I dati šansu Iliću

 

Dobrić u EL sezonu ušao sa 3/19 za 3.

 

Prošle sezone je u jednom trenutku imao 3/28. Nakon toga 42/98.

 

Valjda će se ubrzo konsolidovati, ovo je očajno. Samo na ovom uzorku bi Holand zaslužio mesto u rotaciji pre njega.

 

Nadam se da će Nedović zaigrati od sledećeg meča i da ćemo moći da krenemo da gledamo košarkaški tim umesto ovog netalentovanog maltretiranja gledalaca.

 

Vildoza Nedović Bentil i Martin moraju da budu noseći igrači

 

Adamsa vredi pokušati rehabilitovati, jer ovo što gledamo od Dzonija i Markovića je besmisleno. Čovek makar može da istrči kontru i položi.

 

Lazarević i Lazić su defanzivni specijalci. To znači da nisu tek tako deo rotacije. Oni uvek moraju da imaju specijalan zadatak. Ako ga nemaju, višak su. Lazarević je koristan jedino naložen na max i sa potpuno jasnim i izazovnim zadatkom u odbrani. Poništio je Klajburna. Može da poništi i Jabuselea. Jasno definisan zadatak mora da ima. Očigledno je da je Laza i dalje bolji pri čuvanju nižih i brzih igrača.

 

Petruseva treba nekada probati i na pet, pa nije čovek zakucana četvorka. Treba ga brzo profilisati i njemu uloga da bude jasna i konzistentna inače je izgubljen.

 

Iliću treba dati šansu da unese čvrstinu.

 

Luka je joker koji nekad može da ima veče i tada ga treba pustiti. Tačno se zna koji profil protivnika njemu odgovara.

 

Raduljica - idi bre liče vozi kamper, uživaj u zasluženoj penziji.

 

Jovanoviću će sada najveći izazov biti da igra ne pređe u totalnu divljinu. Ne računajući veći deo meča večeras, bilo je nekih ok elemenata u igri u prethodnim utakmicama. To ne sme da se izgubi.

 

 

 

  • Like 21
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I dok trepnes vec smo na 0/4 a bojim se jos par treptaja da dodjemo na 1-2/10.

 

Nek se brani Vlajko i dalje ali ako ja kao obican gledalac koji se cak ni preterano ne razume u kosarku osetim prelomne momente utakmice kako veceras tako i protiv Efesa (trenutak kada Micic ida na tri slobodna u 3/4) a on to nije u stanju nema sta da trazi u evro ligaskoj kosarci, jednostavno covek nije (jos uvek) za ovaj nivo.

 

Dobric covek u u nekom kontra ritmu totalno ajd' kao ima neko opravdanje jel, izlazi iz povrede.

Dzoni meni jako drag lik ali msm da je jasno da on ovo ne moze na ovom nivou, da se pitam ja bih sacekao Adamsa jos neko vreme da se proba sa njim pa ako ne moze nije ni prvi ni poslednji koji ce pod led ili popularno Silb, to su moje zelje koje se nece uslisiti.

 

Raduljicu ne treba ni komentarisati, korisniji bi bio preparirani Kuzmic od njega, ko bi sve analizarao sem sto moram petorku sa Lazaravicem i Lazicem poeni skoro nemoguca misija i naravno oni se lako odlepe na 10+ i prakticno resena utakmica.

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Nismo dobili Real u Madridu. Daj 5 otkaza. 

Ne znam za druge ali meni barem nije bitan poraz, ja sam očekivao preko 20 razlike tako da smo još dobro i prošli ali problem je mnogi veći, one prognoze od 7-8 pobeda pre početka sezone će najverovatnije ostati samo pusti san.

Link to comment
Share on other sites

Nema leba od Dzonija definitivno, a cini mi se ni od Adamsa.

Vildozu treba koristiti 30 min po mecu, ovo 10ak min moze da ga odmeni Merkovic i mali Top

Apsolutno ne vidim u ovih nekoliko utakmica sta su to uradili Dzoni i Adams sto mali Topic ne moze, odnosno sto ne moze biko koji random igrac...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je i bilo neke neizvesnosti večeras ili bolje rečeno ako smo se na trenutak 3/4 ponadali da možemo ući u neki egal,

ovaj nesretnik na klupi se postarao da ubije svaku neizvesnost utakmice i svaku nadu navijača Zvezde da može da se

desi iznenađenje.Ovo što radi ovaj virtuoz koji sene naziva trenerom je za rubriku rekoh na live,kako ubiti momentum

i kako sprečiti svoju ekipu da napravi iznenađenje.

