Jump to content

Srbija - Live


Recommended Posts

Just now, DameTime said:

 

Mene brine što ovo može biti manir, a ne sme biti koliko god slab protivnik bio.

 

Jokiću se šetaju kao na korzou, ni ruke da podigne...

Jbg normalno je da ce protiv ovakvih protivnika da zabusava...Sve dok u napadu doprinosi ok mi je to.

 

Ali sta ce mo sa Ristom?Em mu se setaju em nista u napadu ne doprinosi...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Jbg normalno je da ce protiv ovakvih protivnika da zabusava...Sve dok u napadu doprinosi ok mi je to.

 

Ali sta ce mo sa Ristom?Em mu se setaju em nista u napadu ne doprinosi...

 

Da li je Ristić isto što i Jokić? Ne zasmejavaj me 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je samo čekao da Đurović završi, misli se skrati, skrati... 😆

 

Just now, greenenvy said:

Djurovic rekao vise pametnog od Dende, Gagija Nikolica i Sarenca zajedno zadnjih 15 godina. Sto ne govori puno o Djurovicu, koliko o ovoj trojici balvana.

 

Zaboravila sam koliko su očajni komentatori na RTS-u. Od Šarenca samo pamtim izraz "uručenje" još iz perioda 2014-2016. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Da li je Ristić isto što i Jokić? Ne zasmejavaj me 😄 

 

Pa Rista samo treba da u napadu bude koliko toliko solidan.Za odbranu je Rista davno izgubljen slucaj.Ako ne moze preko napada da pokrije minus onda jbg...

 

Svakako nisu isto..Nemaju isti kvalitet.Ali ovde je premisa sto ih oboje buse u odbrani..Dok Joka/Rista mogu napadacki da budu pozitivni ok je...

 

Samo sto Joka moze dosta bolje u odbrani tj ako se fokusira. :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Pa Rista samo treba da u napadu bude koliko toliko solidan.Za odbranu je Rista davno izgubljen slucaj.Ako ne moze preko napada da pokrije minus onda jbg...

 

Svakako nisu isto..Nemaju isti kvalitet.Ali ovde je premisa sto ih oboje buse u odbrani..Dok Joka/Rista mogu napadacki da budu pozitivni ok je...

 

Samo sto Joka moze dosta bolje u odbrani tj ako se fokusira. :))

 

Slažem se da može mnooogo bolje, zato i kažem, svi moraju dati bar neki minimum. Da nas ne buši Holandija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...