Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

ma daj grofe, pa nije 19ogodišnji pik sa drafta đordan, pa da im smeta da furaju svoju čupri. uostalom, trenutni skor thundersa govori sve suprotno od tvoje teorije. 

naravno da će tankovati ali nema potrebe odmah.

 

ušao si malko u teoriju zavere sa tom logikom. evo jel' garland namerno oslepeo i ayton izvrnuo zglob? naravno da nije namerno, povrede se dešavaju stalno.

Link to comment
Share on other sites

Da se povredio recimo i Keita Bates-Diop pa da i poverujem u priču kako se povrede dešavaju, nego su u pitanju 2 od 3 najbolja igrača ekipe. Ostvarili su 5-2, za TOP3 najgore pozicije će ove sezone biti potrebno ispod 20 pobeda zasigurno, a evo Hjuston i Orlando su već veoma jako ušli u sezonu sa samo jednom pobedom. To je jedan od razloga zašto odlažu povratak Ajzaka, jer je on tamo sav polomljen i dalje najbolji igrač ekipe.

 

Kako je to sve lepo zacrtano, to je samo privid kako oni ne tankuju, da tankuju, Holmgren bi bio u priči da igra ove sezone, on takođe ima i 20.5 godina, ako sad ne vredi rcuku, neće vrediti ni za pet godina.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dracarys said:

Motrio sam i ja na Majlsa Bridžisa da ga uzmem, ali sad je pitanje kada će on imati sledeći meč?

 

Znao sam ja da ti vrebas, zato sam ga i uzeo pre nego sto je pocelo sudjenje 😄 a kad ce i da li ce da zaigra, to ce da se vidi. Cenim da nece dugo da cekamo na odgovor, ako planiraju da ga potpisu i suspendiju kapiram da ce to da urade sto pre. Pa ako je nesto ludo, sto je vrlo moguce, cenim da ga mozda i suspenduju celu sezonu, taman da fino odrade tank, jbg ide nazad na FA. Svakako lakse da ga bacim nego pokupim ako bude suprotno 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uini said:

cuti i ne kenjaj, razigravam ti igrace kao fmp :lol_2:

 

edit

grofe, vassell nije na injury listi, izgleda da se tank za wenbayamu zavrsio.

 

Jbg, ja sam jos prethodne sezone verovao u njega i draftovao ga ... ali nije mogao da izdrži pritisak  igranja u slavnoj fransizi  :default_coffee:

 

 

1 hour ago, Squabbit said:

Malo ti 8:4?

😛

 

Nije, ovaj jeste...  gde da poDpisem 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bredli Bil je veliko sranje ove godine, a ni Lavin se nešto ne proslavlja. Čeka me borba za opstanak, iako bih čak i sa ovim rezultatom koji imam porobio pola lige.

 

Manuovu ekipu sam stavio u tier 5 čisto zbog plej of potencijala, ali za regularku je mašina. Ozbiljni brojevi, s obzirom da ne igraju Lamelo i Rozir.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Fat Zadd said:

 

Jbg, ja sam jos prethodne sezone verovao u njega i draftovao ga ... ali nije mogao da izdrži pritisak  igranja u slavnoj fransizi  :default_coffee:

 

 

 

Nije, ovaj jeste...  gde da poDpisem 😄

 

Zems jel si u Dojchland ili si u KSh.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, stefan81888 said:

 Je l može i 3 za 2 ili samo 2 za Curry-a? 

 

ako ces da mi das 3x jako dobra igraca, moze ali nema potrebe.

 

edit

nisam te razumeo, komplikovano mi je 3 za 2, osim ako br2 kod mene nije neki trade filler

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ako ces da mi das 3x jako dobra igraca, moze ali nema potrebe.

 

edit

nisam te razumeo, komplikovano mi je 3 za 2, osim ako br2 kod mene nije neki trade filler

 

 

 

Dobro si razumeo, ili 2 za Karija ili 3 za Karija i filera (da se malo pojača ponuda ako prva 2 koja dobijaš ne dobacuju za malo) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...