Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Odbrana, odbrana i samo odbrana i dobijamo sutra sigurno. Juče smo bez Vildoze, sa groznim Nedom i nikakvim učinkom centara postigli neki naš prosek poena u EL (ako ne i prebacili malo) ali nas je grozna odbrana u prvom poluvremenu ukanalila.

 

A mislim da nema šanse da i sutra izađemo onako katastrofalni

Edited by Урош19
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, John Terry said:

Moram i ja da objasnim svoj stav i neću više. 

 

Dati izjavu da ćeš pobediti sigurno je ok, ALI SAMO KAD IMAŠ NEKU ARGUMENTACIJU. Na osnovu čega je ovo izjavio? Šta je sinoć bilo na utakmici što ukazuje da ćemo 100% dobiti seriju? Toliko od mene na tu temu.

Pa imao je argumentaciju u drugom poluvremenu utakmice. Igraci nisu imali takmicarsku utakmicu mesec dana. I protiv FMPa se videlo da to ne funkcionise kao protiv Buducnosti.

Uhvatili ste se za izjavu u kojoj je covek rekao da ce pobediti i to je rekao sa punim pravom, jer VERUJE u to. To je jedini ispravan nacin da se igra, a to je da se veruje u pobedu do kraja. Verovatno bi bili zadovoljniji da je na novinarsko pitanje odgovorio da je siguran da cemo da izgubimo.

Mnogo ce zavisiti od druge utakmice. Nadam se da ce se uhvatiti takmicarski ritam, a onda ce sve biti bolje.

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

I dalje znači ide ta priča da smo ih dobili u kupu zato što je Duško isključen, a meč vodio Karles. Podseća me na jednu priču o čoveku sa slušalicama koji je glavnom treneru sastavljao tim i taktiku. 😂

Dugo to nismo čuli, a kad pogledaš snimke igrači u tunelu pričaju sa Duškom a i onaj drugi pomoćni trener takođe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Ne znam šta bih ti rekao ako stvarno misliš da smo taj meč dobili zato što je Ivanović isključen, iskreno.

Dobili smo jer smo najbolje igrace igrali najvise minuta.

 

Ako ti mislis da je dobro da Dobric igra skoro 30 a Markovic 20 minuta a Nedovic 17-18 jbg, ja ne mislim.

 

Malo manje da se k.... na KZS a malo vise na terenu jer mu ekipa izgleda presmijesno u poslednja 2 duela sa najvecim rivalom, konkretno mislim na 2 pol utakmice u regularnoj sezoni koja je odlucivala o HCA i onda 1 pol sinoc. Kriminal.

 

Nismo zaboravili blamiranja protiv Pao i Cibone upravo u tom periodu kad je igrana i ta utakmica u regularnom dijelu sezone.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Najvise su mi se svidjele akcije za Dobrica kad je oostavljen dupli blok i za Nedovica kad je promasio trojku gdje smo mogli prici na -3 na 3 min do kraja. To je bio bas otvoren sut koji ce sledeci put Neda pogoditi.

 

Mi smo energetski bili pickasti maltene 25 minuta. Napad nije toliko lose sljakao, sto se vidi iz prilozenih klipova i stvorenih odlicnih pozicija za sut. Jbg, ispromasivali smo se plus par wtf komunikacija u odbrani gde Smajli kuca kao na all staru ili revolveraši ostaju sami na trojci i eto ga...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Mi smo energetski bili pickasti maltene 25 minuta. Napad nije toliko lose sljakao, sto se vidi iz prilozenih klipova i stvorenih odlicnih pozicija za sut. Jbg, ispromasivali smo se plus par wtf komunikacija u odbrani gde Smajli kuca kao na all staru ili revolveraši ostaju sami na trojci i eto ga...

Slazem se. Energija 0 bodova i otuda i tako losa odbrana. Mi moramo tu da budemo agresivniji i natjeramo Partizan na teske sureve usled kojih ce se pojaviti nervoza kod njih.

 

Ona pogubljenost Dobrica i Petruseva kad je Smajli bio sam u korneru u 3/4 i otisao lagano na kucanje🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

To je bio bas otvoren sut koji ce sledeci put Neda pogoditi.

😂

Izvini morao sam.😀

Decko cele sezone ne moze okean da ubode, sinoc umesto da uzme otvorenu trojku njemu se skupila m. Ali ajde da se tesimo da ce da pogodi sledeci put.

