Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sve što nam večeras ne treba je...da pobedimo. 

Onda opet kreće loženje. Dobijamo kući redom i Baskoniju i Valensiju, šaljemo komšije u plejof i onda gubimo od Asvela. Opet haos na temi, tražimo glave i rep na tanjiru. 

Večerašnji poraz nas neće mnogo pogoditi, pa da završimo priču u laganom ritmu, uz mir na forumu do ABA plejof lepotice. 

Samo da vidim borbu do kraja i bez crnih minuta i mi smo i sa porazom pobedili.

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Setio sam se ovog klipa o promeni u našoj igri po dolasku Duška i opet ga pogledao. Tačno se vidi crnilo, uspon, crnilo. Nama je opet odbrana na nivou igara kod VJ. Da li je sad razlog umor ili bol u predelu prepona je pitanje od milion dolara. Ali lepo je podsetiti se ovim klipom da možemo. Biće valjda opet ovako. Ima čini mi se klipova i o pozitivnim promenama u napadu. Ako neko ima neka postavi. 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Setio sam se ovog klipa o promeni u našoj igri po dolasku Duška i opet ga pogledao. Tačno se vidi crnilo, uspon, crnilo. Nama je opet odbrana na nivou igara kod VJ. Da li je sad razlog umor ili bol u predelu prepona je pitanje od milion dolara. Ali lepo je podsetiti se ovim klipom da možemo. Biće valjda opet ovako. Ima čini mi se klipova i o pozitivnim promenama u napadu. Ako neko ima neka postavi. 

 

U derbiju smo primili 68 poena za 21 min što je baš katastrofa.

 

Minut i nešto do kraja prvog poluvremena smo vodili 44 24 i od tad primamo 68 poena.

 

 

EDIT : Greška, bilo je 48:28 ali ne menja mnogo poentu

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

U derbiju smo primili 68 poena za 21 min što je baš katastrofa.

Nedopustivo. Bez obzira na hendikep jer nam roster u drugom poluvremenu bio osakaćen nije izgovor jer su upravo ti igrači igrali odličnu odbranu u tom jednom periodu. Kako individualnu tako i timsku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

skroz sam zaboravio, zbog neveselih događaja na derbiju (ispuštanje vođstva, neisključivanje lessorta, četvrta facua), kako je luka mitrović, kada su nas na kraju omlatili, opušteno šutnuo midrange, bliži dugoj dvici i komotno ubacio taj šut. e sad, kada bi mogao da šutne neku takvu dok je tekma u egalu, bilo bi to sjajno. uopšte nije rđavo izgledao pomenuti šut.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

skroz sam zaboravio, zbog neveselih događaja na derbiju (ispuštanje vođstva, neisključivanje lessorta, četvrta facua), kako je luka mitrović, kada su nas na kraju omlatili, opušteno šutnuo midrange, bliži dugoj dvici i komotno ubacio taj šut. e sad, kada bi mogao da šutne neku takvu dok je tekma u egalu, bilo bi to sjajno. uopšte nije rđavo izgledao pomenuti šut.

Da, nz što ne pokušava češće jer svaku utakmicu ima prostora da šutne a na zagrevanju bez greške pogađa taj šut. Jbg i da ubode pola tih šuteva značilo bi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Da, nz što ne pokušava češće jer svaku utakmicu ima prostora da šutne a na zagrevanju bez greške pogađa taj šut. Jbg i da ubode pola tih šuteva značilo bi.

 

naravno i to ne zbog 2 poena, već zbog prilagođavanja protivničke odbrane. tu bi se otvorila i njegova asistencija & ufur pod koš, ako ništa drugo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naleteo sam slučajno na neke highlightse Ristića i uhvatio se u razmišljanju da li je jedan tako prosečan, a odbrambeno katastrofalan igrač zapravo najbolji domaći koga je realno da dovedemo? Ne želim ovime da započnem neku diskusiju o Ristićevim kvalitetima, nego zapažanje kako povećanje broja stranaca kreće da daje rezultate.  

 

A to će se tek osetiti.

