Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

9 hours ago, vepar said:

mladi igraci moraju da se istrpe

 

setimo se kako je ovde pljuvan erakovic na pocetku, a decko je sad stopercina (dobro, vise je bek hehe)

 

svakako, da je zvezda normalan klub, svake godine bi mogla da izbaci bar 2-3 mlada igraca... mozda se ne bi ni pokazali ali bi bar mogli da dobiju sansu, posebno kroz domacu ligu

 

svakako je lepse gledati klince nego gobeljica, srnica, mustafu, itd. eto, vec tri igraca koji zauzimaju mesto


Prvi bold: Smejem se, a plakao bi;
Drugi bold: Ovo bi trebao da bude jedan od primarnih ciljeva kluba svake godine, uz domace trofeje i ucesce u evrokupovima. U svakom iole ozbiljnijem klubu, pa i manjim koji zive od ovakvih transfera, uprava ovo postavlja pred trenera na pocetku sezone. Kod nas neprestano drobe o tome, ali svi smo mi svedoci sta se ustvari zbiva i kako se to realizuje, odnosno ne.
Sada kada pogledate, ne zna se da li su gori ulazni ili izlazni transferi igraca.
 

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cak i na najvisem nivou klubovi koji mogu finansijski da priuste sebi bilo kojeg igraca na svetu se ipak okrecu (neki manje, neki vise) omladinskoj skoli i mladim igracima. Pa jedan Siti koji je medju najbogatijim klubovima je isforsirao Fodena, a mogli su da dovedu krilo koje god su pozeleli. Barselona izbacuje vec godinama iz svoje skole igrace kao na traci u prvi tim gde dobijaju sansu, pa onda Celzi, Arsenal, Mancester, trenutno u prvoj postavi imaju po nekoliko igraca iz sopstvene skole. O Ajaxu da ne pricamo.

 

Nama je jedini igrac koji je dobio pravu sansu i stasao u standardnog prvotimca Erakovic. Pre njega, Grujic? Neka me neko ispravi, ali ja se ne secam da je u medjuvremenu bio jos neko za koga se moglo reci da je dobio sansu i da se racuna na njega kao vaznog igraca u timu. Bili su Ilici, Joveljic, Terzic koje smo prodali na prvu ponudu. Bonus pravilo nas je nateralo da forsiramo Nikolica i Gavrica, ali videlo se vec na evropskim mecevima da se na njih nije racunalo ozbiljno i da su igrali u prvenstvu jer su morali da igraju. 

 

Meni je recimo Nikola Stankovic top potencijal, primer veznjaka kakav se trazi u modernom fudbalu. Decko ima bukvalno sve da igra ozbiljan fudbal barem kada govorimo o tehnickim i fizickim sposobnostima. Na dve utakmice je dobio priliku na desnom beku sto je opet bolje nego da uopste ne igra, ali evo sad ga opet nema ni sa klupe da udje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Meni je recimo Nikola Stankovic top potencijal, primer veznjaka kakav se trazi u modernom fudbalu. Decko ima bukvalno sve da igra ozbiljan fudbal barem kada govorimo o tehnickim i fizickim sposobnostima. Na dve utakmice je dobio priliku na desnom beku sto je opet bolje nego da uopste ne igra, ali evo sad ga opet nema ni sa klupe da udje.


Kako se uopste rodila ideja da stave momka koji je centralni vezni na poziciju desnog beka?
Jel to momenat ludila, improvizacije ili neznanja? Pritom pozicija gde osim Kange i eventualno Grujica nismo imali krstenog igraca xy godina.
Decko nije dobio sansu da igra na svojoj prirodnoj poziciji😄

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bode said:


Kako se uopste rodila ideja da stave momka koji je centralni vezni na poziciju desnog beka?
Jel to momenat ludila, improvizacije ili neznanja? Pritom pozicija gde osim Kange i eventualno Grujica nismo imali krstenog igraca xy godina.
Decko nije dobio sansu da igra na svojoj prirodnoj poziciji😄

Ne znam kako, ali koliko se secam odavno se ta ideja pojavila u klubu. 

