Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

6 minutes ago, delgado said:

Stigao Jeremija Grant, a Miletu Kristijan. Srecno Mile! 

 

Fino ste se opravili sa Nurkom i Grentom👍 mada sam mišljenja da vam fali dubine pa cemo pričati na tu temu posle nove godine🙂 da mi ozdrave ovi moji.

Imaću finu ponudu za vas!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, propolis said:

 

Fino ste se opravili sa Nurkom i Grentom👍 mada sam mišljenja da vam fali dubine pa cemo pričati na tu temu posle nove godine🙂 da mi ozdrave ovi moji.

Imaću finu ponudu za vas!!!

 

 Fale nam da se vrate konacno Tate i Durate kojih nema od samog pocetka. Kejda smo otpisali jbga... Nurk poceo jako dobro, juce je bila bas pokidacina a i Grant je debitovao sasvim solidno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uf kakva nedelja kvalitetna borba i 7 neizvesnih kategorija čak je i Rasel sinoć napravio prvi TD u sezoni da izjednači kategoriju🙂

Očajan sam bio na FA marketu sa profi kiksevima rizikujući više no što treba,ali Naji Marshall vadi kestenje iz vatre sa dve lepe partije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mr clutch said:

Ne znam koga ovde ima, ali znam da Doncica nije bilo prethodne večeri. 

 

Ja ga imam u protivničkoj ekipi 🙂

Red je bio da Luka odmori malo jer je  duga sezona 😉

Edited by propolis
Kakav paklen duel poslednja 3 dana, ne znaš da li ces ubedljivo pobediti ili ubedljivo izgubiti 😂😂😂
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Magic Maxa strikes again

Dropovao Goodwina koga je uzeo nas protivnik i sad je samo na 2 stila manje, Jordan je sinoc ukrao 6 lopti, tako da od sigurne kategorije sada dolazimo u realnu mogucnost da je izgubimo jer on ima vcrs 6 igraca a mi 3

 

Sto si se vracao nesrecnice, i ovo malo sto sam osvezio tim ces unistiti

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Čestitke protivniku sad ne znam ko tačno na pobedi moji na mađije izvukli minimalan poraz. 

 

Čestitke i mojim momcima skupili su se kao ekipa I konačno šutnuli preko 70% bacanja, nisu uzeli kolonu naravno ali lep znak pažnje. 

 

Uglavnom čestitke čestitke. 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...