Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

6 hours ago, djurava said:

Popustio je @goldberg od kad je sirotinjski Zalgiris kupio 2 igraca iz Efesa 😀

 

5 hours ago, djurava said:

Ovo sam napisao zbog konstantnog ponavljanja kako Zvezda satire pare a Zalgiris pusta sirotinja

 

Vas nekoliko treba da naucite da ovo nije KKCZ tema i da se ne vrti sve oko KKCZ na ovom forumu (naravno, pricam i o slucaju ljubljenja grba).

 

Sto se tice ove sezone, da, KKCZ je potrosila neuporedivo vise novca na plate igraca od Zalgirisa i to je cinjenica koju bi trebalo da zna svako ko je upoznat sa rosterima obe ekipe.

 

Kako god, sto se tice EL, ostalo je jos 15 kola (5 pre pauze i 10 nakon pauze), ostaje da se vidi kako stoje stvari sa borbom za plasman u PO fazu takmicenja:

 

Real Madrid je na vrhu sa skorom od 13-6, a ako racunamo svaku pobedu u gostima kao plus i svaki poraz kod kuce kao minus, "kraljevici" su trenutno na +4. Veliku prednost u odnosu na ostale imaju i Olympiacos, Fenerbahce, Monaco (12-7, odnosno +3), kao i Barcelona sa skorom 12-7 i +2.

 

Trenutno su u borbi za preostale tri pozicije sledeci timovi: Baskonia (11-8, +2), Zalgiris (11-8, +2), Efes (10-9, +1), Maccabi (10-9, +1), Crvena zvezda (10-9, 0) i Partizan (9-10, -1). Ranije sam obrazlozio zasto ne smatram Virtus, Valenciu i ostale ekipe sa dna tabele konkurentnim u borbi za makar osmo mesto - nekima nedostaje kvalitet, nekima timska kohezija, neki su svoj skor ostvarili zbog toga sto su im rivali prespavali odredjene meceve (konkretno, Valencia koja pobedjuje Efes ili Virtus koji pobedjuje na dva najteza gostovanja).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

kembina kolena su bas lose, pitanje je koliko vezanih tekmi moze da izdrzi

Da se be povredi ili samo taj napor?

 

Posto moze fazon da igra samo EL a kad je duplo kolo da preskace jednu.

 

Ali da.. Da mu kolena nisu toliko otisla ne bi on u EL bio.

 

Ovo je bomba samo na osnovu te reputacije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Da se be povredi ili samo taj napor?

 

Posto moze fazon da igra samo EL a kad je duplo kolo da preskace jednu.

 

Ali da.. Da mu kolena nisu toliko otisla ne bi on u EL bio.

 

Ovo je bomba samo na osnovu te reputacije.

 

knicksi su ga izbacili iz rotacije prosle sezone, jer jednostavno nije mogao da igra na potrebnom nivou a nije imao ludu konkurenciju.

 

ovo je izjava gm-a mavsa iz decembra a i kemba je imao neku slicnu izjavu:

“It’s not good,” Harrison said. “It’s not good at all. But he’s rehabbed it and it’s the best he’s felt in the last two years so, we’ll see how long that lasts.”

 

1 minute ago, Miki28 said:

Mislim da nisu u bas toliko losem stanju i da moze da cepa EL samo. I sa tim koljenima je vrh za EL

 

kolena ne prave razliku u kvalitetu igre ( :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...