Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

39 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

Zanmiljivo je ovo:

 

 

I ovo da je Valensija za sada jedina sigurna da NECE biti u EL sledece godine, a da ce ostatak timova verovatno biti isti:

 

Lep signal da cemo verovatno i sledece godine imati EL Beogradski derbi bez obzira sto cemo neki ici kao sampioni ABA a neki cete ici kao WC. Ili obrnuto, jel 🙂  

 

Steta sto to ne moze da se objavi pre zavrsnice ABA lige, pa da na miru gledamo kosarku a ne haos. 

 

Zeljko svojim apelima posle oba EL derbija uticao da ga Marsal cuje ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

O kakvom suđenju se priča, stvarno ih je Partizan pregazio pre svega napadački... Fair and square pobeda, bili su mnogo bolji večeras.

Sitnice kod sudija ali nista specijalno. 

Ocajni Larkin i ona sekvenca koju sam vec gore pisao, trojka Pantera na isteku, blokada i trojka Nanelija odlucila mec kao sto sam i mislio. 

 

Nisu ponovili situaciju posle te sekvence kada je Avramovic udario "blokadu" Micicu na sutu za 3, mislim da je bio faul ali nije bilo ponovljenog snimka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Како игра Жоцов Партизан, вау.

 

Нема шта, појео сам кофу гована, није ми личило да ће овако подизати форму како сезона одмиче. Још ако закуче Монако у ТОП 8, баш су им изгледи за Ф4 јаки.

 

Не бих био у кожи ниједног тренера у best of 5 против Жоца. А тек не на евентуалном Ф4 на један меч. 

 

Ипак овај пројекат успијева.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Lep signal da cemo verovatno i sledece godine imati EL Beogradski derbi bez obzira sto cemo neki ici kao sampioni ABA a neki cete ici kao WC. Ili obrnuto, jel 🙂  

 

Steta sto to ne moze da se objavi pre zavrsnice ABA lige, pa da na miru gledamo kosarku a ne haos. 

 

Sta je tu lepo? To sto su gradjani Srbije vecinom ovce pa im se moze poturati finansiranje dva partijska projekta kao da zivimo u Tel Avivu, Istanbulu ili toj Valensiji?

 

Taj Aris samo sto ne pocne da toci sampanjac koliko je odusevljen Vucicevim pauerhausima, kontam da ti klubovi igraju F4 da bi se tri dana ne bi treznio od srece. Dakle, on ne pise sta je realno da se desi ili ne, nego da je dobro da srpski pauerhausi imaju milionske budzete dok je Vucic ziv, jelte?

 

Pisao sam vec zasto mi se svaka takva pojava gadi (sto bi napisao Guru "povracacu") - zato sto samo simbolizuje koliko vecinu ljudi u Srbiji interesuje sport kao borba u kojoj pobednik nesto dobije, a porazeni nesto gubi - nema veze, daj da na kvarno, na mufte, na milione kojima smo zaduzili nase unuke (nije samo to, naravno, ali izmedju ostalog je simbol nenormalnog trosenja na Potemkinova sela).

 

Nema sta, izgleda da je jedini izlaz da se Vucicija sama od sebe urusi, pa mozda budemo postedjeni projekata "evropski Partizan na F4" ili "tango argentino u Pioniru".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goldberg said:

Sta je tu lepo? To sto su gradjani Srbije vecinom ovce pa im se moze poturati finansiranje dva partijska projekta kao da zivimo u Tel Avivu, Istanbulu ili toj Valensiji?

 

...

 

Pisao sam vec...

...

 

Sad razmisljam da li da se pravim kao da nisi nikada nista slicno pisao i da te lozim, ili pak da kazem da svi znamo da si pisao, pa ces mozda prestati u svakoj prilici i neprilici da pises o tome?

 

Evo, ne znam... 

 

 

Vidi, stvarno, dosadio si sa jednom istom pricom - OK kapiramo, dva drzavna projekta, bacanje para i tako to, ali isto tako kako ti mislis da to ne treba raditi sa parama poreskih obveznika, ima ko misli da je to OK, odnosno nema nista protiv.

 

Jel treba sada da merimo ko vise poreza placa pa cija je rec "teza" na tom merenju? To bi bila epska glupost. Da ne merimo ko je koliko poreza platio...  😄 

 

Spoiler

BTW Vucic danas rekao imamo para, trosite ljudi. 5 milijardi na racunu. 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...