Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 said:

Sta je tacno danas pogrijesio? Jednostavno nema tako jaku ekipu, posebno u odbrani i sredini terena

Danas manje-više i nije,osim kada je uveo Bisumu na 2:2,ali se ispostavilo kao dobro rešenje na kraju.

Problem je kada dođu jače utakmice gde se ekipa potpuno povuče i čeka greške protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Rodgers se izvuce sa Lesterom, mislili smo svi da je pecen ali preokrenu sezonu. Evo zaredjao nekoliko lijepih pobjeda, posebno ma strani.

Just now, sasha arsenal said:

Danas manje-više i nije,osim kada je uveo Bisumu na 2:2,ali se ispostavilo kao dobro rešenje na kraju.

Problem je kada dođu jače utakmice gde se ekipa potpuno povuče i čeka greške protivnika.

Pa to im je i najveca sansa da izvuku nesto u tim utakmicama. Ja stvarno ne vidim da on moze sa takvom odbranom i sredinom da napadne City, Liverpul, Arsenal, Utd. 

 

Vidjecemo da li ce se Levy otvoriti na zimu ali ocajnicki im treba desni bek i stoper pa i neki veznjak. Recimo kod njih u ovom sistemu igre Fred bi im bio odlicno resenje. Maguire da ne pricam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Rodgers se izvuce sa Lesterom, mislili smo svi da je pecen ali preokrenu sezonu. Evo zaredjao nekoliko lijepih pobjeda, posebno ma strani.

Pa to im je i najveca sansa da izvuku nesto u tim utakmicama. Ja stvarno ne vidim da on moze sa takvom odbranom i sredinom da napadne City, Liverpul, Arsenal, Utd. 

 

Vidjecemo da li ce se Levy otvoriti na zimu ali ocajnicki im treba desni bek i stoper pa i neki veznjak. Recimo kod njih u ovom sistemu igre Fred bi im bio odlicno resenje. Maguire da ne pricam.

 

 

Nisam baš ispratio,kao se uklapa Bisuma?Meni je on delovao kao odlično rešenje Priželjkivao sam ga i u Arsenalu.Vidim da često ulazi sa klupe.

 

Nema Totenhem toliko lošu ekipu da bi se branila na onakav način protiv jačih ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sasha arsenal said:

Nisam baš ispratio,kao se uklapa Bisuma?Meni je on delovao kao odlično rešenje Priželjkivao sam ga i u Arsenalu.Vidim da često ulazi sa klupe.

 

Nema Totenhem toliko lošu ekipu da bi se branila na onakav način protiv jačih ekipa.

Ocigledno da mu fali neko od poverenja u odbrani jer pribjegava ka 3-5-2 protiv jacih ekipa a ovako odigra i 3-4-3 pa budu opasniji naprijed ali isto tako probijaju ih nazad upravo zbog toga sto nema nekog stopera koji moze to da pokrije. 

 

Ocigledno je da mu je dvojac od poverenja na sredini terena Hojbjerg-Bentankur dok Bisuma kad god startuje previse su defanzivni jer nema kreacije ( uvijek onda fali neko od igraca naprijed ). Meni je on isto odlican zadnji vezni ali ocigledno da ima vise povjerenja u ovu dvojicu i da ne zeli da sa Bisumom igra i nekim od ove dvojice vec ga stavlja iskljucivo sa njima.

 

Isto tako za taj njegov sistem spoljni bekovi su bas vazni, zato na lijevoj strani i nemaju problem jer je Perisic masina ( da je mladji jahao bi ga Konte po 90 min no stop ali i Sesenjon to moze da iznese ) dok je na desnoj strani blagi uzas. Tu ako zabodu nekog igraca koji to moze da iznese konstatno jer Spence za sada nije u stanju a Emerson i Doherty nisu uopste nisu dobri, bice oni mnogo opasniji naprijed a zatrgnutiji pozadi. 

 

Njima bi stvarno Maguire bez zajebancije bio fenomenalan da ga upare sa Dejvisom i recimo Romerom koji su brzi, Maguire bi drzao tu odbranu mnogo bolje nego Dier. 

 

Ipak u top 4 su na pauzi, prosli u LS dalje. Moze ovo itekako da se koriguje pa da vidimo mnogo opasniji Totenhem posle SP.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva kretnja i kakva lopta Jesusa. kako ju je podvalio u punoj brzini kao da ide na šut.

Bio bi vrh da Arsenal sa Zinchenkom i Jesusom uzme EPL, a da Halland zabije 150 golova u Ligi i CL.

