Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ne bih da kvarim, samo moram da kazem da je Dusko bas jedan precenjen trener. Branis neki rezultat kao da je fudbal, forsiras Bentila koji ne zna covek u cije igra.

 

Aj konju se u zube ne gleda, daj da se pohrvemo jos jednoman, pa kako god se zavrsi, nismo se obrukali.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Marković dao trojku

Lazarević dao trojku

 

Nije bilo trika da izgubimo :s_d:

Lazareviceva trojka toliko znaci jer su mislili tj svi smo ocekivali da ce promasiti.

 

To bas boli ako udje.Od Facu-a, Nede i Luce ocekujes pa manje boli protivnika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DameTime said:

 

It's called devojka mora da drži sve opcije otvorene.

 

Nego, dosta o mojim emotivnim preferencijama, malo o košarkaškim. Za večeras baš ne znam šta da očekujem sa te strane. U jednu ruku odigrali ste mnogo bolje G3, ali u drugu ruku KKP se držao 3/4 i pored svog verovatno najlošijeg izdanja. Deluje da uvek mogu da kupe koš čak i ako im napad ne šljaka perfektno. S tim u vezi, verovatno je rešenje da im opet ključne igrače punite faulovima - to su u ovom trenutku Leday, Smailagić, Exum.

 

Campazzo nije pružio svoj maksimum u ovoj seriji tako da očekujem večeras od njega jednu vintage partiju. Ali mislim da je ključ u Petruševu, koji ako ne bude gledao samo kako da zakuca preko Lessorta, šanse vam rapidno rastu. Od Duška 100% sam uveren Ivanovića ne očekujem ništa, eventualno da ne lepi Nedovića i Campazza za klupu posle dva promašaja.

 

Smailagić je lepo naveden na to da napravi 3 glupa i brza faula početkom drugog poluvremena, pojavio se i Facu i porobio. Bili ste bolji večeras iako su prišli na -7, ali kako su izgledali ne bi to kapitalizovali da se igralo 3 dana. Dobrić je glup igrač ali je večeras bio prava kobra, pa mu na tome treba i čestitati. 

 

Ostalo ne bih komentarisala, atmosfera (za mene) užasna, ružna, bojim se šta će tek biti u G5. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...