Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

1 minute ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Gruzijac je brutalan igrač. Uništava odbranu Liverpula u prvom poluvremenu. 

 

Gomez je katastrofalan. Nije ni TAA nešto puno bolji u odbrani.


Iskreno, ne znam kad sam zadnji put gledao takvog igraca i sa takvim uzivanjem. Bas je po mom ukusu, pravo osvezenje.
Gledao sam ga i u Rubinu, kad je igrao sa Despotovicem. Ali nisam verovao da toliko obecava. Sada je kristalno jasno da ce to biti jedan od boljih igraca u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

Sjajna pobeda za Tottenham. Richarlison sa 2 gola tek ce da nabija samopouzdanje i postanje sve bitniji sraf u Totticu. Oba gola glavom, a Tottic je tu veoma, veoma jak sada sa Richijem pored Kejna. Lep pocetak lige sampiona, clean sheet, 3 boda, idemo dalje. Za vikend okrsaj sa Sitijem i praznik fudbala.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

On 9/6/2022 at 9:31 PM, gledan van, ludilo 1 said:

Velika pobjeda kojoj sam se potajno i nadao. Kad je Oršić krenuo odmah sam rekao - “ovo je 100 posto gol”. Bilo je dosta i sreće na kraju ali ekipa ju je stavom na terenu definitivno i zaslužila. Sudac odličan, čak možda malo i naginjao za nas ali nije mi jasno gdje je vidio 8 minuta za nadoknaditi. Ipak, realno je Dinamo i dalje daleko i od trećeg mjesta a kamoli nečeg više ali ovakve pobjede posebno vesele i zauvijek ostaju upisane u povijest kluba. Da ne zaboravim - hvala Grofu i Meku što se nisu javljali prije/u toku tekme 😁🙂

 

Kao sto vidis, javio se Grof, naravno da ovo cudo Dinama nije moglo da prodje bez Grofa ili Meka :Hail:

 

 

On 8/26/2022 at 12:40 AM, Dracarys said:

Fina grupa za Čelzi, to znači, siguran prolaz grupe. Milan nije nešto mnogo jaka ekipa, tako da se mogu plavci i za prvo mesto boriti, ali nije nužno. Čelziju se ovom grupom otvara da se više snage uloži u Premijer ligu gde će biti opaka borba za TOP4.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...