Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Cestitke Konkvistadori, odlican draft ste imali sto pokazuje i tabela.

 

Sto se mene tice, i ove nedelje konstantno po 5 povredjenih igraca, bukvalno vec mesec dana mucenje. Ipak, izvucen minimalni poraz zbog kog sam prezadovoljan, ali definitivno ne izgleda da cu uspeti da se dokopam top 4, bio je Grof u pravu kad mi je rekao da sam se zajebao trejdom za KATa.

 

Ove nedelje protiv mentora kome su svi zdravi, bice zajebano preziveti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Contador54 said:

@Magia Hvala na cestitki, lepo gura ova nasa ekipa.

 

Mogli smo realno da uzmemo i TO, ali smo se kasno setili da bi Micel tu mogao da nas pokopa vec smo se nadali da lik moze i ASIST da uzme 🤦‍♂️


Cuti ja sam do 12:59 gledao da li da izbacim Kyle Andersona zbog TO, a da li cu uspeti da sacuvam DREB i ASS. Srecom on se povredio pa nije igrao drugo poluvreme, u suprotnom bih verovatno izgubio i TO.

Link to comment
Share on other sites

Kao što reče Drakaris, ulazi u A četiri što je standard. 

 

Iz B ispada tri ekipe, tako na početku sezone je bila priča. Dao sam predlog, dosta ljudi je podržalo niko nije rekao da je protiv tako da sam to računao kao konačno. 

 

E sad, kako će iz C ući u B, da li finalisti i najbolji iz regularnog ili sva tri na osnovu plejofa ili kako god to je već na njima da odluče. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, мајор јосип said:

Kao što reče Drakaris, ulazi u A četiri što je standard. 

 

Iz B ispada tri ekipe, tako na početku sezone je bila priča. Dao sam predlog, dosta ljudi je podržalo niko nije rekao da je protiv tako da sam to računao kao konačno. 

 

E sad, kako će iz C ući u B, da li finalisti i najbolji iz regularnog ili sva tri na osnovu plejofa ili kako god to je već na njima da odluče. 

 

Da,da video sam taj predlog za ispadanje iz B lige.

 

Iz B > A ide prvoplasirani iz regularnog dela plus tri najbolje plasirana u PO? Tako je bilo prošle sezone.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E, hvala @propolis za zapocetu temu.

Cisto da znamo da li da zapinjem(o) za tu lidersku poziciju na kraju regularnog dela da na izduvam(o) kao neki klub iz Laktasa onomad...

 

Ne znam ko mi je iz C divizije tu ne znam po nikovima sve @Dzep, predlazem prvi iz regularnog dela + finalisti, ako je prvi u finalu, onda drugi iz regularnog + finalisti i konacno, ako su i prvi i drugi u finalu, onda treci iz regularnog dela i finalisti. Kapiram da je ovo najvise fer, da se da priblizno jednak znacaj regularnom delu i PO.

 

Saborci iz C divizije? Buduci saborci iz B? Elito iz A divizije? Komentari, predlozi, neki amin mog predloga, neko podjebavanje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, leki bg said:

E, hvala @propolis za zapocetu temu.

Cisto da znamo da li da zapinjem(o) za tu lidersku poziciju na kraju regularnog dela da na izduvam(o) kao neki klub iz Laktasa onomad...

 

Ne znam ko mi je iz C divizije tu ne znam po nikovima sve @Dzep, predlazem prvi iz regularnog dela + finalisti, ako je prvi u finalu, onda drugi iz regularnog + finalisti i konacno, ako su i prvi i drugi u finalu, onda treci iz regularnog dela i finalisti. Kapiram da je ovo najvise fer, da se da priblizno jednak znacaj regularnom delu i PO.

 

Saborci iz C divizije? Buduci saborci iz B? Elito iz A divizije? Komentari, predlozi, neki amin mog predloga, neko podjebavanje?

 

Ima smisla s obzirom da je takvo pravilo i za plasman u A ligu trenutno, ako sam dobro upucen u pravila B lige.

Link to comment
Share on other sites

Da se ja pitam, ispadao bi  svako ko nije ispred uinija. 

Ne bi bilo lose da to stavite na glasanje

 

Sustinski to ionako nista ne menja ali je vrh fora

Daklem, uini bi bio linija razgranicenja izmedju botova i pro igraca

 

Lavrnjo daj pul

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja slao drugog iz regularnog dela.

 

Cilj je pored prelaska u viši rang i osvajanje te lige IMO.

Prvi iz reg + dvojica najbolje plasiranih u PO i ukoliko je prvi iz sezone u finalu onda bez njega dvojica najboljih iz PO.

 

Ima ovde i mudrijih od mene pa neka kažu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, propolis said:

Ne bih ja slao drugog iz regularnog dela.

 

Cilj je pored prelaska u viši rang i osvajanje te lige IMO.

Prvi iz reg + dvojica najbolje plasiranih u PO i ukoliko je prvi iz sezone u finalu onda bez njega dvojica najboljih iz PO.

 

Ima ovde i mudrijih od mene pa neka kažu 🙂

Evo ja sam jedan od tih mudrijih aka mudraca. Niko iz te lige ne zasluzuje plasman u visi rang jer su svi ocajni menadzeri i totalni amateri. 

 

Doticni gospodin leki najavljuje paljenje zveri u PO (Jimmy Butler mod) i setanje kroz postseason, a lik zavrsava poslednji u ligi. Totalni amaterizam.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, maXa88 said:

Da se ja pitam, ispadao bi  svako ko nije ispred uinija. 

Ne bi bilo lose da to stavite na glasanje

 

Sustinski to ionako nista ne menja ali je vrh fora

Daklem, uini bi bio linija razgranicenja izmedju botova i pro igraca

 

Lavrnjo daj pul

E pa sad, nije fer da B ligasima dajes dva mesta za A. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi uini ispao nikad.  A liga ovakva kakva je njega zasluzuje kao sto zasluzuje i on nju.

 

Recimo on je kao Alba u EL. Igrace dokle god postiji liga iako nikom nije jasno sta on tu radi ustvari...

 

edit

sad vidim na sta mislis. 

nije problem. otvoricemo D ligu  🧐

Edited by maXa88
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...