EDIT: kako igra Arsenal jbt. Gabriel Jesus trunuo u onom Cityu i genijevim rotacijama.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Kako igra Arsenal jbt, Odegaard 2 gola. Kako su pogodili s njim. Ili imaš mentalitet kao odegaard ili kao Halilović.
Jel ga moraju vraćat u Real za neku cifru, ako ovi budu htjeli, ili je skroz njihov?
EDIT: provjerio. Arsenalov igrač je.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Kakva predstava na Vajt Hart Lejnu.

Spursi navikli svoje navijace da mogu odmah da upisu 0-1, a neretko i 0-2. 

Ovde nesto drugacije, 3 puta gubili i na kraju velicanstven preokret. 

U 80tom minutu posle novog gola Rodriga sam se pomirio sa porazom, kad ono nas Rodrigo Bentankur donosi preokret again.

Sjajno snalazenje kod gola Kejna, bas je bilo tesko na onako malom prostoru naci put do mreze.

Kulush je fenomenalno isprobijao sve i tacirao 4ti, pobedonosni gol. Samo kad nam se on vratio, a kad udje Bisuma i izadje Richi dobre stvari se desavaju za Spurse!

 

Trebala nam je ova pobeda kao hleb nasusni, ostavlja nas u legitimnoj trci za top4, dok smo u Ligi Sampiona isto posle magicnog last minute preokreta dosli do prvog mesta, a pretilo je i ispadanje. Rival je solidan kakvih je moglo biti, Milan, po meri, tako da igraci sada idu da igraju za svoje reprezentacije posle jednog jako uspesnog prvog dela sezone. Na-na-na-na-na, Deki Kulusevski...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Kakva predstava na Vajt Hart Lejnu.

Spursi navikli svoje navijace da mogu odmah da upisu 0-1, a neretko i 0-2. 

Ovde nesto drugacije, 3 puta gubili i na kraju velicanstven preokret. 

U 80tom minutu posle novog gola Rodriga sam se pomirio sa porazom, kad ono nas Rodrigo Bentankur donosi preokret again.

Sjajno snalazenje kod gola Kejna, bas je bilo tesko na onako malom prostoru naci put do mreze.

Kulush je fenomenalno isprobijao sve i tacirao 4ti, pobedonosni gol. Samo kad nam se on vratio, a kad udje Bisuma i izadje Richi dobre stvari se desavaju za Spurse!

 

Trebala nam je ova pobeda kao hleb nasusni, ostavlja nas u legitimnoj trci za top4, dok smo u Ligi Sampiona isto posle magicnog last minute preokreta dosli do prvog mesta, a pretilo je i ispadanje. Rival je solidan kakvih je moglo biti, Milan, po meri, tako da igraci sada idu da igraju za svoje reprezentacije posle jednog jako uspesnog prvog dela sezone. Na-na-na-na-na, Deki Kulusevski...

 

 

1.Zašto Kuluševski nije počinjao od početke neke utakmice (ozljeda?)
2.kako igra Perišić?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Igor_ said:

Ko je fknig bendzamin davis??? Ovaj komentator na areni je bar 10 puta reki lopta kod bendzamina dejvisa. 

Znači komentator je imao mnogo odvala večeras.Vajt je Dejvis,Vijera će igrati levog beka....kao da je popio neku :classic_biggrin:

 

Prvi na tabeli!Bravo!

 

Prozvao sam Odegarda u prvom,ali u drugom je pokidao.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Bugl Khan said:

1.Zašto Kuluševski nije počinjao od početke neke utakmice (ozljeda?)
2.kako igra Perišić?

 

Dugo je odsustvovao, pa ga uvodili u ritam. Protiv Liverpoola je doneo instant rezultat cim je usao sa klupe, ali prekasno, dovoljno samo da se dodje do minimalnog poraza rezultatski. Danas je ovo sa njim totalno drugacije izgledalo. Nema sumnje da je on to vezivno tkivo Totenhema, nesto kao Eriksen nekad, i bez njega rezultati i igra ispastaju. Preporodio je tim prosle sezone kada je dosao, nerealan broj asistencija, golovi, podize kvalitet tima, neverovatna igra.

 

Perisha je odlican, najbolji smo u ligi kada su u pitanju golovi glavom i golovi posle kornera, po 9 cini mi se, a Perisic nabacuje fenomenalno, a nekoliko puta je i nakon Sonovih centarsuteva iz kornera nabacio glavom Kejnu loptu na drugu stativu i tako su Spursi dolazili do gola. U igri je cvrst, stamen, dobar u defanzivi i u pasu, ali taj njegov osecaj za centarsut prilikom kornera i slobodnih udaraca unosi novu dimenziju u pretnju Spursa nakon prekida/kornera.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...