Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Vezano za Romero vs Cucurella i povlačenje kose, stručnjaci kažu da to nema u PL pravilima, pa nisu mogli ni gledati/kazniti Romera.

 

Romero povredjen, neće igrati par nedelja, možda baš i zbog starta Cucurelle.

 

Šta radi Forest? 16 pojačanje stiže, Gibbs White iz Wolvsa, 35m funti + dodaci.

Link to comment
Share on other sites

Sutra kolo otvaraju Spurs-Wolves. Joše jedan veliki test, prošle godine smo od njih kući izgubili. Videćemo ima li načina da ih probijemo, biće dobar indikator napretka pod Konteom.

 

Kazemiro izgleda dolazi u United, haos kako United posluje.

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto mu daju ugovor na 5 godina i duplo vecu platu nego u Madridu. Igracu ciji je glavna prednost sto dobro trci i koji ima 30 godina.

Pa nisu u Madridu ludi sto ga pustaju iako ima ugovor jos 3 godine. Ljudi su dobro procenili i njegovu vrednost i njegov rok trajanja.

Junajted je pokretni cirkus, nude navodno za Anthonyja 80m. Navodno i za Carrasca se raspituju.

Sva sreca sto nisu uspeli da dogovore Rabiota, kakav bi to fejl tek bio.

Sve u svemu - jad.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uložio je Real dobre pare u 2 igrača na njegovoj poziciji tako da nije faktor samo Kazemirov eventualni pad.

 

Jednostavno, možda je procena da su Kamavinga i Čoumeni, ili kako se već zove, spremni da uskoče u prvu postavu i da je 70 miliona dobra cena da se uloži u neku drugu poziciju.

 

Možda u desnog beka ili desno krilo.

 

Sve u svemu, Kazemiro ima još bar 2 top sezone u nogama i ni u jednom trenutku nije pokazao da je na putu ka dole.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bosMan_jr said:

Problem je sto mu daju ugovor na 5 godina i duplo vecu platu nego u Madridu. Igracu ciji je glavna prednost sto dobro trci i koji ima 30 godina.

Pa nisu u Madridu ludi sto ga pustaju iako ima ugovor jos 3 godine. Ljudi su dobro procenili i njegovu vrednost i njegov rok trajanja.

Junajted je pokretni cirkus, nude navodno za Anthonyja 80m. Navodno i za Carrasca se raspituju.

Sva sreca sto nisu uspeli da dogovore Rabiota, kakav bi to fejl tek bio.

Sve u svemu - jad.

 

Ugovor je na 4+1, team option za tu 5 godinu. Evo Fab ai drugi novinari bliski klubu su izjavili da nece primati ni blizu duplood onoga sto prima u Realu. Svakako da ce dobiti vecu platu. Za igraca koji je medju top 3 na svojoj poziciji, za igraca na poziciji koji je rak rana godinama za Utd. Ne kupujuga za buducnost vec dau naredne 2 sezone se vrate na pravi put.

 

Ne mora svako jeb.... pojacanje da bude za buducnost. Utd trebaju kvalitetni igraci SADA a kvalitetnijeg zadnjrg veznog od Kazemira nema.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Nisam ni rekao da treba da budu za buducnost, da su mu dali 8m neto i ugovor 2+1 ne bih rec rekao protiv tog paketa.

Ali to je vec imao u klubu koji razmislja o svojim finansijama.

Dobice 10 miliona neto otprilike.

 

Vidi, kontam ja tebe ali ne dovidis veznjaka Real Madrida, reprezentativca Brazila, covjeka koji je bio bitan sraf u mozda najboljem triu veznjaka svih vremena i osvajaca 5 LS za kikiriki. Za kvalitet se placa. Kazemiro je u svom prajmu. Zadovoljan sam sa 2 vrhunske sezone od njega.

Neki tamo Gibbs-White se placa 25 miliona £ sa bonusima 40+ miliona £. Juce ga kupio Forest a treba za top 3 zadnja vezna da kukam sto se placa?

 

Veci bi mi problem bio 80 miliona za Antony-ja sto se sinoc pojavila vijest da je Ajax odbio. Za decka koji imao 1 dobru sezonu u Holandiji tolike pare? E to bi bio problem

Link to comment
Share on other sites

Ok u moru transfera koji su se pominjali prethodnih dana, ovde su bar dobili dobrog igraca, pa iako su ga preplatili jbg. 
Problem je sto je njima neophodan FDJ plus centarfor plus krilo plus desni bek plus klupiranje Megvajera da bi mogli da razmisljaju o top 3 ( i ovo je pitanje jer ono na sta lice Rasford i Sancho je isto za duboku analizu). 
 

i da, Ronaldo je zaista odsvirao svoje, njegova i Lebronova karijera prilicno se prate i vec neko vreme su u zoni u kojij vise stete nego koriste

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Ok u moru transfera koji su se pominjali prethodnih dana, ovde su bar dobili dobrog igraca, pa iako su ga preplatili jbg. 
Problem je sto je njima neophodan FDJ plus centarfor plus krilo plus desni bek plus klupiranje Megvajera da bi mogli da razmisljaju o top 3 ( i ovo je pitanje jer ono na sta lice Rasford i Sancho je isto za duboku analizu). 