Svi kritikuju Dobrica (sa pravom) ali Nedovic je najveci problem ove ekipe. Posebno za pare koje prima.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

😂

Izvini morao sam.😀

Decko cele sezone ne moze okean da ubode, sinoc umesto da uzme otvorenu trojku njemu se skupila m. Ali ajde da se tesimo da ce da pogodi sledeci put.

Svi kritikuju Dobrica (sa pravom) ali Nedovic je najveci problem ove ekipe. Posebno za pare koje prima.

Pa ne bih bas rekao da ne moze okean da pogodi. 

Evo upravo protiv sinocnjeg rivala je imao 2 trojke koje su bile bitne u tim trenucima u EL. Prva za pobjedu a druga da imamo bolji medjusobni skor ( tada je bilo to bitno ). U KRK isto tako je pogodio neke jako bitne suteve, posebno ona trojka koja je i definitivno slomila Partizan. 

 

On je taj uz Facua i Lucu koji ce odluciti o pobjedi ili porazu a ne Dobric i druzina. 

On je i najavio moguci povratak, prvo sa trojkom a onda asistencijom za 3 Facua sinoc na sredini 4/4. Posle toga polaganje u kontri i imao je taj otvoren sut za 3 ( zbog tog suta se upravo i premisljao za minut kasnije da li da uzme ili ne i izgubio loptu ). To se u sledecoj utakmici nece dogoditi vec ce potegnuti.

 

Zivjecu sa tim da nam o sudbini odlucuju Facu, Neda, Luca a ne Lazarevic, Markovic ili Dobric.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jel moze meni neko da odgovori zasto partizan ne igra kls?

moze i neko od komsija.

i zasto nisu igrali ni prosle godine?

 

titule bez jedinog pravog konkurenta ne vrede nicemu, da ne spominjem da smo ih osvojili protiv kluba koga vodi nas precednik sto je bolest samo po sebi i krsenje regularnosti itd.

bukvalno ja ih ne racunam, jer i aba superkup je verdniji trofej.

mene je sramota ove dve titule, i sramota je da igraci kao nesto slave? nisu oni krivi blabla, komsije pobegle itd... i oni znaju protiv koga smo igrali, da je to nas klub i onda kao slavlje, nedovic ljubi trofej... osvojili titulu pobedama u dve prijateljske tekme.

tezak gnar.

 

kao recimo da real igra finale endese protiv reala b i posle dve pobede osvoji titulu. sprdacina. ne razumem ni ljude koji ovde kao nesto proslavljaju?

sta bi rekli da je obrnuta situacija i da je tu partizan i njihov fmp?

 

jeste plase nas se. kao i prosle godine kad su nam dali 60 za poluvreme i dobili 30 razlike u aba pa se posle dve nedelje eto boje nas...

 

i sad nas se plase i dobiju 20 razlike poluvreme. 

dakle jel moze neko da mi da smislen odgovor zasto oni ne igraju kls?

 

druga stvar ovo oko tremina, pa mi hocemo oni nece, oni hoce mi necemo, pa kao neka prepucavanja, pa mrzi nas aba i gura komsije itd...

pare za ligu daje arena sport koja je u vlasnistu telekoma koji je u vlasnistvu drzave koja je u vlasnistvu sns-a a sns je vlasnik oba kluba i onda se kao oni nesto svadjaju... 

 

nase izdanje sinoc je pre svega u odbrani bilo tragicno. kako ti to ekipa ulazi u mec dusko? kakva je to priprema meca i ulazak u isti?

kako panter moze da bude sam 3 puta za 10 minuta? 

kako dozvoljavas da ti igrac napravi idiotski faul za 2+1 i ti ga ne vadis?

zasto ekipa tako mekano brani suteve za 3? zasto se ulazi u brzu igru?

56 poena ti je ekipa primila. pedeset sest!

sramota. 

zasto nama opet jedan od dva glavna igraca igra malo i ukupno 17 minuta?

eno njima lidej 35 i panter bi igrao da nije imao 3 licne u prvom. i lesor 30 minuta. nesto sto je normalno. 

 

opet sramotna, arogantna i bespotrebna izjava kako on zna. kako zna? nek objasni. 

i nepostovanje protivnika i potpuno bez razloga daje takve izjave.

