Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

20 minutes ago, Dracarys said:

Kako igra Čelzi, smeši se treći poraz u poslednje četiri utakmice od timova sredine tabele. Ne vidim šta može Aubamejang da popravi tu.

Grof strikes again

Mitrovic i Totenhemu dade gol, kakva igracina

Auu kakva ludnica na Bridge-u. 2-2

Ipak ponisten gol WH, faul nad Mendy-em

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dracarys said:

Kako igra Čelzi, smeši se treći poraz u poslednje četiri utakmice od timova sredine tabele. Ne vidim šta može Aubamejang da popravi tu.

 

Sve je izglednije za TOP4 da će biti: 1. Siti

                                                            2. Arsenal

                                                            3. Totenhem

                                                            4. M. Junajted

Naslednik Meklauda!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlican mec izmedju Totenhema i Fulama.

Totenhem dosta bolji u prvom, ona akcija gde je Kejn izbacio Sona a ovaj sutnuo i pogodio precku je bila fantasticna. Sjajno je Sonny reagovao u toj situaciji, ali ga jos uvek nece gol.

Posle pogotka Kejna mislio sam da je gotovo, al Mitar se ne predaje tek tako, umalo da i izjednaci nakon gola. I u prvom je LLoris jedva odbranio njegov udarac...

Richarlisonov gol nazalost ponisten, a bas je zasluzio danas kako je odigrao, uz puno truda i dobrih poteza...

 

 Cestitamo Mitru i Fulamu na dobrom otporu i partiji, okrecemo se sada ligi sampiona...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Odlican mec izmedju Totenhema i Fulama.

Totenhem dosta bolji u prvom, ona akcija gde je Kejn izbacio Sona a ovaj sutnuo i pogodio precku je bila fantasticna. Sjajno je Sonny reagovao u toj situaciji, ali ga jos uvek nece gol.

Posle pogotka Kejna mislio sam da je gotovo, al Mitar se ne predaje tek tako, umalo da i izjednaci nakon gola. I u prvom je LLoris jedva odbranio njegov udarac...

Richarlisonov gol nazalost ponisten, a bas je zasluzio danas kako je odigrao, uz puno truda i dobrih poteza...

 

 Cestitamo Mitru i Fulamu na dobrom otporu i partiji, okrecemo se sada ligi sampiona...

Nemoj da se previse trosite u LS, sledece subote da budete u fullu. Treba opet Konte da drzi cas 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam prvo, Torenhem je pokidao. Ko zna kako bi bilo da je Fulam uspeo duže da izdrži bez gola.

 

Slažem se sa delgišom, odlična akcija kod prečke a i Riši je baš dobro odigrao. 

 

Da je Mitar izjednačio mislim da bi neki šeik istovario kamion zlata za njega još večeras. :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

23 minutes ago, suptil said:

Sutra retro klasik, Junajted - Arsenal. Iznenadicu se ako Junajted pobedi. 

Kakav Totenhem...za mene je najveće rivalstvo sa Junajtedom.

 

Najbolja scena mi je kad se Kion unosi Nistorloju nakon promašenog penala.Naravno,rivalstvo između Vijere i Kina je legendarno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, suptil said:

Glavno je pitanje da li je ova generacija igraca u oba kluba svesna tog rivaliteta? Ili je to bilo nekad a sad je neko drugo vreme a medju igracima vise nema onakvih karaktera. 

Definitivno nema tog rivalstva više.Uzmi za primer sad Siti i Liverpul,nije to ni prići.

 

edit:do prošle sezone glavne zvezde Arsenala i Junajteda su bili Auba i Pogba.Više su brinuli o frizuri nego o rezultatima kluba.

Edited by sasha arsenal
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iznenađen sam kako je ekipa Čelzija reagovala posle primljenog gola, nisam mogao da verujem da je Haverc konačno dao gol, mislio sam da je to nemoguće. Verujem da kako budu tekle utakmice odbrana ima sve da bude bolja. Veliko pojačanje Fofana je danas odigrao prvi meč u Čelziju, treba vremena da se upozna/poveže sa ekipom, pogotovo sa ostatkom odbrane u kojoj takođe ima novih igrača (Kulibali i Kukurelja). Kao trešnja na torti se uskoro vraća Kante (za mesec dana, taman posle utakmica reprezentacije), pa ćemo moći mnogo ozbiljnu odbranu da igramo. Moram da pohvalim Tiaga Silvu, taj čovek ne zna za godina, za par dana mu ide 38. godina, a on i dalje igra na vrhunskom nivou.

 

Verujem da će, zapravo sam siguran da će Aubamejang biti bolji od Haverca/Pulišića/Maunta i trebalo bi da bude starter uz sjajnog Sterlinga da čini jak duo u napadu. Da spasi sezonu i TOP4 mesto.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sasha arsenal said:

 

Kakav Totenhem...za mene je najveće rivalstvo sa Junajtedom.

 

Najbolja scena mi je kad se Kion unosi Nistorloju nakon promašenog penala.Naravno,rivalstvo između Vijere i Kina je legendarno.

To je bila bas mrznja medju te 2 ekipe, nisu mogli da smisle jedni druge. 

Kod novih generacija je opet drugacije mada mislim da ce danas prstati na terenu. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...