Jump to content

Obskurni sportovi


...

Recommended Posts

Sportovi koje ne prati veliki broj ljudi ili nisu dovoljno poznati, a moglo bi biti interesantno, postavljati ovdje. 

 

(Morao sam naci mjesto za ovo)

 

:classic_laugh: Samo u Rusiji. Kad ga bradonja mlatne, posalje ga u iducu sedmicu. Vec sam 5 puta odgledao i jos jednom cu. :roflmao:

 

 

Edited by zoe Bg
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni ovaj bradonja ne deluje preterano simpatično. Ne razumem se u borilačke sportove, ali lik u beloj majici lupa klasičan šamar, a bradonja izvodi pravi udarac nadlanicom - kapiram da to i postoji u nekim varijantama borenja? Totalno različiti udarci, po meni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
On 2/1/2020 at 10:27 PM, laki pepe said:

Ima li ko upucen u stoni tenis? Nasi kazu da su napravili najvecu senzaciju plasmanom na OI. Moze li neko to da docara?

261. i 439. igrac na svetu su pobedili 19.igraca na svetu, 97. i 100. na listi.

 

Uporedi to sa tenisom pa vidi. Sa tim da taj 19.igrac nije u formi, sve je izgubio ove godine, a nas 439.igrac je klinac od 18 tj.neko ko tek dolazi i kome trenutni renking verovatno ne prikazuje pravi kvalitet.

 

U svakom slucaju veliki uspeh, samo ne znam sto je stoni tenis obskurni sport.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Bek said:

261. i 439. igrac na svetu su pobedili 19.igraca na svetu, 97. i 100. na listi.

 

Uporedi to sa tenisom pa vidi. Sa tim da taj 19.igrac nije u formi, sve je izgubio ove godine, a nas 439.igrac je klinac od 18 tj.neko ko tek dolazi i kome trenutni renking verovatno ne prikazuje pravi kvalitet.

 

U svakom slucaju veliki uspeh, samo ne znam sto je stoni tenis obskurni sport.

Hvala. Greskom sam otkucao post ovde, mislio da je tema ostali sportovi. Nisam ni znao da postoji ova tema.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nemamo temu za stoni tenis, pa ajde ovde - Truls Moregard (ili kako se vec cita 😄 ) 19-godisnji Svedjanin senzacionalni finalista svetskog prvenstva. Pobedio je Timo Bola u polufinalu, sad ce na Fan Zendonga u finalu.

 

Sve osim 4-0 za Kineza bi bila prvoklasna senzacija, ali hajde da vidimo 🙂

 

Pre turnira 77, igrac sveta ako se ne varam, dobio je nekoliko top 30 igraca, Arunu u cetvrtfinalu i Bola u polufinalu kao top 20 igrace.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...