Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, Green23 said:

Mozak me boli od Dende, a Gagi je veliko razočarenje, ništa korisno nije rekao, ni blizu Sedlačeku recimo. 

 

Da li negde ima neki Dendin intervju u kom priča kako je on dobio ovaj posao, i šta je njega preporučilo za košarkaškog sportskog komentatora? On je inače i predsednik udruženja sportskih novinara. 

 

Ako još jednom kaže da je Dorsi velemajstor... 

Skupština Udruženja sportskih novinara Srbije (USNS) produžila mandat predsedniku - 

28.5.2022.

SKUPŠTINA USNS: Petar Denda jos četiri godine predsednik

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Nije ovo do Mule, iako se slazem da nije neki trener. Hrvati ovako igraju 20 godina sa razlicitim generacijama koji su imali tu i tamo talentovane igrace.


Sad imaju stvarno kvalitetnu petorku i dosta igraca koji bi i u najjacim europskim reprezentacijama bili nosioci. Rotacija jeste upitna al s Hezonjom, Bojanom, Zubcem, Krunom ovo mora puno bolje biti. Idiot jos nije pozvao Zizica iz ko zna kog razloga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Cesi tiha jeza bokte.

 

Mi cemo u ovoj grupi da se uspavamo, kad dodju eliminacije zaklace nas neko na spavanju.

 

Bukvalno petorka Jaramaz, Marinkovic, Davidovac, Kuridza, Ristic krca ovo 10+ razlike, ja ne znam da li je mozda neki pritisak, prvi mec, ali ovaj nivo kosarke je odron.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

I Cesi tiha jeza bokte.

 

Mi cemo u ovoj grupi da se uspavamo, kad dodju eliminacije zaklace nas neko na spavanju.

 

Bukvalno petorka Jaramaz, Marinkovic, Davidovac, Kuridza, Ristic krca ovo 10+ razlike, ja ne znam da li je mozda neki pritisak, prvi mec, ali ovaj nivo kosarke je odron.

200.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Bukvalno petorka Jaramaz, Marinkovic, Davidovac, Kuridza, Ristic krca ovo 10+ razlike, ja ne znam da li je mozda neki pritisak, prvi mec, ali ovaj nivo kosarke je odron.

Mi smo sa tom ili slicnom petorkom izgubili od Belgije u Nisu, tako da ne mogu oni da krcaju bilo koga. I ne treba, imamo bolje igrace sada.

 

Lete hot tejkovi na sve strane posle jedne cetvrtine. Verovatno ce tako biti i veceras kad ne budemo vodili 15 razlike posle prve cetvrtine.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Mi smo sa tom ili slicnom petorkom izgubili od Belgije u Nisu, tako da ne mogu oni da krcaju bilo koga. I ne treba, imamo bolje igrace sada.

 

Lete hot tejkovi na sve strane posle jedne cetvrtine. Verovatno ce tako biti i veceras kad ne budemo vodili 15 razlike posle prve cetvrtine.

 

Belgija je bolja i od Ceske i od Poljske, a sa Hrvatima bi se poklali posteno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...