Ove petorke koje on u jednom trenutku izbaci na perket kad se juri rezultat (Baskonija) ili pak večeras dok smo stizali i došli na posed

zaostatka su pokazatelj,da čovek nije dorasato klubu,takmičenju,igračima...svemu.Ako sam imao bilo kakve nade da će trener učiti,sazrevati,pokazati 

odrđeni potencijal,posle večerašnje utakmice sam se osvestio i spoznao da je on ranga nekog Splita,MZT ili neke Cibone koja ga je 

najurila.Kako drugačije objasniti početnu petorku sa ove utakmice gde počinje rekreativac Raduljica ili petorka koja lomi meč na stranu

domaćina u kojoj su Dzoni,Lazić;lazarević,Mitrović,Dobrić?

Treba koliko večeras napraviti rez na klupi,otarasiti se pojedinih igrača ,podeliti uloge i da se spasiti što se spasiti može.

Ovo što igra nejaki i uplašeni Ivanović,nevidljivi Dobrić na obe strane parketa,penzioner Marković,rukometaš Lazić.....to nije ni za donji dom ABA lige

a ne za nekog Evroligaša pa taman se on zvao i Crvena Zvezda na čelu sa Čovićem koji je ovog puta pokazao da može  i gore,što se tiče 

trenera i rostera.Mislili smo da smo se najeli dosta govana kad Radonjić nije na klupi,ali izgleda ova porvija je još gabaritnija.

Čestitke i njemu i kvazi treneru što smo podsmeh u ovom takmičenju svima,što smo uspeli da od kluba sa tripletom spadnemo na 

cirkusko -penzonersko-rukometnu sekciju.

 

Kao što sam najavio na fudbalskom topicu ,stadion me videti neće a sezonsku cu pokloniti psima da oštre zube,dok je ova mafijska struka

na čelu kluba i dok igraju osigurači,vojnici kluba i menadzerski isprdci.

Tako i ovde u košarkaškoj sekciji kažem,Pionir me videti neće ove godine ,sezonska može u arhivu jer da ja gledam da neko urušava klub 

i to radi na moje oči da bi zadovoljio svoju sujetu bole me K****.Da ja gledam neznalicu ranga Crnokose kako vodi sa klupe jednog Evroligaša

boli me k****.Da ja gledam rekreativca Raduljicu koji je ,ne u 12 nego u prvoj petorci jedne evroligaške utakmice protiv Real madrida,

boli me K****.Toliko su mi ogadili ovaj divan sport ,toliko ubili bilo kakvu želju u strast da dođem na utkamicu,navijam,bodrim,nadam se...

Bilo je teških sezona,najtežih kad smo bili u blatu,probijali dno,ali sam bodrio,volio,nadao se,bio pun entuzijazma,strasti.Ovo je nesto drugo.

Ovo je stanje besa,inata ,razočaranosti i nemoći da nešto promenim.Ali da bih poštedeo moj zdrav razum i zdravlje utakmice me videti neće.

 

Još jednom čestitke kouču na pobedi Reala,olakšao mu je na sve načine i predsedniku Čovketu na sklapanju rostera i dovođenje ovog

svog pulena i svoje marionete da bude trener.Bravo momci,odličan posao!!

 

Edited by Siki
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:


Dobrić, Lazić, Lazarević, 5 minuta koš nismo dali, to je radio i u prošloj, ne znam koji mu je to fazon. 

 

Tako mu Čović naredio da u inat Partizanu forsira domaće igrače, a on jadan sluša. Inat ume biti zajebana stvar. Terao se inat sa Filipom Čovićem pa smo videli kako smo prošli, prekinula se sezona zbog virusa, inače bi izvisili za titulu. Onda se terao inat sa Alimpijevićem, hteo je Čović svima da pokaže novog Željka Obradovića. Nije Alimpije loš trener ali Čović mu sastavljao tim, govorio u toku utakmica kada da traži TO, delio savete. Ni tu nije došlo Čoviću iz dupeta u glavu, ne on nastavlja dalje. Sada hoće da pokaže da ako sa Alimpijem nije uspeo da napravi Obradovića, uspeće to sa Jovanovićem, naravno uz njegove savete. Mi smo imali rezultate kada se Čović nije mešao u rad trenera, kad se on umeša, piši propalo. 

Edited by Volter
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Samo da podsetim ove što pametuju da čović neće nikad zameniti jovanovića da je isti taj čović pod pritiskom navijača zamenio i svog sina jedinca. Dakle sve je do nas navijača ...

 

Zamenio ga ali kasno. Uspeo je  ida sjebe atmosferu u ekipi, pravile se konferencije gde je Lazić u stilu Korleonea držao govor. Bolje da ga ne pritiskamo jer će onda da tera inat i onda smo ga najebali.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

Zamenio ga ali kasno. Uspeo je  ida sjebe atmosferu u ekipi, pravile se konferencije gde je Lazić u stilu Korleonea držao govor. Bolje da ga ne pritiskamo jer će onda da tera inat i onda smo ga najebali.

Ako ne pritiskamo neće biti ni zakasnelih promena. Da smo krenuli od prvog kola sa zvižducima u Pioniru već bi se drugačije razmišljalo. 

Edited by Perkos2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...