Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Sad sve ima smisla,Radulja je bio Bejkonov uslov da dodje,Holand klupiran iz sada jasnih razloga.

Odlicno ce igrati u tandemu sa Sabazom,al mozda kod komsija.

Pre je Raduljičin uslov za dolazak bio da sme da ima puno bejkona u neogranicenim kolicinama

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Adams, Markovic, Ivanovic, Topic,  Nedovic, Lazic, Dobric, Lazarevic, Holland, Bentil, Ilic, Mitrovic, Petrusev, Martin, Kuzmic, pritom jos 2 juniora. I Vajt ako se racuna?

Ma jok, imamo 16 licenciranih igrača za EL a dozvoljeno je 20.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo za proslu sezonu:

13.3. Klubovi su obavezni prvu registracijsku listu igrača dostaviti mailom Glavnom uredu ABA Lige najkasnije do 20.09. tekuće godine a na kojoj mora biti prijavljeno minimalno 10 igrača.

13.4. Klubovi tijekom sezone mogu registrirati najviše 20 igrača i najviše 10 igrača rođenih 2002. ili mlađi.

Edited by VISOKOLETAC
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se vrati Dobric, Holand je cisti minus na ovu ekipu. Ne vidim kako on i cime moze da doprinese. To njegovo ludilo je dovoljno za EC, ali na EL nivou bice nemocan. 

Adams po meni vise moze da doprinese na 2 nego na 1. Mislim da bi dobro funkcionisao uz jednog ballhandlera kakav je Stef Jovic. 

Svima je jasno da imamo visak igraca na poziciji 5. Ne znam cemu se nadaju sa Kuzmicem, a dolazak Raduljice je wtf momenat godine.

 

Jovic, Markovic, Topic

Nedovic, Adams

Dobric, Lazarevic

Bentil, Ilic

Martin, Petrusev, Mitrovic

 

+ Ivanovic, Lazic, Raduljica.

 

Ja bih ovako pikao, al VJ - cuj mene Covic - VJ nece.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U susret sutrašnjoj utakmici,

 

Marcus Williams - Omar Cook na kecu

Rakac - Saša Obradović na dvojci

Stevan Peković - Goran Bošković na trojci

Topić - Tadija Dragićević na četvorci

Tomašević - Hasan Martin na petici

 

Ozbiljne dve petorke igrača koji su nosili dres Zvezde i Budućnosti…

 

Coach Radonja 💯

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

aek dobio pao u utakmici na kos manje. imace radonjiceva ekipa dan vise za odmor od nas.

Svi koji misle da ce nasa igra biti bolja kad se vrati Nedovic, neka opet razmisle da li je sa njim moguce igrati ovakvu odbranu I da li ce se u napadu postovati lopta I traziti asistencija za najbolje postavljenog igraca.

Inace Lazarevic zbog stila igre I potrosnje naravno da ne moze igrati vise od dvadesetak minuta po utakmici a da ne rizikuje povredu. Sa ovakvom minutazom je bio izuzetno efikasan I to treba koristiti kao prednost, sve preko toga moze se okrenuti u suprotnom smeru vrlo lako.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Nama bi healthy Jovic zaista legao kao kec na deset. E sad je pitanje u kakvom je stanju, pricao je u onom podcastu da je prespreman itd. 

I ko ispada u tom slucaju iz 12? I kako raspodijeliti minutazu onda?

To se odnosi i za prizivanje Bejkona da dodje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sokmeniki said:

I ko ispada u tom slucaju iz 12? I kako raspodijeliti minutazu onda?

To se odnosi i za prizivanje Bejkona da dodje.

 

Po meni, pre Jovic nego Bejkon. 

Tim vise sto bi Topic u njemu i Markovicu imao ozbiljne mentore.

Druga stvar je sto je sve to na dugackom stapu.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
Link to comment
Share on other sites

bejkon, dobar igrac, atleta u naponu snage na poziciji gde smo deficitarni...neeeee

jovic, hronicno povredjen, nije igrao ozbiljnu kosarku 3god, na pozicuju 4. pleja...davaj

 

da se razumemo, ne prizivam ni jednog ni drugog, pre svega zato sto vec imamo previse igraca

ali stvarno ne razumem da nam je ranjeni jovic bolji fit

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

bejkon, dobar igrac, atleta u naponu snage na poziciji gde smo deficitarni...neeeee

jovic, hronicno povredjen, nije igrao ozbiljnu kosarku 3god, na pozicuju 4. pleja...davaj

 

da se razumemo, ne prizivam ni jednog ni drugog, pre svega zato sto vec imamo previse igraca

ali stvarno ne razumem da nam je ranjeni jovic bolji fit

Bejkon je SF, znaci igra na poziciji gde su Lazic, Dobric, Holand i Lazarevic. Ako uzmemo da na 5 imamo 5 igraca, onda mozemo da dovedemo obojicu tako da na 1,3 i 5 imamo po 5 igraca😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...