Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

6 minutes ago, Dracarys said:

Izvukao se Arsenal

 

Četvrta pobeda u nizu

Osetilo se danas da Zincenko ne igra. Konacno posle toliko vremena puna premija za ciklus od 4 vezanih pobeda za Arsenal na pocetku sezone 😂

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Off topic

Mene iritira onaj lik što prenosi biciklizam na ES. Toliko ima monoton glas da poželim da pojedem svoje stopalo od muke.

Ima dosta priucenih komentatora. Gledam ovaj oglas za akademiju komentatorsku na Areni i mislim se sta ce da nauci kandidate ova prva postava komentatora ? Meni je na Areni odlican onaj lik sto prenosi rukomet i argetinsko prvenstvo, povremeno ga stave na lige petice.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:


Ko vas .ebe kad nemate overlorda Vucica. 

Jebe nas stoka s demokratskim vrijednostima i nekakvim slobodama. A tu nas zakida za premium kanale

14 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Meni je najžalosnija pomisao na Željka Velu kako trune tamo prenoseći nizozemsku ligu.

Očito mu ovi još nisu ponudili više nego ima tamo. Onda je tu i Nova TV di radi repku. U ugovorima i parama je stvar. Da on želi, sljedeće kolo može prenosit EPL. Ali izgubio bi puno, jaaaako puno.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

Kod nas u HR nema tih premium kanala (barem ja ne znam za njih), ima 10 Arena (ni na jednoj nema multiprijenosa) i to je to. 
 

Ali koliko je bolje Sportklub radio prijenose PL…da ne spominjem koliko su im bolji komentatori.

Nema ih sigurno. Dobili bi ih bar na tjedan djabe. Da vidimo da postoje i šta je na njima. Kao i s Arenama 6-10.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

trenutno na premijuma ide Zvezda - Javor i dve  tekme italijanske lige 😄


Trenutno na HR Arenama
 

1 Sassuolo



2 Poljska liga

3 Lens

4 Milan

5 PL stories emisija

6 Mallorca

7 Zvezda (sa srpskim komentatorom)

8 NBA Knicks-Celtics 1984.

Arena 9 i 10 ništa

 

Kako je kod vas? Gdje ide hrvatska liga (i da li je sa hr ili srpskim komentatorima)? Kod nas je na Maxsport kanalu koji je specijaliziran za prijenose HNL-a i još ponekog kvalifikacijskog meča za europska natjecanja gdje sudjeluju naši klubovi.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:


Trenutno na HR Arenama
 

 

  Hide contents

1 Sassuolo

 


2 Poljska liga

3 Lens

4 Milan

5 PL stories emisija

6 Mallorca

7 Zvezda (sa srpskim komentatorom)

8 NBA Knicks-Celtics 1984.

Arena 9 i 10 ništa

 

Kako je kod vas? Gdje ide hrvatska liga (i da li je sa hr ili srpskim komentatorima)? Kod nas je na Maxsport kanalu koji je specijaliziran za prijenose HNL-a i još ponekog kvalifikacijskog meča za europska natjecanja gdje sudjeluju naši klubovi.

Arena 3 Rijeka - Varazdin (srpski komentator); Arena 2  Rajo- Majorka; arenasport1 Kolubara - Cukaricki;a4 Lans;a5 extreme sport x games, A6 automobilizam trke,A7 snimak Liga Evrope neka, A8 NBA, ia  i Premijer liga kanal trenutno ide reportaza Fulam - Arsenal

Edited by suptil
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvi put u zivotu uzeo ArenaCloud subskripciju, hteo sam i ranije jer imam SBB, ali ovo sa prelaskom PL je prelomilo, tu vise nije bilo razmisljanja. Uzeo sam neki silver paket za 13e gde imam gomilu nepotrebnih kanala, ali mislim da ima sve od Arene, ukljucujuci i onaj NBA kanal gde se vrte stare tekme po ceo dan, svaki kanal i svaki prenos, danas sam pustio Arsenal-Fulham na nekom PL kanalu i komentatori su bili Englezi... Uzivao u carima multiprenosa... Definitivno Arena pokriva sve jace nego SK, kao i NBA gde si na SK imao 2x tekme nedeljno i u plejofu tek pred kraj vise i sve, a ovde svako vece prenosa koliko hoces... Cesto sam propustao TOttenham ili neku dobru tekmu jer stave na SK4+ pa ne mogu da gledam jer taj paket ne posedujem.... Ovde bar mogu da biram utakmicu koju cu da gledam, posebno mi pokriva vecinu tekmi iz liga na kojima nekad vikendom odigram tiket, pa ako se smaram da ispratim neku od tih tekmi...

