Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 hours ago, Kooineeperk said:

Od pocetka sam protiv toga da se ekipa da u ruke neiskusnom treneru koji ni u ABA nije napravio nesto.

Mozda je Vlada dobar i strucnjak i lik, ali to jos nije pokazao i trebace mu puno vremena. On ni FMP nije vinuo u neke visine. Dao je ostavku na 2-6 u ABA ligi.

 

Ima jedan koji je dao ostavku u Zvezdi a koji mislim da bi bio bolje resenje.

 

  Reveal hidden contents

2016127_zvezdafener-34_ls.jpg

 

 

 

 

Ako je Jovanovic poslusnik, sta je onda Tomic kojem je Filip bio u sastavu cak i u EL sezoni? 

 

Istina je da je Tomic doveo dobre igrace, ali da se igrala dobra kosarka i nije bas. Jedino u plej ofu Aba lige smo na domacem terenu igrali odlicno, ali je onakva atmosfera na utakmicama doprinela da se pre svega protivnik uplasi i odigra dosta slabije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, VISOKOLETAC said:

I da samo dodam da su nas ubogaljili sa rasporedom. Niko u EL nema ovakav raspored kao mi. Od 10 utakmica 3 kuci i 7 na strani. I te na strani igramo u serijama. Baskonija na primer igra 3 kuci i jednu na stani, a ta strana je isto Spanija. Mi  posle Reala, Bajern kuci, pa Monako i Fener na strani, Asvel kuci, pa Alba i Partizan na strani.

 

  nepopularno misljnje, mozda ovo nije ni lose za nas...mi u ovom trenutnom sastavu tesko mozemo da dobijamo utakmice tako da ako vec gubimo bolje na strani...

 

  napisao bih par stvari

 

nekako mi je nas najveci problem sto smo vec godinama u zacaranom krugu oko Radonje...on je nasa legenda i to nista ne moze da promeni ali cim dovedemo nekog drugog trenera njemu se svaki pltez skenira, uporedjuje i po pravilu tera posle svakog poraza...

 

sa ovim trenutnim rosterom ni najveci evropski treneri ne bi mogli nista da urade...igras bez bekova koji su nosioci, a sa druge strane imas centre koji zavise od bekova...cudim se kako smo i dobacili do 75 u Baskoniji...Adams ne isporucuje ono sto se mislilo da moze, tako da boze moj ni prvi ni zadnji put da neki igrac nije ispunio ocekivanja...ova utakmica nam je naisla u trenutku kad su oni verovatno u najboljoj suterskoj formi u kojoj ce biti u toku sezone a mi u situaciji u kakvoj jesmo...

 

prosle sezone nisam skoro uopste pratio forum u toku sezone, najvise zbog "pljuvaca" jer je neprijatno citati bilo sta posle poraza, cast izuzetcima...verujem da svi ovi koji sad pljuju Jovanovica i igrace su pljuvali Radonju na njegovm pocetku u Zvezdi...

 

veceras da odigramo ovo, nemam nikakva ocekivanja ali ocekujem 25-30 min korektne igre...da vidimo Vildozu malo, po boze zdravlja od vikenda kompletni krenemo da igramo...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Ako je Jovanovic poslusnik, sta je onda Tomic kojem je Filip bio u sastavu cak i u EL sezoni

 

Istina je da je Tomic doveo dobre igrace, ali da se igrala dobra kosarka i nije bas. Jedino u plej ofu Aba lige smo na domacem terenu igrali odlicno, ali je onakva atmosfera na utakmicama doprinela da se pre svega protivnik uplasi i odigra dosta slabije. 

B1: Nikad nisam rekao da je poslusnik vec da smatram da nije dovoljno iskusan. 

 

Tomic nije ne znam koliko iskusan ali ima barem nesto iskustva samostalnog rada u evropskim timovima, i dugo je bio u sistemu Olimpijakosa, da ne ponavljamo sada njegovu istoriju. 

 

B2: Radio je s onim sto ima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najvise me zanima kako cemo braniti njihove visoke,to je mozda i kljucno.Da li cemo se igrati pa ubaciti Raduljicu ili cak terati inat sa niskim petorkama kao odgovor...verovatno je najbezbolnije Luka Petrusev tandem,zapravo sem toga ne vidim odgovor na njihova dva tornja zajedno na terenu,igraju tako jos vise dolaskom Kornelia.Kuzmicu Kuzmicu...

Musu mozda ne bi niko drugi smeo da brani osim Lazarevica,mogu samo da zamislim pitbula na njemu 😄 ,laza je kratak za njega.

Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2022 at 11:17 PM, Trigger said:

Nemam nikakva očekivanja od ove sezone, neka prognoza je poslednji u EL, polufinale ili maksimum finale ABA, kup i KLS su trenutno nebitni.

Neko reče gore, bilo bi dobro da vrate Ruse, a mi lepo u EC sledeće sezone i to da nam se vrati Alimpije, napravi se reset i da mu se da sam sastavi ekipu. Kad bi se nakon toga i vratili u EL posle sezonu ili dve mislim da bi mnogo bolje izgledali nego što sada izgledamo.

Hteo sam da lajkujem, al onda dosao do ovog prizivanja Alimpija pa odustao. Neka njega gde je, daleko mu lepa teretana…ovaj kuca.

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da će svi treneri da budu poređeni sa Radonjićem jer je za sada on etalon uspešnog KKCZ trenera, a ostavio je prostora da ga neko preskoči, posebno u EL. To će trajati sve do onda dok novi trener ne postane priča za sebe. Jedini je Tomić uspeo malo da se odalji od Radonjićeve senke sve dok i sam nije izgubio konce. Daj bobe da kouč Vlad ima taj kapacitet da raste i napreduje pa da pričamo o njemu a ne o Radonjiću, koji svakako ima svoje monolitno mesto u KKCZ istoriji, posebno novijoj.

 

Madrid nije mesto za vađenje kestenja iz vatre tako da očekujem nešto slično kao protiv Efesa tamo, da se držimo dok oni ne dodaju gas i ostave nas u prašini. I njima treba ova pobeda posle poraza od Olija. Mislim da njima baš nemamo čime da zapretimo, jači su na svakoj poziciji i to osetno. Jedino da Adams odigra neku pariju karijere a procenite sami koliko je to realno.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Najvise me zanima kako cemo braniti njihove visoke,to je mozda i kljucno.Da li cemo se igrati pa ubaciti Raduljicu ili cak terati inat sa niskim petorkama kao odgovor...verovatno je najbezbolnije Luka Petrusev tandem,zapravo sem toga ne vidim odgovor na njihova dva tornja zajedno na terenu,igraju tako jos vise dolaskom Kornelia.Kuzmicu Kuzmicu...

Musu mozda ne bi niko drugi smeo da brani osim Lazarevica,mogu samo da zamislim pitbula na njemu 😄 ,laza je kratak za njega.

 

nije da zelim da nesto kontriram, nego, koliko euroleague ekipa moze da brani [citaj, malko limitira] njihove visoke? ima li tri takve posade?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...