Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Marvin said:

Cestitke na pobedi, bili ste bolji tim na terenu!

 

Zao mi je samo sto cete morati da zavrsite sezonu porazom 😛

Da li si sto posto siguran u izrečeno ili ipak dopuštaš da ishod bude i malo drugačiji 😊

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Crni said:

Koliko moras biti pokvaren da postavis ovako sramno pitanje? 

Niko me nije uvredio na ovom forumu sve ovo vreme, da me uzivo pitas, dobio bi odgovor po meri, ovako samo se mani mene i sve ok.

 

 

Pa šta te je navelo da napišeš o dečku takav komentar dan pred najvažniju tekmu sezone?

Da si bar rekao svaka mu čast za trojku, za to što je odigrao neku odbranu ti odmah u meso.

A ovo za uživo ❤️

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mile1 said:

Kada je trebao da dodje nije dosao pod izgovorom da ne moze da igra u takvoj atmosferi na tribinama. E pa da ga obavestim i dalje je tako mozda cak i gore

Jeste gore, ali je i on počeo da se šiba sa navijačima, uklopiće se brzo 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Od kad se dogovorio sa Virtusom Dobric je poceo da radi sa loptom izgleda. Jos uvek mu ne ide kako treba ali je ocigledan napredak u tom smislu. Do pre godinu dana je sa loptom bio na vi. Sta znaci snazan stimulans u smislu ino angazmana. Menjas navike, radis na sebi. Eto otkrili smo da Dobric to moze. Nek nas sutra pocasti 20 plus partijom i neka mu je srecan put.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Filbi said:

Pa šta te je navelo da napišeš o dečku takav komentar dan pred najvažniju tekmu sezone?

Da si bar rekao svaka mu čast za trojku, za to što je odigrao neku odbranu ti odmah u meso.

❤️

Napisao sam da je ziv i zdrav, kritikuje se Lebron, a ne sme Lazarevic...never majnd...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Od kad se dogovorio sa Virtusom Dobric je poceo da radi sa loptom izgleda. Jos uvek mu ne ide kako treba ali je ocigledan napredak u tom smislu. Do pre godinu dana je sa loptom bio na vi. Sta znaci snazan stimulans u smislu ino angazmana. Menjas navike, radis na sebi. Eto otkrili smo da Dobric to moze. Nek nas sutra pocasti 20 plus partijom i neka mu je srecan put.

Jeste, Dobric je napredovao sa loptom u 30. godini jer se dogovorio sa Virtusom.

U Zvezdi nije hteo dovoljno da vezba. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jedna utakmica, svašta može da se desi. KKP jeste blagi favorit jer igraju kod kuće i generalno su napadački potentnija ekipa, ali šanse su možda 60-40 u njihovu korist. Mi smo se mobilisali, dostigli radnu temperaturu, imamo nešto širu rotaciju i def smo sposobni da igramo kvalitetniju odbranu od njih. Meč na mali broj poena bi nam lepo legao. Osim toga, mi branimo trofej i postoje tu igrači koji već dugo igraju pobedničku košarku dok je KKP pod silnim pritiskom jer uprkos svemu trofeja do sad nisu videli i ne mogu da zamislim koja će to količina frustracije da bude ako opet ostanu kratkih rukava. Lako se mogu desiti i flashbackovi Reala i novi choke. Od naših želim samo da se bore kao lavovi (kao što je to bilo u games 3 and 4) i da stisnu ruku protivniku ako na kraju ipak bude bolji, ne sumnjam da će to naši uraditi ako do tog scenarija dođe. Fokus na teren, hladno, hirurški pa ako dobijemo biće velikog slavlja, ako izgubimo, izgubićemo od opasnog rivala. E da, nadam se da sudije neće biti nikakav faktor. Ajmo Zvezdo!

 

Nema od toga ništa. Očekujem da čemo bonus puniti u prvoj polovini svake četvrtine.

 

Ali dobro. TO nije nešto što bi trebalo da nas iznenadi. Uprkos toma odigrati čvrsto i pametno u odbrani, a hrabro u napadu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...