Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

@djole
Hvala na odgovoru kojeg si kasnije ponudio..u principu ja sam od tebe zeleo da cujem (procitam) sa cim se slazes u postavljenom tekstu..hteo sam da procitam tvoje vidjenje jer se sa samim tekstom ne slazem.

Ne slazem se ni sa tvojim tumacenjem iako razumem sta hoces da kazes. Sve 5..da ne bude zabune da sam hteo da te "potkacim" i tome slicno..

Edited by Drug Crni
slovo
Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2023 at 10:34 PM, realno *w said:

 

Prvo je bilo faul Kalatesa nad Lijem kod prijema, onda ovo, ako si mislio na ono sa Ponitkom.

 

 

Sa druge strane, sanjam za KKP sudjenje u gostima kao što ga je imao Žalgiris danas protiv Virtusa. Kriterijum se kao naručen menjao tokom tekme, kako im je odgovaralo.

I ja sanjam da zvezda ima sudjenje gde god kao kkp.

 

Na 3 meca za redom su nas orobili pre monaka.

Vi s druge strane nemate argumente da trazite takvo sudjenje zbog odbrane koju igrate koja je susta suprotnost onome sto Zalgiris radi. Prosto ljudi igraju najfizikalniju odbranu u ligi.

Jedino ako ne insinuiras na to da vam se prilagodi kriterijum sudjenja i imate 30+ bacanja po mecu.

Edited by Losmi17
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, medobrundo said:

 

Situacija na 1:30, blokada Neba, deluje kao čista silazna?

 

Ma kakvi, nije dirala tablu :classic_sleep: Ne bi znao iz tog na 1:30, jer i nije neki ugao. Ovaj na 1:39 je već mnogo bolji ugao, pogotovo kad se uspori skroz, i tu se vidi da je pre blokade već bila dotakla obruč a i silazna je.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Pametan Kembin potez, nije vise fizicki u stanju da igra u NBA, plus je usporio s godinama a svi znamo da je tamo to krucijalna stvar za nekoga njegove visine. Ako mu telo dozvoli, sto ne bi malo tezgario u Evropi, ziveo u fensi gradu i bio velika zvezda EL.

 

da j neki nba igrač nba gabarita a pri tome pure shooter, bio bih u fazonu da će da porobi i na jednoj nozi.

sa njegovih 183cm i problemom koji ima, može on i dalje da delje u nekoj tekmi gde mu krene šut ali teško da će to ići u kontinuitetu, pogotovo što neće biti prostora da se upada u reket kao u nba.

 

opet kažem, gotivim lika, dobar je k'o panja, nyc native, bio je super igrač ali trebaće mu baš sreće sa tim kolenima da bi pokazao ko je i šta je. bilo bi mi žao da se pokaže u nekoj raspad verziji a nije nemoguće.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, medobrundo said:

 

Situacija na 1:30, blokada Neba, deluje kao čista silazna?

 

Jako blizu. Ključno je da se vidi dali je prvo dirala obruč ili ne. I kad se uspori na 0.25 brzine, jedva možeš da proceniš, ali meni se čini da je Nebo ipak prvi dirao loptu malim prstom, pre nego što je dirnula obruč. Tako da bi trebala biti silazna. 

 

2 hours ago, Marko said:

 

Ma kakvi, nije dirala tablu :classic_sleep: Ne bi znao iz tog na 1:30, jer i nije neki ugao. Ovaj na 1:39 je već mnogo bolji ugao, pogotovo kad se uspori skroz, i tu se vidi da je pre blokade već bila dotakla obruč a i silazna je.

 

Nema nikakve veze dal je dirala tablu ili nije. Papagiannis je spustio loptu sa visine, prema obruču. 

 

Što se tiče ovoga drugog dela, nisam baš siguran šta si želeo da kažeš.. Ako je prvo dirala obruč, onda nije silazna, jer u tom slučaju Nebo ima pravo da je "počisti" sa obruča. Ako nije dirnula obruč, onda mora biti priznat koš, jer Nebo izbija loptu u silaznoj putanji.

 

Ali da jeste jako tesna odluka kako god okreneš, tu se slažemo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2023 at 10:34 PM, realno *w said:

 

Prvo je bilo faul Kalatesa nad Lijem kod prijema, onda ovo, ako si mislio na ono sa Ponitkom.

 

 

Sa druge strane, sanjam za KKP sudjenje u gostima kao što ga je imao Žalgiris danas protiv Virtusa. Kriterijum se kao naručen menjao tokom tekme, kako im je odgovaralo.

Pogledaj meceve protiv Pao i Fenera

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, L' Imperatore said:

 

Jako blizu. Ključno je da se vidi dali je prvo dirala obruč ili ne. I kad se uspori na 0.25 brzine, jedva možeš da proceniš, ali meni se čini da je Nebo ipak prvi dirao loptu malim prstom, pre nego što je dirnula obruč. Tako da bi trebala biti silazna. 

 

 

Nema nikakve veze dal je dirala tablu ili nije. Papagiannis je spustio loptu sa visine, prema obruču. 

 

Što se tiče ovoga drugog dela, nisam baš siguran šta si želeo da kažeš.. Ako je prvo dirala obruč, onda nije silazna, jer u tom slučaju Nebo ima pravo da je "počisti" sa obruča. Ako nije dirnula obruč, onda mora biti priznat koš, jer Nebo izbija loptu u silaznoj putanji.

 

Ali da jeste jako tesna odluka kako god okreneš, tu se slažemo.

 

 

 Ok... To se uvek svira u situaciji kada lopta jeste očigledno silazna, ali dira obruč pre nego što je bloker kači, jedno potire drugo? I obrnuto naravno... Mislim da u ovoj konkretnoj situaciji ima materijala da sudije gledaju iz bar 5 uglova. Ne bi bilo lepo da neka takva glupost odluči utakmicu, 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se Valencija malo kompletirala nakon one dve iznenadne pobede, vratili su se i Jones i Harper. Super za njih, ako dobiju Partizan uhvatice taj poslednji voz za TOP 8.

 

Trenutno im nedostaju Van Rossom, Rivero i Claver.

 

Sa druge strane, Armani je gotov - Shields i Pangos se vracaju tek krajem februara, tako da je njihova uloga u takmicenju svedena na to da budu prepreka nekoma ka putu u 8 najboljih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kankkunen said:

Neko je pitao ...

 

Ne tako brzo

 

Quote

"Lastly, I was told that he was very close to being included in the team but that he felt something in his Achilles recently, and a more detailed observation is being made about this."

 

Under normal circumstances, he should have been included in the team after this match but we will see where we are when we return," the coach explained.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Zbog problema sa povredom nije odigrao niti jedan sekund, a sada se turski klub oglasio saopštenjem.

"Pratimo Nemanju Bjelicu i njegov individualni trening, kao i program oporavka od povrede koji je planski propisan za njega i po kome bi trebalo da bude uključen u timske aktivnosti ove nedelje. Ipak, on je osetio bol u nozi koja ga je dugo mučila, pošto do sada nije igrao zbog povrede lista. On će nastaviti da trenira individualno i pratićemo njegovo stanje. Sve ćemo ocenjivati na dnevnoj bazi i očekujemo ga na treninzima sledeće sedmice", stoji u objavi Fenerbahčea.

Legenda. Uzeo titulu pa rijesio da zgrne milione bez da zaigra😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...