 

Svakako, Topić mora da dobije šansu sledeće sezone, nadam se da to niko ne dovodi u pitanje u klubu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Da, nz što ne pokušava češće jer svaku utakmicu ima prostora da šutne a na zagrevanju bez greške pogađa taj šut. Jbg i da ubode pola tih šuteva značilo bi.

dajte ljudi, on ni sa bacanja ne moze 2 puta da sutne istom mehanikom

uvek je 50/50 kako ce da izbaci loptu

dignite ruke od lukinog suta

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Luka Mitrović i šut. Pisao je već @Laki21 esej o tome, ima i videa na YT kako je ranije šutirao, pa onda put u daleku Ameriku, gde je zaboravio šut, pa je nabavio novi kod Kineza. Elem, mene je uvek strah da ne povredi sebe onim trzajem kad izbacuje loptu, par puta je zamalo sebe u čelo mlatnuo. Gledao sam ga i ja na zagrevanju nedavno kako ispaljuje trojke u solidnim procentima, ali sa odzivom od oko 500 000 sekundi. Čak mu ni Harden ne bi dao toliko vremena da se namesti na šut. Stvarno šteta, visok bb IQ, ali hendikep zbog šuta.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Luka Mitrović i šut. Pisao je već @Laki21 esej o tome, ima i videa na YT kako je ranije šutirao, pa onda put u daleku Ameriku, gde je zaboravio šut, pa je nabavio novi kod Kineza. Elem, mene je uvek strah da ne povredi sebe onim trzajem kad izbacuje loptu, par puta je zamalo sebe u čelo mlatnuo. Gledao sam ga i ja na zagrevanju nedavno kako ispaljuje trojke u solidnim procentima, ali sa odzivom od oko 500 000 sekundi. Čak mu ni Harden ne bi dao toliko vremena da se namesti na šut. Stvarno šteta, visok bb IQ, ali hendikep zbog šuta.

 

Meni se ucinilo na derbiju da je prilikom izvodjenja slobodnih bacanja cusnuo sebe u celo ili bukvalno prisao na milimetar. Mislim da je ona 2+1 situacija par minuta pred kraj.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kendrick said:

 

Meni se ucinilo na derbiju da je prilikom izvodjenja slobodnih bacanja cusnuo sebe u celo ili bukvalno prisao na milimetar. Mislim da je ona 2+1 situacija par minuta pred kraj.

 

Svaki njegov izbačaj je blizu čela. Možda tako navodi loptu u koš, ko zna... 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Setio sam se ovog klipa o promeni u našoj igri po dolasku Duška i opet ga pogledao. Tačno se vidi crnilo, uspon, crnilo. Nama je opet odbrana na nivou igara kod VJ. Da li je sad razlog umor ili bol u predelu prepona je pitanje od milion dolara. Ali lepo je podsetiti se ovim klipom da možemo. Biće valjda opet ovako. Ima čini mi se klipova i o pozitivnim promenama u napadu. Ako neko ima neka postavi. 

 


Gledam i plače mi se. Duško je uspeo da razmrda ekipu i da ih natera da igraju odbranu nakon nedelju dana a sada smo se resetovali na nivo ispod coach Vlade. Prava misterija zašto i kako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Naleteo sam slučajno na neke highlightse Ristića i uhvatio se u razmišljanju da li je jedan tako prosečan, a odbrambeno katastrofalan igrač zapravo najbolji domaći koga je realno da dovedemo? Ne želim ovime da započnem neku diskusiju o Ristićevim kvalitetima, nego zapažanje kako povećanje broja stranaca kreće da daje rezultate.  

 

A to će se tek osetiti.

 

Svakako, Topić mora da dobije šansu sledeće sezone, nadam se da to niko ne dovodi u pitanje u klubu.

 

Ja bih najviše volio 12 stranaca. Ili 11 + Nedović. 

 

I što više crnaca. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Sector said:

 

Ja bih najviše volio 12 stranaca. Ili 11 + Nedović. 

 

I što više crnaca. 

Salu na stranu, valjda je konacno razbijen mit o 'domacoj osnovi' na primerima Efesa, Partizana pa i Makabija.

 

Domaca osnova moze biti znacajna ako imas reprezentativce kao sto su 16/17 bili Jovic, Guduric, Simonovic, Kuzmic. Ovi sada nemaju taj kvalitet da budu nosioci u EL, mogu da budu 2-3. opcija na svojim pozicijama i to ne svi. Jedino bi Petrusev mogao da bude prva opcija u neko dogledno vreme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...