Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

ja sam nekako uspeo da previdim da igramo tekmu dan za danom, i obecamo drugarima da idemo da se druzimo kod njih

 

little bit they know da cu rutinski da ukljucim tekmu na mobilaji od pola6

 

Ja imam devojačko veče  kom treba da prisustvujem kad bude finale (najverovatnije), a biće veselo ako mi budemo igrali u njemu. Još idem u Sombor. 😄 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Vec vidim da ces naprasno dobiti temperaturu 😄

 

Ma kakvi, ova koleginica zna za moju ljubav prema košarci, još je fešta u njenom gradu iz kog je naš MVP. 😄 Pa meni je Secret Santa na poslu slao poruke u vidu rezultata od prethodne NBA večeri 😂 Biće veselo. :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Ma kakvi, ova koleginica zna za moju ljubav prema košarci, još je fešta u njenom gradu iz kog je naš MVP. 😄 Pa meni je Secret Santa na poslu slao poruke u vidu rezultata od prethodne NBA večeri 😂 Biće veselo. :)) 

Znaci otimaju se Jokiceve ceze u 3 ujutru , pravi krug po Somboru i damski pijano peva "donesi kuci zlato sto se zlati,Srbija ceka da dodjes iz daleka" 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

Nije problem što ti ideš, nego što nas ne zoveš 🥲

 

Vodim vas umesto .... prijave u inbox 😛 

 

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Znaci otimaju se Jokiceve ceze u 3 ujutru , pravi krug po Somboru i damski pijano peva "donesi kuci zlato sto se zlati,Srbija ceka da dodjes iz daleka" 😄

 

Ako vidite neke vesti, znaćete da sam to ja. 😄 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, uini said:

ja sam nekako uspeo da previdim da igramo tekmu dan za danom, i obecamo drugarima da idemo da se druzimo kod njih

 

little bit they know da cu rutinski da ukljucim tekmu na mobilaji od pola6

Hoćeš da kažeš da drugari ne gledaju košarkašku reprezentaciju? Kakvi su to drugari... 😁

Edited by Green23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Koja se medalja dobija za 5. mjesto?

Pitam zato što je ovo igra tačno za razigravanje od 5. do 8. mjesta, i to dobrim dijelom zato što imali mnogo sreće sa žrebanjem grupe.

nzm kako se išta može zaključiti iz ovakve dve utakmice

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Đurović: Ne može Jaramaz sa Kurižom, Nedovićem, eto recimo da mu je tu Bogdanović...

 

Da je tu, ali NIJE JBT NE STAVLJAJ NAM SO NA RANU!!!

 

Od ostalih vesti, opet dopuštamo da protivnik istopi 20ak poena prednosti, potpuno bespotrebno. Rekoh drugu idem nešto da obavim ovu četvrtinu, a kad se vratim biće manje od 10 razlike. I bilo je tako... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djole said:

nzm kako se išta može zaključiti iz ovakve dve utakmice

 

Nije iz dvije, za juče kudos za Holanđane, odigrali su tekmu preko granice svojih mogućnosti, a mi smo neke osnovne rezone ispoštovali, recimo da autsajdera otjeramo od koša i natjeramo da žive od šuta za tri, a Holandezima halal vjera što su nam spakovali 15 - 16 trojki.

 

Ovo večeras, međutim, je bilo grozomorno, sporo, nepovezano, neangažovano, plus što imamo koncepcijski problem da Jokiću ne odgovara ball dominant PG, a ni Vasiliju ne odgovara centar čiji repertoar ne počinje dobrim blokom a završava se skokom u napadu. Mi smo razliku u drugoj četvrtini napravili na šutu za 3 od 45% i velikom broju neiznuđenih grešaka (izgubljenih lopti) Češke. Ništa nismo pokazali. U 2/2 je čak i Jokić uspio da se ugasi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Nije iz dvije, za juče kudos za Holanđane, odigrali su tekmu preko granice svojih mogućnosti, a mi smo neke osnovne rezone ispoštovali, recimo da autsajdera otjeramo od koša i natjeramo da žive od šuta za tri, a Holandezima halal vjera što su nam spakovali 15 - 16 trojki.

 

Ovo večeras, međutim, je bilo grozomorno, sporo, nepovezano, neangažovano, plus što imamo koncepcijski problem da Jokiću ne odgovara ball dominant PG, a ni Vasiliju ne odgovara centar čiji repertoar ne počinje dobrim blokom a završava se skokom u napadu. Mi smo razliku u drugoj četvrtini napravili na šutu za 3 od 45% i velikom broju neiznuđenih grešaka (izgubljenih lopti) Češke. Ništa nismo pokazali. U 2/2 je čak i Jokić uspio da se ugasi.

 

ne znam, ne mogu da se složim, bar što se tiče prvog poluvremena

 

meni je izgledalo kao da sve vreme idemo sa pola gasa, Česi jesu grozomorni pa je tako moguće, a u drugom jeste bilo neozbiljnosti i to nije dobro

 

što se tiče koncepcije, o tome može da se priča, ali ne vidim šta treba raditi povodom toga

 

s Fincima bi trebalo da bude kompetitivnija tekma pa ćemo videti

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, NikadProtivKaline said:

na osnovu do sada vidjenog, meni najvise brine nedostatak pouzdane opcije spolja

kao sto neko rece na live, promasili smo brdo suteva gde oko igraca na 3m nema nikoga

kad bude bitnije igrace se odbrana duze, fokus ce biti bolji, nece biti ove zajebancije…

ali ne vidim kako cemo nedostatk pouzdanog sutera da nadomestimo

 

Ja se nadam da to može biti Vanja, na krilima ovog samopouzdanja, iako delim zabrinutost.

Link to comment
Share on other sites

Glavni utisak  sa ove dve odigrane utakmice i uopste citavog pipremnog perioda i kvalifikacija za SP je nedostatak hemije izmedju Jokica i Micica , a ovaj drugi je glavni krivac za to, bojim  se da ce nas to skupo kostati u cetvrtfinalu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...