Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 minute ago, maXa88 said:

Ali kakav potez velikih majstora, da bukvalno poklanjas gol igraca i dovodis  novog Misdongara Betolingara 

Ne videh da je jednom usao u gol sansu ali dobro, duga je sezona...

 

Doduse i to je tacno. U igri bez sistema tesko da bi se i Benzema snasao

 

Kulibali je do sada na terenu proveo nepunih 35 minuta, a pre Zvezde poslednji put je video loptu 25. maja. Covek je pre 6 dana bukvalno pao s Marsa u Beograd posle 3 meseca lezanja na plazi i na ove dve utakmice je poslat na teren po principu - gle kol'ki je, mozda do'vati neku loptu.

 

Ne bih donosio bilo kakav sud o njemu jos bar mesec dana, a stvarno cu se jako iznenaditi ako se ispostavi da je slabiji igrac od Ohija koji 5 golova za 800 minuta u Ligi 1 ne bi dao ni u igrici...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sad vec moze da se zakljuci da je miloje go kurac

 

covek ocigledno nema autoritet, svlacionicu ne moze da dovede u red, takticki jos gori, izmene... pa sta reci za izmene, ako je stankela pravio lose izmene, ne znam sta je ovo

 

strucni stab isti, sve isto, igra moze da bude samo gora

 

e sad pojacanja i generalno utisak o igracima

 

bukari odlicno pojacanje. kangwa i milunovic ok pojacanja. mitrovic isto, moze da bude odlican igrac, trenutno je daleko od toga ali za nasu ligu je dobar. pesic ok kao jedan od tri napadaca, naravno ne kao prvi

 

e sad lose stvari

 

1. rupa na desnom beku koja se krpi erakovicem koji moze samo da nazaduje, pre smo bar imali jadnog gajica, sad nemamo nijednog pravog desnog beka

 

2. levo je rodic jos gori nego ranije. gruzijski kadu je ocekivano promasaj

 

3. za zadnjeg veznog smo ispusili, tu je ipak sanogo koji je sikaniran i odlazi uskoro ali tu je zamena u vidu srnalda

 

 4. mustafa komedija od fudbalera

 

5. motika. pa sta reci? da decko ne moze da dobije minute u domacoj ligi i to pored mustafe? jel toliko los i ako jeste zasto je onda placen 2,5 miliona?

 

6. kulibali aka betonligar. em mator, em nekvalitetan. pavkov i ohi su klasa za njega

 

7. katai. dugo vec u losoj formi, pitanje je i da li je za 11 vise. sve kilaviji i sve nakurceniji

 

da ne idem dalje

 

ovo je bio tim kome su falila dva pojacanja, a sad mu fali 5 igraca... i jos trojica koja treba da se dovedu u red i 6-7 koji treba da se oteraju. ali tu romansu necemo gledati, gledacemo stravu u ljutice bogdana u reziji terze i mrkele

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tuga, jad i beda.

 

Kakva vizija, jebala ga vizija? Dosao si u psihicki razjeban tim, i ti posle 10 dana pokusavas da implementiras neku fantaziju od formacije sa katastrofalnim bekovima i Srnicem u sredini? Mustafa umesto Bukarija? Ben ulazi u poslednjih 5 minuta? Mitrovic na klupi celu utakmicu? Motika ni na klupi?

 

Kulibali je horor za sada, ali slazem se da mu treba dati vremena. To sto nam rezervni spic nije u formi je najmanji problem ekipe.

 

Protiv Monaka ocekujem jedno klaj-klaj taljiganje sa nasim grcevitim branjenjem u poslednjih 20 minuta. Mozemo da izvucemo bod i da se sutiramo nogama u dupe u tom slucaju.

 

Inace, statistika za sada:

 

Ohi 1 mec - 1 gol,

 

Milan Mica Pavkov 1 mec - 0 golova.

 

 

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bode said:


Nema sile koja ce njih oterati kada ih bukvalno ceka spremno 20-30 miliona ili koliko vec od LS sledece godine.
Nadam se da ste toga svi svesni.