 

Ne mogu da kazem da jesam za koriscenje decka na desnom beku, ali bilo bi lepo da konacno gledamo tehnicki obucenog fudbalera na bekovskoj poziciji. Pogotovo sto je nasa filozofija igre vec godinama takva da se lopta sto vise gura na bok, ali je tamo problem kada dodje do limitiranih bekova koji jedino sto znaju da probaju je da centriraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novi šef mi se zgadio iako je lik tu 10-15 dana. Kontam da je njegov nivo uticaja na dešavanja u ekipi približno sličan mom uticaju...tako ovo i za Vujadina Brigate Savića. Zbog Terze sam potajno počeo potajno navijati za Dinamo...samo da bi se i u tom slučaju dokazalo koliki je to bezveznjak sa pričama o našoj nadmoći. Pičketine više nema po netu i štampi, sad se šteka kad se vidjelo kakva smo kula od karata. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, pantelia said:

Vujadin Savic novi pomocnik :Hail:

 

Aposlutni ludaci rade u fkcz

Ovim je Gobeljic ojacao svoju poziciju u timu :twak:

12 minutes ago, Laki21 said:

Ova bezgranična glupost se jednostavno mora završiti Partizanom u LŠ.

Ili otkazom Milojevicu na polusezoni. Je l to znaci da je Savic junior zavrsio fudbalsku karijeru ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je sprdnja za Lolu Smiljanica sto se šlepa godinama,morali smo i mi reagovati u tom stilu.Sa još gorim potezom.

Koji je njegov kvalitet osim pevanja navijačkih pesama i dzukelaškog ponašanja da bude deo stručnog štaba?

Koliko mladih momaka željnih da uspeju u trenerskom poslu se bore da dodju do ovakve pozicije u kojoj mogu doprineti klubu.Vujadin sa dva poziva sve obavio.Mesto u Zvezdi i polozenu licencu.

Sprdačina od kluba.
Dajte i Kostadinu neku funkciju,kad se već zajebavate,nek bude do kraja.

 

Edited by Polivalentni Stevica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klub je pokazao da nije ozbiljan posle ispadanja od Makabija. Podleglo se histeriji, trener je oteran bez ikakve potrebe, u jako losem trenutku i sada se samo redjaju jedni za drugim besmisleni potezi.

 

O Vujadinu kao igracu cak i nemam toliko lose misljenje, igrao je solidno u drugom mandatu kod nas, ali decko je u glavi dijabola i nema sta da trazi u strucnom stabu.

 

Sto je najgore, ovo pokazuje da je u klubu anarhija. Ovo sigurno nije bio Milojevicev predlog, a prilicno sam siguran da nije ni Terzicev.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da onaj momak sto je igrao za nas, Erik Jirka, ako se secate, nastupa za Plzen od pre nekih mesec dana, koji inace igra LS, veceras bas sa Barsom.
Nisam imao pojma. Ne mislim da je neki igrac, imao je odredjene trkacke sposobnosti, al mi je drago sto je dobio novu sansu, jer kod nas nije dobio nikakvu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

"Ivanić je u konkurenciji za tim, ali ćemo danas odlučiti da li je pametno da zaigra sutra. Tek je izašao iz povrede." Pokretna smo bolnica. 

Ivanica sam ja video u nedelju...Vidno hramlje, ne znam kojom metodom su uspeli da ga oporave da bude u "konkurenciji"...

Link to comment
Share on other sites

Koliko Terza piša po navijačima ,ovo već postaje simpatično ...

Čuj,Vujadin u stručnom štabu ...

Verovatno bi ga i potpisali,ali što čovek da se cima da pika lopte kad može lepo da uzima kintu od Zvezde bukvalno za džabe ....

Treba ih jednostavno bojkotovati u LE i domaćici pa neka osim udbaških brabonjaka sa severa ostale tribine zvrje prazne ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...