 

  Ali retardi imaju smart eon TV app samo za LG i Samsunge. Jbg, nisam ni citao uopste to, priznajem, kupio sam na masnoj akciji neki brutalni Hisens i onda sam pokusao da pustim na obicnom Web playeru, ne moze ni to, moze samo na kompu i fonu. Sledece resenje je bila kupovina dugackog HDMI kabla x 2 i za donji i gornji sprat. Ali iako zbog posla stvarno imam priliku da pogledam generalno jako malo sporta, bar cu sada imati da gledam sta god hocu od sporta kad se ukaze prilika. Cak i za NBA ne moram da se nerviram sto pucaju strimovi ili baguju pa moraju da se refreshuju svakih 5min... 

 

 Tako da eto, u sustini preporucujem Cloud, pre nego vezivati se ugovorom za bilo sta van SBB-a. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gledan van, ludilo 1 said:


Ne znam brate, ja kad gledam prijenose na Areni jedno 50 puta u toku tekme pojačavam ili stišavam zvuk, toliko je nekako neusklađen glas komentatora sa zvukom sa stadiona plus komentatori imaju valjda neko praistorijsko ozvučenje, nevjerojatno koliko to varira u toku prijenosa (kao i zvuk sa stadiona uostalom).

Kod nas je bolje na Areni iskreno, ali zato pola državnog budžeta otišlo na finansiranje tih kanala  :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

Ja sam prvi put u zivotu uzeo ArenaCloud subskripciju, hteo sam i ranije jer imam SBB, ali ovo sa prelaskom PL je prelomilo, tu vise nije bilo razmisljanja. Uzeo sam neki silver paket za 13e gde imam gomilu nepotrebnih kanala,

Ja plaćam 916RSD taj isti paket preko računa za mobilni tel već duže od godinu dana. Vidim da je ta cijena koju kažeš na njihovom sajtu. Možda su poskupili od nedavno.

Ni ja nisam oduševljen komentatorima, ali šta da se radi kad imaju sve da valja od fudbala osim Bundes lige koju inače ne pratim.

Edited by Radoznalko
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, delgado said:

Ja sam prvi put u zivotu uzeo ArenaCloud subskripciju, hteo sam i ranije jer imam SBB, ali ovo sa prelaskom PL je prelomilo, tu vise nije bilo razmisljanja. Uzeo sam neki silver paket za 13e gde imam gomilu nepotrebnih kanala, ali mislim da ima sve od Arene, ukljucujuci i onaj NBA kanal gde se vrte stare tekme po ceo dan, svaki kanal i svaki prenos, danas sam pustio Arsenal-Fulham na nekom PL kanalu i komentatori su bili Englezi... Uzivao u carima multiprenosa... Definitivno Arena pokriva sve jace nego SK, kao i NBA gde si na SK imao 2x tekme nedeljno i u plejofu tek pred kraj vise i sve, a ovde svako vece prenosa koliko hoces... Cesto sam propustao TOttenham ili neku dobru tekmu jer stave na SK4+ pa ne mogu da gledam jer taj paket ne posedujem.... Ovde bar mogu da biram utakmicu koju cu da gledam, posebno mi pokriva vecinu tekmi iz liga na kojima nekad vikendom odigram tiket, pa ako se smaram da ispratim neku od tih tekmi...

 

  Ali retardi imaju smart eon TV app samo za LG i Samsunge. Jbg, nisam ni citao uopste to, priznajem, kupio sam na masnoj akciji neki brutalni Hisens i onda sam pokusao da pustim na obicnom Web playeru, ne moze ni to, moze samo na kompu i fonu. Sledece resenje je bila kupovina dugackog HDMI kabla x 2 i za donji i gornji sprat. Ali iako zbog posla stvarno imam priliku da pogledam generalno jako malo sporta, bar cu sada imati da gledam sta god hocu od sporta kad se ukaze prilika. Cak i za NBA ne moram da se nerviram sto pucaju strimovi ili baguju pa moraju da se refreshuju svakih 5min... 

 

 Tako da eto, u sustini preporucujem Cloud, pre nego vezivati se ugovorom za bilo sta van SBB-a. 

Ja sam se zajebao ozbiljno što sam se vezao za telekom na dve godine.Što se tiče novca ne,ali zato gledam samo Arenu i Pl i ništa drugo.Nemam gde da pogledam krštene vesti.

