Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

1 hour ago, propolis said:

Fulc je oproštajnu partiju odigrao kako dolikuje i isplatila se vera u njega prilikom drafta. Ipak imamo dosta bekova u ekipi i treba nam još jedan. Sve najbolje u daljoj karijeri kao i u ekipi @Kurc Emuchelo

 

Dobrodošlica Onjeki i od njega se očekuje da nastavi kako je i počeo sezonu,a najveće nade se polažu u produkciji OREB i BLK, ponekom DD u zube nećemo gledati🙂

 

Da li neko zainteresovan za Townsa,a potreban igrač ili igrači sa 3pm?

 

Rekoh da hocu. 

Hoces duarta? Strusa?

 

samo kazi...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

BrainFart alert again, ovog puta Maxa kriv ; Pitao me da l da ubaci Strusa ili Clarka, ja rekao Clark;

epilog - Clark partija sezone 25p 10sk 7/10 FG 10/10 FT ;D

 

Sa Nurkom i Clarkom ubacenim (umesto Metua i Struska) mislim da bismo vodili i FG, vrlo moguce FT, PPM bi bio blizu, poene bi prakticno stigli,zakljucali ove kat sto vodimo i izjednacili DD. Bila bi to skoro sigurno pobeda, a tako bi bilo i sa 1 partijom od ove dvojice ubacene, bar X neki.. Ovako je Strus jedino dao 2 trojke, i ostavio trojke zive, gubimo jednu, tako da ce se to sutra resavati. BLK vodimo za jednu... Ostalo je prilicno reseno, osim ako Klark ne zabode novi DD i ne izjednaci (ili Okogie, manje verovatno) ; Tako da poraz od 4-8-1, ili 4-7-2 ; 5-7-1 u najboljem slucaju ako dobijemo trojke ne gine, potpisao bih i 4-7-2, a moguca je i potencijalna katastrofa ako izgubimo blokade 3-9-1. 

 

Jesmo izgubili trajno drugog pika i prvog na solidan time-frame, uspeli smo dobro da naplatimo KATa i odradismo solidan trejd Grant za Wooda, pogadjamo FA ali ne ubacujemo dobre izmene, pravi problem i sto imamo 3 igraca iz istog tima i kuburimo sa PG pozicijom pa cesto imamo viska meceva i useremo izmene, tj odabir nam nije dobar. Ako ispadnemo, ne mozemo kriviti povrede definitivno nego jer smo klosari i ne mozemo ni oko cega da se usaglasimo. Doveo sam Okora, i njegova sjajna partija je ostala na klupi, jebeni raspored 😞  

 

 Jbg, idemo dalje.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Josipe, pazi vamo,

Ludi je sad bacio Duarta slucajno jelte, pa ti kad mozes sutra u ovo vreme nam ga vrati, jer ko sto rekoh sve je to slucajno. 

 

imam ja WA ali posto je bilo slucajno uvazi nam molbu al' za sutra pls ljubi brat... 🙄😌

 

p.s. 

ne vidim te na izvodu. nisam zaboravio za 100jura

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I jos jedna stvar. Hteo sam da uzmemo Reggija Bulleta za trojke, Maxa je bio u fazonu da sacekamo, epilog - uzese Bulleta, taman bi nam doneo ono sto nam treba za vcrs.

Mozda i nije lose da ispadnemo u C ligu, mozda ce biti mesta tamo da se 'razdvojimo' 

Link to comment
Share on other sites

Rekapitulacija tripl-fejl poraza, definitivno najbolniji u sezoni

 

- Uzimanje Metua (DNP) , neaktiviranje Nurkelle 

- Strus umesto Clarka koji je sabio, partija sezone 

- Neuzimanje Bulletta da resi trojke vec Washingtona iz PHX(DNP)

 

Na sve to, trojke smo izgubili za 1, blokade je na kraju izjednacio Rade Konchar sa 0/6 iz igre... Klark je imao DD, Nurk i Klark bi zajedno doneli sigurno FG, za ovo ostalo ne smem ni da racunam, trebalo bi i blokade i bilo bi ozbiljno nategnuto oko FT/PPM posto su zestoko sabili, Klark je tukao 10/10 slobodnjake.

 

naravno, sve je ovo igra kako i do srece i do prenatrpanog rasporeda tako i do znanja/procene a mi smo ovde skroz zakazali.

Apsolutne cestitke nasem ovonedeljnom rivalu @greenenvy na zasluzenoj i ubedljivoj pobedi. IZbegli smo najgori scenario 3-9-1, ali i ovaj 3-8-2 nam nikako ne pase u borbi za opstanak. 

 

Sada sledi apsolutni derbi dve ekipe koje se grcevito borbe za opstanak ove sezone, pravi derbi zacelja protiv Realnog. Povredio mu se Booker sinoc, tako da cu ipak zadrzati Okogia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš smo jaku prvenstvenu odigrali protiv gospodina Eha (Ehoa, nemam ideje kako se zove na forumu). Zaista vrhunsku ekipu ima. 

 

Žao mi je što nisam mogao da vršim izmene veći deo sedmice pa sam do nedelje bio zaglavljen sa trijadom friejdženata u ekipi. I onda u nedelju 0/2 ubođenih, bukvalno svaka mi čast. Biće bolje valjda. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Kurc Emuchelo said:

Baš smo jaku prvenstvenu odigrali protiv gospodina Eha (Ehoa, nemam ideje kako se zove na forumu). Zaista vrhunsku ekipu ima. 

 

Žao mi je što nisam mogao da vršim izmene veći deo sedmice pa sam do nedelje bio zaglavljen sa trijadom friejdženata u ekipi. I onda u nedelju 0/2 ubođenih, bukvalno svaka mi čast. Biće bolje valjda. 

 

Dobar duel, mislim da je nerešeno bio pravedan ishod na kraju. Takođe odlična ekipa, malo sam se i izvukao zbog Ziona, mada je i meni odlična partija Roziera ostala na IRu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, maXa88 said:

 

 

Ulete ti kita 😏🙄

 

Kakav pokidejshn iskusnog Jeremije, mada i ostatak tima ne zaostaje. Kamo srece da svake veceri igramo protiv Sarlota 

 

Kakve kursadzijske fore🙃

 

A trejd je kurva, izvin'te me što psujem

Jer ja samo pričam onako kako čujem

I ako su lagali mene I ja lažem vas.

Tu priču zna svako od vraga do popa

Jer mnogi su trejderi ostali tropa.

Jer veto trejder se krije

i čuči u svakom od nas

I čeka pravi čas.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...