 

Kojih 20 mil? Ovakva Zvezda titulu uzeti nece, 5 poena nije nista, tek treba da se gostuje Vojvodini i Cukarickom, plus Pazar itd itd, daleko je titula, bas daleko. 

 

Ovi preko puta su se sjebali sa Stolicom, ali su na vreme reagovali i doveli zamenu kakvu takvu koja bar ne sjebava samog sebe , kao sto mi radimo. Iako u FKCZ ima materijala za mnogo dobar fudbal, to se nece gledati ove jeseni, jer je vec pola jeseni proslo, nema mesta za ispravke, mozda samo za nove sok metode, recimo novi trener, mozda Miloje oridjinale, eno bez posla sedi na tribinama u Lazarevcu. 

Sve u svemu, fejk Miloje za sada ne obecava, prejadno je sve ovo na sta lici trenutno ceo tim. 

 

Terzic je glavni i odgovorni, naravno. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fradler said:

 

Kulibali je do sada na terenu proveo nepunih 35 minuta, a pre Zvezde poslednji put je video loptu 25. maja. Covek je pre 6 dana bukvalno pao s Marsa u Beograd posle 3 meseca lezanja na plazi i na ove dve utakmice je poslat na teren po principu - gle kol'ki je, mozda do'vati neku loptu.

 

Ne bih donosio bilo kakav sud o njemu jos bar mesec dana, a stvarno cu se jako iznenaditi ako se ispostavi da je slabiji igrac od Ohija koji 5 golova za 800 minuta u Ligi 1 ne bi dao ni u igrici...

 

Trebao je to neko ovima iz uprave da javi, a ne da mu daju platu 55k evra mesecno. Tacnije, Marin je insistirao na njemu i pregovarao za tu platu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Константин said:

 

Кажу овде неки да добро одлаже лопту.:classic_laugh: Пошто нам не требају крштени бекови онда нам не требају ни шпицеви који дају голове...

Pa da, dobro odlaze loptu i solidno se krece. Dovoljno da bude prvi spic TSCa ali ne i Zvezde.

Tehnika sa loptom i dribling nepostojeci.

Zavrsnica losa. Sut iz daljine nema. Muda nema. Visok ili jak nije.

Znaci moras da budes dunster na kvadrat ili da ga vidis kao sjajnu priliku da podelite platu 600k: 200k da bi pokusavao da ga dovedes onoliko koliko je Terza pokusavao.

Ne znam sta je od ova dva, moguce oba

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

 

Kulibali je do sada na terenu proveo nepunih 35 minuta, a pre Zvezde poslednji put je video loptu 25. maja. Covek je pre 6 dana bukvalno pao s Marsa u Beograd posle 3 meseca lezanja na plazi i na ove dve utakmice je poslat na teren po principu - gle kol'ki je, mozda do'vati neku loptu.

 

Ne bih donosio bilo kakav sud o njemu jos bar mesec dana, a stvarno cu se jako iznenaditi ako se ispostavi da je slabiji igrac od Ohija koji 5 golova za 800 minuta u Ligi 1 ne bi dao ni u igrici...

 

Znaci, dali  smo igraca koji je u formi, ulazi u sanse i daje golove, manje kosta i poznaje ekipu - za igraca koji nije u formi, nikako ne ulazi u sanse, ne poznaje sistem (dobro, to ni trener ne poznaje), i kosta boga oca...

to sto Ohi ne bi igrao u ligi 5ice je irelevantno za nasu situaciju a i 5 golova za 800 minuta i nije bas za pohvalu.

glede sprdanje sa Ohijem, tako su se i sa Sadikom sprdali pa evo dokle je dosao. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, pantelia said:

Inace, statistika za sada:

 

Ohi 1 mec - 1 gol,

 

Milan Mica Pavkov 1 mec - 0 golova.

