Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 hours ago, Laki21 said:

 

Još jedan funny momenat - niko živi nije primetio kada se povredio. 

 

 

Zato što ga plaćam.

Isto tako placas i Lessorta i Zoca, ili smatras da poreska prepoznaje tvoj dinar i usmerava ga direktno Nedovicu na racun. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma treba da budemo presrecni sto je klub odlucio da najvise novca ulozi u Nedovica, za koga su apsolutno svi znali da ce da propusti bar deo sezone. Kako nas nije sramota da nam se ne svidja sto nam igrac od milion evra sedi pored klupe vec 2 meseca, a i dalje se ne zna kad ce na teren, posto se vec 3x pomerao povratak.

 

Pogotovo sto je prosle sezone glavni igrac odigrao 90% meceva, a sad imamo najskupljeg navijaca jos od igrackih dana Sase Obradovica...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nije li nedoviceva povreda slicna jovicevoj zbog koje je prosle godine propustio skoro celu sezonu?

Obojca su imali rupturu lista i za obojcu su prve prognoze bile par nedelja oporavkaScreenshot_20221019-085629_Chrome.thumb.jpg.5bf1f2acfe54bc7d2ad5556219d3c15d.jpgScreenshot_20221019-085558_Chrome.thumb.jpg.8e702f13d6a60c25d6c76e4c4195a545.jpg

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Šarac said:

Isto tako placas i Lessorta i Zoca, ili smatras da poreska prepoznaje tvoj dinar i usmerava ga direktno Nedovicu na racun. 

 

Lesor i Žoc me ne tangiraju jer za njih ne navijam. Ali me nervira retardirana poslovna poltika kluba, i te kako.

 

15 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ma treba da budemo presrecni sto je klub odlucio da najvise novca ulozi u Nedovica, za koga su apsolutno svi znali da ce da propusti bar deo sezone. Kako nas nije sramota da nam se ne svidja sto nam igrac od milion evra sedi pored klupe vec 2 meseca, a i dalje se ne zna kad ce na teren, posto se vec 3x pomerao povratak.

 

Pogotovo sto je prosle sezone glavni igrac odigrao 90% meceva, a sad imamo najskupljeg navijaca jos od igrackih dana Sase Obradovica...

 

Ne najskupljeg od Obradovića, već najskupljeg i u istoriji KK CZ i u istoriji košarke sa ovih prostora.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ma treba da budemo presrecni sto je klub odlucio da najvise novca ulozi u Nedovica, za koga su apsolutno svi znali da ce da propusti bar deo sezone. Kako nas nije sramota da nam se ne svidja sto nam igrac od milion evra sedi pored klupe vec 2 meseca, a i dalje se ne zna kad ce na teren, posto se vec 3x pomerao povratak.

 

Pogotovo sto je prosle sezone glavni igrac odigrao 90% meceva, a sad imamo najskupljeg navijaca jos od igrackih dana Sase Obradovica...

A tebi to utice na zivot, kako?? 

šarac☆

8 hours ago, fradler said:

Vildoza je odigrao 23 minuta za Milvoki u porazu od Cikaga 12. oktobra, dakle pre nepunih 7 dana, ne bi trebalo da je previse rdjav.

Presli smo put od 

,,Nama je rekao da je igrao"

Pa do 

,,Nama je rekao da nije igrao"

Link to comment
Share on other sites

Jeste naucna fantastika, ali bi svi ti veliki zvezdasi mogli da se odreknu barem dela novca dok su  povredjeni. Naravno, od toga nece biti nista. Onog smo lecili celu godinu, posle pobegao u Podgoricu... Nedovic, kako je krenuo, pitanje je da li ce da odigra 1/4 utakmica

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikadProtivKaline said:

previse mracite

pa sta ako nedara ne odigra pola sezone i vise

zato smo ga valjda i potpisali na 3

Ne znam sta bi reko,nit mi je smesno niti mracim.

3 minutes ago, Predragdjape said:

S obzirom da ja placam kompletan KK svojim parama,  zelim da znam kada se Nedovic vraca. 

Ako je tako onda imas pravo da znas.Ne salim se.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

On i dobar deo firumaša koji su mazali Obradovića što nije želeo da ga potpiše ... pošteno. :thumbsup:

 

Mislim da su te kritike više dolazile sa rsb-a nego što se ovdje mazao SO zbog toga. Tamo se u hordama napadao jer je uzeo Loyda prije Nedovića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

 

Mislim da su te kritike više dolazile sa rsb-a nego što se ovdje mazao SO zbog toga. Tamo se u hordama napadao jer je uzeo Loyda prije Nedovića.

И то док Лојд није одиграо ниједну утакмицу за нас још, после неколико одиграних сви били задовољни. Стандардно пљување пре него што играч покаже шта зна.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sector said:

 

Mislim da su te kritike više dolazile sa rsb-a nego što se ovdje mazao SO zbog toga. Tamo se u hordama napadao jer je uzeo Loyda prije Nedovića.

Ne znam za RSB, al znam da je ovde bilo ... Čović nije propuštao ni jednu priliku da to pomene.

Al nije ni bitno, pojeo vuk magarca ... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam sinoc dok sam gledao Berona kako ubada trojke da je on tamo neki sedmi/osmi igrac po minutazi i sluzi iskljucivo za izlazenje iz bloka i sutanje za tri poena. Kod nas je bio u 2-3 igraca sa najvise minuta i najvise lopte u rukama. Velika razlika.

 

Inace, mi smo u istom periodu u klubu imali Zo Brauna, Berona, Pantera i za odbranu Djenku. Ne znam kad cemo opet na spoljnim pozicijama imati ovoliko kvaliteta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

previse mracite

pa sta ako nedara ne odigra pola sezone i vise

zato smo ga valjda i potpisali na 3

3 sezone po pola, to mu dodje jedna i po sezona, malo li je?

21 minutes ago, СтелаРоса said:

 

Inace, mi smo u istom periodu u klubu imali Zo Brauna, Berona, Pantera i za odbranu Djenku. Ne znam kad cemo opet na spoljnim pozicijama imati ovoliko kvaliteta.

Ali smo imali sina za pleja pa mu dodje na isto, iznivelisalo se sa svakom  koju smo imali

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da Nedovic nije placen milion eura i da je to spin iz necije kuhinje da bi se izjednacili Panter, Ledej, Egzum, Naneli sa njim. Kao evo i oni su doveli jednog od milion. Tu mantru su preuzeli i pojedini odavde, mislim ovi koji ih trenutno na njihovom topiku velicaju , a ovde nas pljuju . 

Nedovic se vraca za FMP, mada kao nekoga ko placa ogroman porez drzavi to bas i ne interesuje, ako ce se vratiti na duze vreme.

Veceras se vraca Markovic, pa se nadam malo boljoj organizaciji napada. Baskonija je veoma zeznut tim, ako dopustimo da udju u svoj ritam. U nekoj hrkljus kosarci imamo dosta vise sanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji je prst povredio Dalibor,pa je bio specen da otputuje ka Espanji - srednji? Glupos'..kao,shatro bi inace igrao.
Ja nemam toliko los osecaj pred ovu tekmu. To kod mene znaci da mislim da ce biti tesna utakmica. Pojma nemam kakav ce biti konacni ishod,ali imam neki osecaj (za filing) da cemo biti u egalu sa njima..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...