Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

40 minutes ago, Volter said:

Da neće možda kod...hmm :smiley33:

 

8 minutes ago, Kankkunen said:

I ja razmišljam u tom pravcu, čudan je tajming ... poklapa se. :classic_smile:

 

Au kakav stra od Nemci :classic_biggrin:

 

Moderacijo! Prle i Tihi viđeni bez ausvajsa! :classic_biggrin:

 

Ima jedna scena iz domaćeg filma kad Zoran Radmilović iskopa rukama rupu, vikne u nju "živeo kralj" i zatrpa je. Malo ste me podsetili na tu scenu.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kronostime said:

 

 

 

Pobjednički komentar ispod tweeta: "Ko poznaje Alimpijevića, zna da mu na tom mesto često pucaju pantalone" 😄

 

Lud je Alimpije. Izgleda je bio baš gadan razlazak sa Bursom ovog leta. I posle prve utakmice tamo se umalo nije pobio sa dvojicom igrača, totalno ignorišući atmosferu linča na tribinama.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatnih 15 minuta Valensije. 

 

Od -14 do +5 za neka 4 minuta igre.

Just now, Problem sa licnim greskama said:

Lapro sam na vrhu kapice promasuje za produzetak. Kontam da taj sut obicno pogadja iako ga budis u 3 ujutru bez zagrevanja.

 

Velika glupost Valensije, što nisu pravili faul nad Satoranskim kad su ga udvojili. 

 

Više sreće nego pameti da ovo ne uđe Laprovitoli.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Neverovatnih 15 minuta Valensije. 

 

Od -14 do +5 za neka 4 minuta igre.

 

Velika glupost Valensije, što nisu pravili faul nad Satoranskim kad su ga udvojili. 

 

Više sreće nego pameti da ovo ne uđe Laprovitoli.


Sto bi rekli mladi "couldn't agree more, bro". Narocito jer je udvanjanje bilo totalno nepotrebno, Jovic mu je prisao na 10cm a ovaj imao dve ruke na lopti. Bukvalno je samo mogao da se podigne pod ogromnim pritiskom.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:


Sto bi rekli mladi "couldn't agree more, bro". Narocito jer je udvanjanje bilo totalno nepotrebno, Jovic mu je prisao na 10cm a ovaj imao dve ruke na lopti. Bukvalno je samo mogao da se podigne pod ogromnim pritiskom.

 

Pa da, udvajanje mozga bez, čisto eto da se ostavi najbolji šuter otvoren. Al kad su već bili tu, bar faul.

 

Ja ne znam gde je iz evropske košarke nestalo pravljenje faula na +3. Svi glume neke džentlmene i brane. Ozbiljna glupost koja konstantno biva kažnjena.

_______

 

Prebacih se na Pistoja - Milano, taman da vidim kako Šilds rešava meč sa 2 trojke.

Ozbiljan car od igrača.

Link to comment
Share on other sites

Kako mi se Monako veceras 🤮 u zivot!

Jezivi su bili u napadu ceo mec (igrali bez Dzejmsa), nisu vodili nijednim iako su u drugom poluvremenu imali bar jedno 5 napada pri neresenom rezultatu. Na pocetku poslednje cetvrtine gubili 14 razlike, onda za oko 3 minuta stignu na minus 2 i tu se realno mec zavrsava, u naredna 3 napada 2 izgubljene lopte, jedan promasaj plus nesportska u odbrani, ali i pored toga Burg se nudio i nadju se na minus 6 na oko 2 minuta pre kraja, ali ne udje trojka...

Link to comment
Share on other sites

Zajebano je igrati evroligaše na teškim gostovanjima, posle duplog kola.

 

Još Džejmsa svako malo odmaraju, naročito posle duplih kola, a kad umesto njega igraju Tarpej i Štracel, onda to baš nije to. Plus vidim neke čudne rotacije, bar prema -/+ statsima.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Virtus ispao vec u QF, dobila ih Reggio Emilia. Shengelia i Belineli jedini igrali nesto. Galloway resio utakmicu sa dve trojke.

I Real je zamalo ispao. Bilo je na jednu loptu, ali Facu pogodio na +2 i resio mec u poslednjem minutu. On je i vecinu stvari uradio u zavrsnici, ostali se sakrili poprilicno.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Virtus ispao vec u QF, dobila ih Reggio Emilia. Shengelia i Belineli jedini igrali nesto. Galloway resio utakmicu sa dve trojke.

 

Ovo. Gledam utakmicu. Čovek rutinski rešava utakmicu u finišu. Rekoh, da vidim gde ovoga iskopaše. Kad ono, Reggio Emilia mu prvi evropski angažman. #nemaigračanatržištu

 

U drugoj utakmici, Napoli vodi za 15. Ozbiljan grizu u odbrani. Jel ovo na njihovj klupi onaj naš trener, selektor Poljske?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ovo. Gledam utakmicu. Čovek rutinski rešava utakmicu u finišu. Rekoh, da vidim gde ovoga iskopaše. Kad ono, Reggio Emilia mu prvi evropski angažman. #nemaigračanatržištu

 

U drugoj utakmici, Napoli vodi za 15. Ozbiljan grizu u odbrani. Jel ovo na njihovj klupi onaj naš trener, selektor Poljske?

Ne znam sta mislis pod nas, ali jeste:classic_biggrin: Igor MIlicic.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Ne znam sta mislis pod nas, ali jeste:classic_biggrin: Igor MIlicic.

 

Vidi stvarno, čovek iz Hrvatske. Ja sam po imenu u startu zaključio da se radi o treneru iz Srbije, i tako mislio sve do sad 😄 Hvala na ovoj suptilnoj spravci

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ovo. Gledam utakmicu. Čovek rutinski rešava utakmicu u finišu. Rekoh, da vidim gde ovoga iskopaše. Kad ono, Reggio Emilia mu prvi evropski angažman. #nemaigračanatržištu

Uini dislike this. Langston Galloway, NYK legenda izmedju ostalog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Uini dislike this. Langston Galloway, NYK legenda izmedju ostalog.

Sad sam hteo napisati bukvalno isto: NYK legenda.

 

Ne znam zasto nezanemarljiv broj NBA igraca za prvi angazman izabere italijanske ekipe koje nikada nece videti EL, verovatno ima veze sa onom forom da je za solidan broj Amerikanaca Evropa = Engleska, Francuska i Italija, valjda zbog znamenitosti i filmova

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Uini dislike this. Langston Galloway, NYK legenda izmedju ostalog.

 

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Sad sam hteo napisati bukvalno isto: NYK legenda.

 

 

Izvinjavam se svim ljubiteljima NBA, a posebno Uiniju. Ja dok sam tu ligu ozbiljno pratio, legende NYK-a su bile Latrell Sprewell i Allan Houston

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...