 

 

 

zasto je ovo bitno? ohiju je plafon norveska liga gde se postize 5 golova u proseku na mecu, pavkovu nasa domacica i to je to

 

umesto sto poredite dva balvana i ovog matorog trometrasa, bolje se zapitajte zasto partizan ima duplo bolje spiceve od nas u proteklih 5 godina, a duplo slabiji ostatak tima

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, maXa88 said:

 

Znaci, dali  smo igraca koji je u formi, ulazi u sanse i daje golove, manje kosta i poznaje ekipu - za igraca koji nije u formi, nikako ne ulazi u sanse, ne poznaje sistem (dobro, to ni trener ne poznaje), i kosta boga oca...

to sto Ohi ne bi igrao u ligi 5ice je irelevantno za nasu situaciju a i 5 golova za 800 minuta i nije bas za pohvalu.

glede sprdanje sa Ohijem, tako su se i sa Sadikom sprdali pa evo dokle je dosao. 

Da li se nakon "neplaniranog" otpadanja iz Ls ocekivao drugi scenario od strane foteljaske bagre? 

Bukvalno 1 kroz 1 su trenutna desavanja u klubu...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vepar said:

 

zasto je ovo bitno? ohiju je plafon norveska liga gde se postize 5 golova u proseku na mecu, pavkovu nasa domacica i to je to

 

umesto sto poredite dva balvana i ovog matorog trometrasa, bolje se zapitajte zasto partizan ima duplo bolje spiceve od nas u proteklih 5 godina, a duplo slabiji ostatak tima

 

Ako nije bitno, ti samo preskocis. Nije tesko, zar ne?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav trener takva i igra. Za ovaj tim sto mi imamo nama treba ozbiljan trener a ne blentava faca koja ne zna dal je došla ili posla. Pun mi je k….. ljudi koji u teoriji imaju ogromno znanje  a u praksi pertlu ne umeju da zavezu već nose patike sa čičak trakom. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Da li se nakon "neplaniranog" otpadanja iz Ls ocekivao drugi scenario od strane foteljaske bagre? 

Bukvalno 1 kroz 1 su trenutna desavanja u klubu...

 

Iskreno ja jesam. Sisa je morala da ostane do decembra, prosto nije fer uvaljivanje patke bilo kome jer ni on to tako nije dobio. Imao je bodovnu razliku i priliku da se spremi za leto i kvalifikacije. Zamisli ti dajes otkaz   pred bitne meceve, tim ti jedva dise u 40 minutu a atmosfera u i oko tima katastrofalna. Zavrsi zapoceto, pa onda pozdrav, fala lepo i da se vise nikad ne vidimo...

 

i naravno da ovaj poltron nece nista postici sem da nas ujebe i istopi razliku, to  je i zadatak iz vrha. ne znam ko je bese pisao kako ovaj sprema taktike za Evropu. mi jesmo delovali na momente rastimovano ali je tu svakako bio neki plan igre. ovo sto on pokusava je zajebancija i fudbal u pokusaju. jebenog stolicu da smo angazovali pa bi do sad imao jednu smislenu postavu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milojevic leti na zimu..nema tu perspektive..a verovatno i ranije. Pitanje je: hoce li mu naci zamenu do Katara?
Ovaj ce prosuti 7 bodova prednosti.

Ne mozes staviti ovakve akrobatske postave..kakvi Srnic i Gobeljic? Protiv Javora smo se iscupali nekako,ne moze svaki put..i gde je nasao da na utakmici protiv TSC uvezbava taktiku za Monako? Koji moi izvodi sulude postave? I onda na poluvremenu da mu Katai i Kanga vade kestenje iz vatre..pa,ne mogu Gobeljic i Srnic nikoga ni kuci dobiti kad NE IGRAJU FUDBAL..dzaba i domaci teren..ne mogu oni to..

