Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

2 minutes ago, medobrundo said:

Šta je odlično? Ako prođemo Italijane, naše stare dužnike Turke bismo nabili sa pola gasa. Francuzi su značajno teži protivnik. 

 

Turci igraju mnogo brze od Francuza, biju trojkama sa svih strana, plus sudjenje, plus domacinsko navijanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Turci igraju mnogo brze od Francuza, biju trojkama sa svih strana, plus sudjenje, plus domacinsko navijanje. 

Turke smo manje vise rutinirali pred njihovim navijacima sa Larkonom.

Ne mogu oni biti tezi protivnik od Francuza koji ipak imaju veci kvalitet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

 

Šta je odlično? Ako prođemo Italijane, naše stare dužnike Turke bismo nabili sa pola gasa. Francuzi su značajno teži protivnik. 

Šta je odlično?

a) Užasno mrzim ovu tursku ekipu, odvratna mi je i drago mi je da što pre ispadaju. Milije mi je da ispadnu u osmini finala nego da prođu ijedan krug dalje.

b) Jesu Francuzi teži protivnik, ali barem ne igraš i protiv 3 sudija, zapisničkog stola, Atamana koji na Viberu chatuje sa Erdoganom i direktorom FIBA i ostale zabave.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, medobrundo said:

 

Šta je odlično? Ako prođemo Italijane, naše stare dužnike Turke bismo nabili sa pola gasa. Francuzi su značajno teži protivnik. 

Kad su Turci ubrzali oni su se raspali. A mi igramo jos brze. Pre cemo da ih useremo 30 razlike kao ove u nasoj grupi nego sto ce da budu kompetitivna utakmica

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...