Da se vratim na prenose PL.Ne može ovo da se poredi sa SK.Slika loša,komentatori katastrofa...Jedino dobro je što je Arsenal prvi na tabeli :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

Ja sam prvi put u zivotu uzeo ArenaCloud subskripciju, hteo sam i ranije jer imam SBB, ali ovo sa prelaskom PL je prelomilo, tu vise nije bilo razmisljanja. Uzeo sam neki silver paket za 13e gde imam gomilu nepotrebnih kanala, ali mislim da ima sve od Arene, ukljucujuci i onaj NBA kanal gde se vrte stare tekme po ceo dan, svaki kanal i svaki prenos, danas sam pustio Arsenal-Fulham na nekom PL kanalu i komentatori su bili Englezi... Uzivao u carima multiprenosa... Definitivno Arena pokriva sve jace nego SK, kao i NBA gde si na SK imao 2x tekme nedeljno i u plejofu tek pred kraj vise i sve, a ovde svako vece prenosa koliko hoces... Cesto sam propustao TOttenham ili neku dobru tekmu jer stave na SK4+ pa ne mogu da gledam jer taj paket ne posedujem.... Ovde bar mogu da biram utakmicu koju cu da gledam, posebno mi pokriva vecinu tekmi iz liga na kojima nekad vikendom odigram tiket, pa ako se smaram da ispratim neku od tih tekmi...

 

  Ali retardi imaju smart eon TV app samo za LG i Samsunge. Jbg, nisam ni citao uopste to, priznajem, kupio sam na masnoj akciji neki brutalni Hisens i onda sam pokusao da pustim na obicnom Web playeru, ne moze ni to, moze samo na kompu i fonu. Sledece resenje je bila kupovina dugackog HDMI kabla x 2 i za donji i gornji sprat. Ali iako zbog posla stvarno imam priliku da pogledam generalno jako malo sporta, bar cu sada imati da gledam sta god hocu od sporta kad se ukaze prilika. Cak i za NBA ne moram da se nerviram sto pucaju strimovi ili baguju pa moraju da se refreshuju svakih 5min... 

 

 Tako da eto, u sustini preporucujem Cloud, pre nego vezivati se ugovorom za bilo sta van SBB-a. 

Da ne bi vukao kablove kroz celu kucu uzmi neki android box (cirka 50e) pa ga povez na tv.

Naravno uvek postoji opcija da se dogovoris sa nekim ortakom ako on ima npr iris a ti eon da razmenite sifre i gledate i sk i arene i ti i on (samo uzmete neki vpn, moze da podeli vas 5-6)

Link to comment
Share on other sites

Ako nemam uslova za Hipernet TV (posto valjda ne moze dva STB na jedan tv), kratkorocno resenje je Zeksov KlikTV. Kako sam kupio novi TV, stari mi cuci u jednoj sobi i tek mi je juce palo na pamet da bih mozda mogao da uzmem jedan produzni. Ne verujem da bih ga uopste koristio, to bih se samo na kompu nakacio da gledam.

 

Juce mi je falila samo PL na jednom tabu, na druga dva taba sam imao F1 TV i EON TV. Malo sam se i uzeleo premium fudbala, strimovi su me mnogo demotivisali da ista pratim.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ta'veren said:

Ako nemam uslova za Hipernet TV (posto valjda ne moze dva STB na jedan tv)

 

Zašto ne bi moglo? Ako imaš dva HDMI ulaza na TV, mogu dva STB-a. Ja već dugo imam istovremeno i iris i eon, u jednom trenutku su mi dokurčili strimovi i daleko mi je manja patnja da plaćam dve kablovske i gledam sve što hoću na tv-u, k'o pravi srpski domaćin.

 

Inače, jedina istinska korist od Arene je PL kanal koji je delgado pomenuo. Slučajno naleteh, nalazi se negde iza svih Areninih kanala. Prenosi, komentari, pregledi, sve što mi treba u vezi PL je tu, ne moram uopšte da slušam domaće komentatore.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam hteo da uzme Hipernet TV pored Eona, ali sam odustao jer sam na više mesta pročitao da prebacivanje kanala jako sporo radi i da sam box/aplikacija još uvek ne funkcioniše kako treba.

 

Na kraju sam uzeo Orion TV aplikaciju i instalirao je na eon box. Pošto aplikacija može da se koristi na maksimalno tri uređaja istovremeno, nalog sam podelio sa dva druga i sada svako plaća pretplatu (1600 rsd) na tri meseca, tako da me na mesečnom nivou izađe kao neka realna vrednost Arena paketa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...