Ja sam svestan toga da je krimosima na celu kluba rezultat u drugom planu. U prvom je pljacka i trange-frange kombinacije. Medjutim,prioritet je Liga sampiona dogodine..opet - zbog novca. Ako osete da je to kompromitovano zbog neznalice na klupi,reagovace..jer ce biti ugrozeno sigurnih 25 miliona evropskih novcanica..morace ga smeniti. Iako je poslusnik,nece dozvoliti da izgubi titulu. Prosto - titula im je top prioritet..Terzic je vec pojeo ono sto se ne jede izjavom o "dve lige sampiona"..jedna je otisla,druga ne sme. On(i) su se uljuljkali - mislili su da ce titula pasti sama u krilo,a nece..pridje li Partizan na bod ili dva zaostatka - ovaj leti

Ja ovako cenim: ako odrzi ovu prednost u narednom periodu,zadrzace ga makar do zime. Ako napravi jos jedan kiks u domacici - 100% leti i dolazi Vladan Milojevic. Vladan ce rutinski uzeti titulu - to potpisujem. Bez obzira sto prezirem njegov anti-fudbal.

11 minutes ago, maXa88 said:

Sisa je morala da ostane do decembra, prosto nije fer uvaljivanje patke bilo kome jer ni on to tako nije dobio. Imao je bodovnu razliku i priliku da se spremi za leto i kvalifikacije. Zamisli ti dajes otkaz   pred bitne meceve, tim ti jedva dise u 40 minutu a atmosfera u i oko tima katastrofalna. Zavrsi zapoceto, pa onda pozdrav, fala lepo i da se vise nikad ne vidimo...

UPravo zato sam posle Haife napisao da nisam za skidanje glave..medjutim,on zapalio sam..morali su ga zadrzati do zime..

Edited by Drug Crni
slova
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je samo nejasna jedna stvar. Znas  da u cetvrtak igras medjunarodnu utakmicu. Najbolja pozivnica za tu medjunarodnu utakmicu jeste dobra igra u prvenstvu i pobeda. To je dakle recept. Ti to (valjda) znas. Na osnovu toga biras tim koji ce moci da savlada protivnika kuci uz par nuznih izmena ako je neko rovit uz cuvanje igraca tako sto ce neko odigrati jedno poluvreme ali koji ce svakako biti na terenu. Umesto toga izvedes sastav koji je sada i verovatno nikad vise igrao zajedno. Redovne rotacije - izmene ne ispostujes Bukari - Mitrovic, Sanoga zaboravis kao sto ga je Stankovic zaboravljao. Pa covece sta to radis? Zasto to radis? Ako nemamo koga na beka malog Stankovica stavi, da se razvija, mlad je. Ako nekog publika zeli da istrpi to je mlad igrac. Verujem da je Milojevic imao dobru nameru ali takodje verujem da veceras nece moci da spava uz stalno ponavljanje pitanja "sta uradi ja ovo veceras". Katai je u losoj formi, em sto je u losoj formi ali cini mi se i da je sujetan. Prilikom jedne kontre koju je predvodio desno mu je bio bukari levo mislim  Kangva ili ko vec. Umesto da doda Bukariju koji kao metak prolazi a iz te situacije i prirodniji pas ka Bukariju on okrece glavu sacekao jos par trenutaka da Kangva dodje u poziciju da primi loptu i ovaj mu asistira. Odmah mi je proslo kroz glavu mozda gresim da Katai svesno i namerno nije dao Bukariju iz nekog njegovog hira ja sam tata u ekipi, kao da je u toj situaciji busio Bukarija. U ligi imas par protivnika protiv kojih treba da igras fudbal: Partizan, Cuka, TSC, Vojvodina uz po nekog jos ako se u vreme kada se igra ta ekipa nadje u nekoj posebnoj formi i ti izadjes protiv takve ekipe veceras je to bio TSC u kombinovanom sastavu. Bas sam zbunjen ovim odlukama Milojevica. Svi su nervozni navijaci, uprava, verovatno i igraci zbog neuspeha rezultatskog u kvalifikacijama. Svima su fitilji skraceni mozda zbog toga ovako reagujem ali stvatno su mi neke stvari nejasne. Milojevic nije los decko, verujem da ce izdici ekipu ali sto se  grbo rodi vreme ne ispravi, a ovde je porodjaj poceo bas nekim putem kojim se redje ide.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije kriv ni Milojevic ni igraci ni Stankovic, zna se tu ko su (je) najveci krivci(ac), a nigdje se ne pominje. Zalosno je sto moramo izgubiti titulu da bi ta osoba otisla, a mozda ni tad, jer ga niko nece dirati i stadion ce cutati umjesto da jasno i glasno kaze

UPRAVA NAPOLJE, TERZICU MARS IZ SVETINJE.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, suptil said:

 Verujem da je Milojevic imao dobru nameru ali takodje verujem da veceras nece moci da spava uz stalno ponavljanje pitanja "sta uradi ja ovo veceras". 