Slazem se ali ne znam koliko pratis Utd ovih dana sto se tice aktivnosti na trzistu.

ETH nije glup. Vidio je on dobro sta mu fali ali htio je da da sansu nekim igracima a ti igraci su tu svoju sansu prokockali i to upravo na tim pozicijama o kojima pricas.

 

Evo sada se orica da su dani Maguire-a odbrojani, da ce Varan biti startni stoper sa Martinezom. Samo se nadam da Varan moze ostati relativno zdrav.

 

Dalje, Utd svakako ide po jos jednog veznjaka. Ponuda za FDJ je i dalje na stolu mada nije vrvt da ce sada doci posle Kazemira. Ipak dovesce jos nekog a ove mete dosadasnje imaju mnogo vise smisla sada kada su doveli CDM. Frenkie bi bio idealan ali dobro.

 

Sto se tice desnog beka, na trzistu su za njega. AWB je bivsi igrac u Utd.

 

Sto se tice krila, samo interesovanje za Antony-ja je jasno a sinocnja ponuda od 80 miliona jasno govori sta ETH misli o svojim krilima. Ajax je odbio tu ponudu ( suludo jer nema trika da dobiju sledece godine vise ). Utd se okrenuo Gakpu iz PSV. Krilo ce dovesti.

Zanimljivo da je odjednom se pojavila prica oko interesovanja PSG za Rashforda cim Itd hoce neko krilo da dovede. Jadno i bijedan pokusaj kampa Rashforda da izdejstvuju nov ugovor sa tim jer igrama ne moze. Decko treba da grije klupu na duze jer je ocajan.

 

Uglavnom ocekivao sam od ETH da u startu sijece ali ocigledno je htio da da sansu nekim igracima i da sada krece u sjecu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovo Realu dar s neba za odlazak Casemira, pre svega sa finansijske strane. Pokrivaju veći deo Čuamenijevog transfera, imaju spremne zamene...

 

Nema ni na vidiku neke strategije Uniteda, ovo je bukvalno pokušaj gašenja požara.

 

I ne uklapa mi se u viziju igra Ten Haaga, sa visokim presingom. Nema on brzinu za to. Zidane/Anceloti su majstorski koristili Modric/Kros/Casemiro trio, bez stalnog visokog presinga. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lineker said:

Ja mislim da je ovo Realu dar s neba za odlazak Casemira, pre svega sa finansijske strane. Pokrivaju veći deo Čuamenijevog transfera, imaju spremne zamene...

 

Nema ni na vidiku neke strategije Uniteda, ovo je bukvalno pokušaj gašenja požara.

 

I ne uklapa mi se u viziju igra Ten Haaga, sa visokim presingom. Nema on brzinu za to. Zidane/Anceloti su majstorski koristili Modric/Kros/Casemiro trio, bez stalnog visokog presinga. 

I za UTD je ovo dobar potez, ogromna vecina njihovih problema je bas zbog uzasnih dmcova, Kazemiro je elitan i sve ono sto su trazili od dmca. To sto su uzasni pa moraju da preplacuju igrace da bi uopste dosli to je druga stvar, bez preplacivanja niko ne bi izabrao UTD ispred bilo kog 2 kluba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Lineker said:

Sutra kolo otvaraju Spurs-Wolves. Joše jedan veliki test, prošle godine smo od njih kući izgubili. Videćemo ima li načina da ih probijemo, biće dobar indikator napretka pod Konteom.

 

Kazemiro izgleda dolazi u United, haos kako United posluje.

 

 Protiv Celzija smo uspeli da izvucemo taj bod na volseban nacin u poslednjem minutu, nismo bas dobro prolazili poslednjih sezona protiv njih, posebno ne na Stamford Bridgu, tako da sam bodom prilicno zadovoljan. Sutra je pravi test, apsolutno ne smemo da dozvolimo kiks i moramo da udjemo u sezonu sa jos jednom domacinskom pobedom. 

Link to comment
Share on other sites

Kane za pobedu, bravo momci! 

Jako tesko izvojevana pobeda, protiv tradicionalno nezgodnog rivala, bilo je ozbiljnih sansi za Wolvese i dobro je da smo preziveli prvo poluvreme bez primljenog gola. U drugom je to bilo mnogo bolje, precka Kejna, stativa Sona, divan korner i reakcija Perisica i kapiten je smesta lagano u mrezu. Jako jako vazna pobeda...

 

 Sanchez je bas imao ozbiljan kiks pri kraju prvog pol, oseca se izostanak Romera. Sezona je dobro pocela...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...