Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Mitar nastavlja da piše svoju golgetersku priču, nadam se da će ostati na penalima, bez obzira na promašaj protiv Vulvsa.

 

Što se tiče Arsenala, izgleda da bi stvarno mogli do TOP4 mesta, ali duga je sezona. Pogotovo ova u kojoj je uglavljeno i mesec dana SP-a.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dracarys said:

Mitar nastavlja da piše svoju golgetersku priču, nadam se da će ostati na penalima, bez obzira na promašaj protiv Vulvsa.

 

Što se tiče Arsenala, izgleda da bi stvarno mogli do TOP4 mesta, ali duga je sezona. Pogotovo ova u kojoj je uglavljeno i mesec dana SP-a.

stop-please.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav start sezone za WH👍

16 minutes ago, McLeod said:

Svaka cast Lidsu, mada je ovo samo dokaz koliko je Celsi truo.

 

Sto bi skoro svako ko gleda fudbal trebalo da vidi, ali sta da se radi.

Nista se ja ne brinem za Celzi. Opasan je lisac Tuhel.

Izasao sa RLC kao desnim bekom, James na stoperu. Gallagher na sredini i Havertz u napadu.

 

Jasno porucuje upravi sta mu fali. E sad dal su resenja Fofana i Auba je drugo pitanje.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Kakav start sezone za WH👍

Nista se ja ne brinem za Celzi. Opasan je lisac Tuhel.

Izasao sa RLC kao desnim bekom, James na stoperu. Gallagher na sredini i Havertz u napadu.

 

Jasno porucuje upravi sta mu fali. E sad dal su resenja Fofana i Auba je drugo pitanje.

 

Tuhel u ovoj sezoni na pola tradicionalno ulazi u sukob sa upravom i odlazi kao uvredjena mlada.

 

Uzeo je levog beka za 80 miliona, kontam da nema kredita da ista "porucuje".

 

Ovo je njegov poraz samo takav, idiotska postava, tim mu izgleda kao raspustena banda. Lampard se mucenik pljuje svaki dan zbog one grupe gradjana, a ovaj radi duplo gori posao.

 

Ne moze bas svake sezone da te usere Liga sampiona ili top 4 posle skupljanja otpadaka, doslo je vreme za naplatu.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

 

Tuhel u ovoj sezoni na pola tradicionalno ulazi u sukob sa upravom i odlazi kao uvredjena mlada.

 

Uzeo je levog beka za 80 miliona, kontam da nema kredita da ista "porucuje".

 

Ovo je njegov poraz samo takav, idiotska postava, tim mu izgleda kao raspustena banda. Lampard se mucenik pljuje svaki dan zbog one grupe gradjana, a ovaj radi duplo gori posao.

 

Ne moze bas svake sezone da te usere Liga sampiona ili top 4 posle skupljanja otpadaka, doslo je vreme za naplatu.

Rekao bih da mu uprava vjeruje te otuda 85 miliona £ za Fofanu i 15tak miliona £ za Aubu. I dalje su u prici za FDJ. 

 

Dovesce oni igrace.

 

Ocekivao sam od Havertza da bude bruka igrac ali ga upropastavaju u Celziju. Mislim da bi za njega bilo dobro da ode sto prije.

Link to comment
Share on other sites

Puni breeee, trpaj do chepa! Tott i Arsenal do sada prikazali znatno vise od Celzija i istakli ozbiljnu kandidaturu za top4. Naravno, duga je sezona, sve su ovo preliminarni early utisci.

Jos kad bi Manca UTD uspeo da skine bodoveo Lpoolu i idealan start sezone.

 

 Ajmo Siti, moraju da se skupljaju pobede... 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

Rekao bih da mu uprava vjeruje te otuda 85 miliona £ za Fofanu i 15tak miliona £ za Aubu. I dalje su u prici za FDJ. 

 

Dovesce oni igrace.

 

Ocekivao sam od Havertza da bude bruka igrac ali ga upropastavaju u Celziju. Mislim da bi za njega bilo dobro da ode sto prije.

Kad sam video šta mu je Martineli radio prošlo kolo,ne znam odakle nekome ideja da on vredi te pare.Ne kažem da je loš igrač,ali...

 

Nisam ispratio Čelsi.Moraću da bacim pogled na golove.

 

Siti vodi odmah na startu.

 

edit:Brajton i ove sezone odličan.Imaju odličnog trenera.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...