Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Orlando se Ajzaku usrao u karijeru. Kao da je 5x puta bio ranjen. Ozdravio je on jos prosle sezone, ali su ga cuvali zbog ne znam ti ni ja cega, da bi na treningu povredio malo hamstring i ugasili ga za sezonu. Sada ga opet cuvaju, vraca se ko zna kada, 3 godine decko ne igra zbog njihovih gluposti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Orlando se Ajzaku usrao u karijeru. Kao da je 5x puta bio ranjen. Ozdravio je on jos prosle sezone, ali su ga cuvali zbog ne znam ti ni ja cega, da bi na treningu povredio malo hamstring i ugasili ga za sezonu. Sada ga opet cuvaju, vraca se ko zna kada, 3 godine decko ne igra zbog njihovih gluposti.

Imao je i Ajzak svoje avax izlete, razne idiotske izjave i postupke...realno- decko je potpuni mentol, nezreo ili priglup (mozda i oba) koji je sebi unazadio karijeru cim ju je zapoceo.

 

Edit: sorry, mislio sam da je NBA topic

Edited by leki bg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rezime moje sezone u malom sinoć - Šengun pravi protivniku TD sa 10-10-10, i one za koje sam mislio da će da igraju su mi OUT, trenutno ih imam komada 6 + Lebron koji je stalno upitan, Jevon Carter kad ga ja uzmem pre 2 večeri same nule, kad protivnik uzme istog tog lika za iste minute sasvim dobra produkcija. Nema šanse da izbegnem cvajtu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali sto mi rekose da sam uzeo Sabonjaru rano. Nije neki igrac u RL, ali fantazi razbija. Falila mu asistencija za TD, ali neka, samo neka nastavku da brije. Lavin kvalitetno dopunjava izostanke Bila sa 35 ppg, usao je u zonu i sada svako vece kida. Ostade kvalitetna partija Keldona na IR-u, Beret se vratio, uskoro ce i Ajzak, taman da finisiram jako sezonu, jer ova ekipa ne zasluzuje da ispadne, a plej of ako padne, odlicno.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trenutno 5 O i 2 dtd, bas nikako da se malo stabilizuje tim. Fantastican ubod Noela i solidni ubodi Taj i Romeo, uz Jokica i Jaylena drze glavu iznad vode, ali s obzirom na situaciju i minimalan poraz bi bio u redu. 

 

edit. i par minuta nakon originalnog posta vest za Jaylena da ce propustiti nedelju ili dve. 

Edited by Magia
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Magia said:

edit. i par minuta nakon originalnog posta vest za Jaylena da ce propustiti nedelju ili dve. 

 

brown? nadam se da si uzeo hauzera

i meni su otišli ayton, stew i kpjr a da kure nije čestitio ni kročio na parket da odigra te dve-tri tekme

 

ali treba gledati na stvari sa optimističnije strane: lepši i zgodniji od monka, bolje igra zanimljive geografije i izražajnije recituje

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fat Zadd said:

Kakvo sutersko vece mojih i završetak meča za dve poklon CAT za Kaosa :Hail:

 

Krenucu redom da ih poklanjam ovih dana :wink2:

 

Moglo je i bez DD za jebenog Rojs Onila. 😞 Ja sam jbte prvi u ligi po FG%, a mislim da sam tu kategoriju izgubio skoro svaki put.

 

Sad na prvoplasiranog, izginuće ovi moji invalidi, on kompletan standardno, mislim da još nisam naleteo na ekipu koja ima povrede, protiv mene svi tuto kompleto.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Moglo je i bez DD za jebenog Rojs Onila. 😞 Ja sam jbte prvi u ligi po FG%, a mislim da sam tu kategoriju izgubio skoro svaki put.

 

Sad na prvoplasiranog, izginuće ovi moji invalidi, on kompletan standardno, mislim da još nisam naleteo na ekipu koja ima povrede, protiv mene svi tuto kompleto.

 

I blokade sam dobio zahvaljujući pojedinim FA teletabisima :classic_biggrin:

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Davai Davai said:

šta rade švajcarci, jbt 😳

dobiju lika sa jokarom i generalno do jaja timom

a veći deo nedelje bez Turnera, Durena i Goberta...
jezivo

 

ps. ijax ftw

 

Gober propustio poluvreme a ja cele nedelje imao izmedju 5 i 7 povredjenih igraca medju kojima su i Jokic, Jaylen, KAT, Jalen Green..

 

A taman sam hteo da ti cestitam medjutim, posle ovog shameless posta nisi zasluzio.

 

Vidimo se u plejofu 😎

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

e nema to, taman sam hteo... samo si čekao izgovor 😛

pa i Jokić samo 1 tekmu, Tarner celu nedelju propustio, a Gober evo još uvek out, tako da ono
veći je faktor što ti fali Kat, ali svakako nije neko opravdanje za prašenje od Prinsa, Batuma i Burksa 😘

ps. nije kao da sam gledao ko je tebi povređen, samo u svoje dvorište žbiram 🤓

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...