Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

9 minutes ago, uini said:

iako lose izgledaju trenutno, mislim da bi barca mnogo bolje izgledala sa nekim surovim trpacem na sg-sf

Bila je priča da su tražili Terrence Davis-a i Bryn Forbes-a.

Sigurno će tu dovesti nekoga, mnogo škripe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

iako lose izgledaju trenutno, mislim da bi barca mnogo bolje izgledala sa nekim surovim trpacem na sg-sf

 

Ja sam uveren da su očekivali instant doprinos od Džabarija.

 

Kako god, tražilu su dvojku, a onda odlučili da ulože 2,5 miliona evra u Brizuelu. Interesantan potez.

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Ja sam uveren da su očekivali instant doprinos od Džabarija.

 

Kako god, tražilu su dvojku, a onda odlučili da ulože 2,5 miliona evra u Brizuelu. Interesantan potez.

 

to je sve okej, tj bice ali treba im neki lik sa 15ak pts u rukama, koji moze da kreira za sebe sa beka krila

 

barca je puntera jurila, jel tako bilo

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, realno *w said:

 

Bolji od Milutinova? Sigurno.

 

Dobro je danas odigrao, ali generalno je imao dosta praznog hoda zadnje 2 godine.

 

Imao je povreda a i bio u sjenci Tavaresa.

 

Tu mi je negdje sa Nikolom kad je u punoj formi. Ozbiljan je faktor u oba pravca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bruda said:

Takođe danas igraju Asvel-Monako, ali nisam siguran da ima prenos na nekoj našoj televiziji.

Nema prenosa i bolje što nema.

Pokajao sam se što sam uopšte našao strim.

Kakva antikošarka.

Edited by Bruda
Typo
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Sector said:

 

Imao je povreda a i bio u sjenci Tavaresa.

 

Tu mi je negdje sa Nikolom kad je u punoj formi. Ozbiljan je faktor u oba pravca.

 

Ako misliš na punu formu tipa 18/19 sezona u Baskoniji, onda da. Posle NBA to baš nije bio taj nivo.

32 minutes ago, uini said:

 

barca je puntera jurila, jel tako bilo

 

Jeste, ali nakon toga dovode Brizuelu i Paru, obeštećenja i plate za ovu godinu preko 4 miliona. Dva igrača za koja nisam siguran da mogu da garantuju za recimo 12-13ppg u EL, zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Barselona baš loše izgleda, ovo sigurno neće opraviti jedan igrač, kakav god da je. Pretpostavljam da će u nekom trenutku posegnuti za Skariolom.

 

U Makabiju je večeras Lorenzo Brown bio nikakav, pretpostavljam da će se i ekipa dići kad on odigra bolje, mada ne djeluju kao neko strašilo, Partizan mora da ih napadne bez respekta, odlična je prilika da se uzmu bodEvi tamo, bez obzira što će ih Kataš nakon ovoga sigurno dobro naduvati.

Link to comment
Share on other sites

Sabah iz Bakua osnovan 2022 prošao je kvalifikacije za FIBA Evrokup, vodi ih Boban Mitev koji je bio pomoćni u Partizanu. Imaju 7 igrača iz Amerike, Letonca i nama poznatog Pavla Marčinkovića.

 

Kvalifikacije je uspešno prošla i ekipa Trepče.

Link to comment
Share on other sites

Emir Preldžić je u prvom meču za Orlovik u elitnom rangu BiH ostvario triple-double u pobedu nakon produžetka u Posušju. Za 45 minuta igre je imao učinak 22 poena, 12 skokova i 14 asistencija a indeks 43.

 

Ekipu vodi njegov otac Senad a saigrač mu je i brat Edo...

  • Like 2
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jokubaitis igra odlicno ove sezone.

 

Sjajan mec Barca-Andora.

Nije los ovaj centar Andore, Maric. Bas pismen igrac.

 

Ipak prelomi Barsa sa 2 trojke Abrinjesa i Veselog u finisu. 

Kalinic izgleda ocajno, masi otvorene suteve, bacanja, odbrana je losa.

Edited by Miki28
edit
Link to comment
Share on other sites

Ma cekaj, rano je za izjave igra Jokubaitis odlicno ove sezone. Imao je 4 poena protiv Efesa. 
 

Za Kalinica se slazem, izgleda jako lose, ni prosle sezone nije blistao, a verujem da cemo ga pokupiti sledece godine ocekujuci mnogo vise nego sto je realno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...