 

vildoza, osim pocetka kad je dosao od kako je raskinuo sa devojkom od njega osim kupa nismo dobili nista, ali bukvalno nista.

osim misterizonih povreda i igranja nebitnih meceva.

eto opet se povredio, ali za fmp je bio spreman.

nedovic je juce igrao jedno 12 minuta do poslednjih 5 minuta kad je sve bilo vise manje jasno...

od tri glavna igraca jedan opet povredio trepavicu a drugi 3. cetvrtine jedva da i igra.

i ajde da je to prvi put u sezoni.

martin 11 minuta, luka 22. zasto mi ne igramo u najjacem sastavu po ko zna koji put u sezoni? 

ali on je 101% siguran. 

jedino ako je siguran posto oba kluba imaju istog gazdu.

 

nedovic, sta reci ali stvarno sta reci? 

ljubi pehar kls koji je osvojio protiv b tima kluba za koji igra i potom igra 17 minuta u najbitnijim tekmama u sezoni i preskace otovren sut kad se lomi?

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jaka blazic said:

zasto nama opet jedan od dva glavna igraca igra malo i ukupno 17 minuta?

 

Zato sto ne igra ono sto treba da igra i zbog cega je doveden, eto zasto. Jel imao on uopste neki prodor sinoc ? Jel trebalo 30 minuta da sutira nerezonske trojke? Pa ne moze Dusko da mu puca u noge da bi on pravio pikove i da ide na ulaz i iskoristi svoju eksplozivnost i ono zbog cega je doveden.

To je kao Panter da igra i da ne sutne nijednu trojku. Sigurno bi ga Zeljko drzao takvog 30+ minuta, kako da ne. 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zapravo Nedovic vec duze vreme ne koristi prodor u dovoljnoj kolicini. Od kako je popravio procente za 3p prodor mu je postao skoro pa nepostojeci, iako ne znam koji to protivnicki igrac moze da mu parira eksplozivnoscu i brzinom. Jucerasnja startna petorka Partizana sa Panterom i Nanelijem na 2/3 je kao stvorena za Nedovica da ih napada prodorom. Ne mogu da ga cuvaju, em su slabi defanzivci, em se umeju stekati u odbrani kako bi kasnije imali svezinu u napadu (odatle proizilaze visoki procenti suta). Nije Nedovic ni bio starter, ali i da jeste ne verujem da bi ih napadao na taj nacin. Jednostavno, ne znam zasto je to nestalo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Jucerasnja startna petorka Partizana sa Panterom i Nanelijem na 2/3 je kao stvorena za Nedovica da ih napada prodorom. Ne mogu da ga cuvaju, em su slabi defanzivci, em se umeju stekati u odbrani kako bi kasnije imali svezinu u napadu (odatle proizilaze visoki procenti suta).

 

Problem je što Partizanovi centri mogu da skupljaju odbranu koliko žele, jer spolja je uglavnom bio bar jedan bezopasan igrač. Imaš kao primer onu situaciju kada ga je preuzeo Ledej, krenuo je na ulaz, Ledej ga je pratio, Lesor je stajao ispred koša, čak je i Panter krenuo ka reketu i Nedović je morao da vrati Lazareviću koji nije znao šta će sa njom. Ni Kampaco juče nije imao poene iz ulaza.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, TB Told said:

 

Problem je što Partizanovi centri mogu da skupljaju odbranu koliko žele, jer spolja je uglavnom bio bar jedan bezopasan igrač. Imaš kao primer onu situaciju kada ga je preuzeo Ledej, krenuo je na ulaz, Ledej ga je pratio, Lesor je stajao ispred koša, čak je i Panter krenuo ka reketu i Nedović je morao da vrati Lazareviću koji nije znao šta će sa njom. Ni Kampaco juče nije imao poene iz ulaza.

 

imao je par pts iz tranzicije na pocetku facu ali imas pravo, nemilice skupljaju jer ne mozemo vola da ubodemo.

 

sve trice do pola trece cetvrtine je otprilike facu ubacio a to naravno nije njegov forte

 

imali bi tipa, 12% za tri da nije njegove partije

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

imao je par pts iz tranzicije na pocetku facu ali imas pravo, nemilice skupljaju jer ne mozemo vola da ubodemo.

 

sve trice do pola trece cetvrtine je otprilike facu ubacio a to naravno nije njegov forte

 

imali bi tipa, 12% za tri da nije njegove partije

Posle bacanja, iz igre je imao 0-5 za dva.

 

Zato bi možda Holand značio. Gore je @NMX  okačio analizu gde se vidi par dobrih akcija za Dobrića i Nedovića, ali šta vredi kad su oni promašivali. Mislim da nema osobe koja može da tvrdi da će Dobrić biti sposoban da realizuje otvorene trojke u visokom procentu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...