Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

Nastavlja se, nastavlja se ukleta i zacarana sezona.

Tejta i Jalena Greena suspendovase, Mook out, rivalu su propustili Simmons i Timmy Jr, a za Hardena i Tobija bilo DTD, pokidase obojica, izgubili smo skokove za JEDAN i asistencije za 4...

Eto, nadali smo se da mozemo imati makar 6 kategorija, a 5 ono da bude sigurica, na kraju iako su nasi odigrali dobro nisu doprinosili tamo gde je najvise trebao, Clarkova partija na klupi donela bi pobede u SK za 1, ali da ne bih ovih suspenzija/povreda resili bi te 2 kat...

 

 Rivalu @Sombor Shuffle iskrene cestitke na pobedi, Ajzea Dzekson je bio toliko jak potez da je direktno resio DD, BLK, SK -> 3 kata. Svaka cast.

Mi nastavljamo kao Lakersi, igramo sa jacima, pruzamo dostojan otpor, ali nece nas, gubimo tesne katove, fejlujemo tesno i sada smo ponovo pomerena opasnoj zoni a plejof ostaje samo san...

 

Slede Brogdon i Zumbul, jos jedan tough matchup sa ekipom iz vrha, ako nista po mecapima i kretanju istih, preokretima i tesnoci skoro nisam imao zanimljiviju fantazi sezonu. Iako se u sustini borim da opstanem... 

Link to comment
Share on other sites

Nista se ti ne brini Woochino 😄 

Vidim da si ga oznacio kao interested, kao i ggg, nemoj molim te ovo kiselo grozdje 😄 

Ima 6 kola do kraja a ne 5, sredio sam ekipu i izgleda nikad bolje od pocetka, ako malo zaobidju maleri ne plejof nije nemoguc, ja sam ti borac kao King...

Link to comment
Share on other sites

Ima jos ova sedmica i jos 5 kola do kraja. Necemo napraviti istu gresku kao prosle godine, kada smo na draftu zadremali u poslednjoj rundi i autopick je uzeo Walla, a posle ga nismo uzeli sa FA. Pretposle, kad smo ispali, trejdovali smo za Alectrica i bio je odlican. Sada ide tek njegov deo sezone, Boki vrlo lako moze biti trejdovan, a njegove brojke su jako respektabilne da bih ga propustio. Maxa se bunio i za Erika, pa je ispao ok. Tu su Koni i Gejb sad, i jos ovih osmorica sa drafta, pa da pokusamo da se borimo. 

 

 Za sada su najozbiljniji kandidati za ispadanje hustle and flow(Mr Clutch) - verovatno ispao vec, realni i next. Svakako cu probai da rizikujem i da ostvarim bolji rezultat, u tome je i car igre. Mislim da smo se zakrpili dobrim pojacanjima i da nas malo usera deli od boljeg plasmana. Prosipamo 2 kat po kolu iz raznoraznih razloga, naravno na nesto smo i prinudjeni, sve je to do igre, nista ne kazem... Eto, docekamo da budemo zdravi i kreteni Tate i Jalen se pobiju... Redovno gubimo kategorije za po 1, pa cak i poene, ma prosto sve, ali dobro, nije to nista slucajno,.. ko Lakersi smo 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

@delgado ne potcenjujuci druge mislim da su vaša i moja ekipa glavni kandidati za ulazak u 12,ali zbog rasporeda kakav imamo i jačine ekipa koje bi trebali da izbacimo šanse su nam minimalne.

Ukoliko na ovakav težak raspored uspemo da uđemo u PO siguran sam da ulazimo i u polufinale lige 🙂💪💪

 

Edited by propolis
Pozdravite mi Nurka 🙂🙂
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, propolis said:

 

Pitao 🙂

 

 

Nego gde su pametnjakovići koji su pričali da je sramota dati Townsa za Nurkića 🤔

Sramota je dati Townsa za Nurkica. E sad delgi i maxa te zajebali jer su imali info od Lebrona da je povreda ozbiljnija i proces oporavka duzi nego sto smo mi smrtnici citali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

pri cemu je svaka nova tekma prilika za nurka da se povredi do kraja sezone 😕

Ali pobjednik mi je KAT koji na twitch-u objavljuje 8 nedelja nakon povrede da mu nije jasno otkud info da je grade 2 kad je grade 3.

Ne ni se Woj ni Shams tako izletjeli da nisu dobili info iz kluba o stepenu povrede a posebno sto je iMinesota izjavljivala da oporavak ide dobro. Bilo bi kao za AD, no timetable, will update.

Grade 2 4-6 nedelja a grade 3 8-12 nedelja. Sitnica

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sustina je da smo bolje prosli, mada to i nije bilo mnogo tesko predvideti. isto sam i za Drvenog Hriscanina znao da ce se sjebati u nekom trenutku (samo sto nas je prvo rascmario ali to je vec druga prica 🥺)

 

isplivali smo, i druzicemo se i naredne sezone, sto je jos bitnije

 

kamo srece da nam zveki zvekne jos neki drop... 

pa samo nebo je granica ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, мајор јосип said:

Evo pridružuje se i Anunobi 

Ajmo i Batler da ode prvih pet pikova. 

 

Dobar si zalet napravio od dna tabele do finog mesta u PO. Taman sad da se rifresuje ekipa pred odlučujuće bitke koje dolaze za mesec dana🙂

 

Srećno saborče iz C lige 💪💪💪

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...