 

200.gif?cid=82a1493bgvdbxwn8ocrqpbeuu6tz

 

Umalo se ne upišah od smeha.

 

Pa gde vi ljudi živite? Imate li predstavu koliko sve njih boledu kurci™ za klub, navijače kurce palce?

 

Gle, bilo kome ko ima integritet, makar malu malenu majušnu mrvicu Govneljić ne bi grao 90 minuta.

 

Ovaj sastavio tim kako mu je rečeno odozgo i to je to.

 

Čuj, neće da spava...bitno je da je kinta legla, sve ostalo je abitno®.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto imamo trenera koji je preuzeo odgovornost. Sad ce biti svima lakse.

A ako teba, evo i ja cu da preuzmem bar 50% odgovornosti, cisto da njemu olaksam.

Najgori u i oko kluba su navijaci, a posle njih ovi sto dovode razne Ohije pa ih menjaju jos raznijim Kulibalijima. 

 

image.png

Edited by duboko
...
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sokmeniki said:

Nije kriv ni Milojevic ni igraci ni Stankovic, zna se tu ko su (je) najveci krivci(ac), a nigdje se ne pominje. Zalosno je sto moramo izgubiti titulu da bi ta osoba otisla, a mozda ni tad, jer ga niko nece dirati i stadion ce cutati umjesto da jasno i glasno kaze

UPRAVA NAPOLJE, TERZICU MARS IZ SVETINJE.

 

Upravu iz kluba može da otera onaj ko je tu istu upravu i doveo,a to uz dužno poštovanje nisu navijači ....

Koliko se Terziću i kompaniji jebe za mišljenje navijača je i to što bez blama produžava ugovore igračima za koje i onaj ko je tri puta u životu odgledao fudbalsku utakmicu vidi da nemaju šta da traže ne u Zvezdi nego ni uekipama koje se nalaze u gornjoj polovini lige ...

Svi znamo zbog čega su oni u timu i šta? Nikom ništa (osim Terzi %)

Mi moramo da se pomirimo sa tim da Zvezda funkcioniše kao prosečno javno preduzeće i šansa da smenimo Terzića je otprilike ista kao i šansa da smenimo direktora EPS ili Telekoma ...

Edited by mare80
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Laki21 said:

 

200.gif?cid=82a1493bgvdbxwn8ocrqpbeuu6tz

 

Umalo se ne upišah od smeha.

 

Pa gde vi ljudi živite? Imate li predstavu koliko sve njih boledu kurci™ za klub, navijače kurce palce?

 

Gle, bilo kome ko ima integritet, makar malu malenu majušnu mrvicu Govneljić ne bi grao 90 minuta.

 

Ovaj sastavio tim kako mu je rečeno odozgo i to je to.

 

Čuj, neće da spava...bitno je da je kinta legla, sve ostalo je abitno®.

U tom slucaju je Sojic, i spava ko top 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srnic, Gobeljic i drugari vec igraju kod 3 razlicita trenera i to standardno.  Teoretski je nemoguce da su sva trojica, koliko god nekvalitetni bili bas toliko opcinjeni njima.

Jasno je kao dan da neki igraci na celu sa njima dvojicom MORAJU da igraju. 

 

Za Kulibalija se dzabe nadate i cekate da procenite, lik blage veze nema i to se videlo na derbiju sa prvim kontaktom sa loptom.

Za Motiku takodje, decko nema blage veze sa fudbalom, kombinacija je odradjenja i presedece na klupi do kraja ugovora ili ce otici na pozajmicu. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...