Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

16 minutes ago, pantelia said:

Ja ne mogu da verujem da ce da zavrse prelazni rok bez desnog beka. Pa i taj Vesovic da dodje, sve je bolje od one budale.

 

Sta ocekujete u derbiju? Ja Kangvu na klupi, i rutinskih 1-1

 

Ne verujem da cemo vas rutinirati, ali derbi je to, mozda si u pravu. 😀

 

Salu na stranu, smeo bih kucu da stavim na dvojku u ovom trenutku. Samo jbg, nemam kucu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Venger said:

Ako Pesic nije spreman treba ovog odmah na derbiju ubaciti. Nema sta da se ceka, Partizan je raspad, taman da ga da i napumpa samopouzdanje.

 

Слажем се, одмах у ватру да видимо од чега је. Мени лично делује као добар и вредан момак, надам се да ће се добро уклопити!

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, KKPNS said:

 

Ne verujem da cemo vas rutinirati, ali derbi je to, mozda si u pravu. 😀

 

Salu na stranu, smeo bih kucu da stavim na dvojku u ovom trenutku. Samo jbg, nemam kucu.

 

Ne bih ti ja to preporucio, sve i da imas kucu.

 

Zvezda ima solidnu prednost u prvenstvu, ima novog trenera kome nece nesto puno da se pamti ako pobedi ovakav Partizan, ali ce mu ostati za vjeki vjekov zapamceno ako izgubi. 

 

S druge strane, vi ste zaista losi. Bukvalno izgledate kao da se nikom ne zivi, a kamoli igra fudbal (osim Natka i mozad Urosevica). Ali niste nekvalitetan tim, sigurno ste za 30% kvalitetniji od proslogodisnje ekipe. Remi bi svakako bio prihvatljiv rezultat za vas. Da su vam u sredini ostali Fejsa i Andrade, bilo bi mnogo lakse. Ovako, svima ce odgovarati miroljubivih 1-1 (mozda i 0-0).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kulibali i Ohi bi možda kliknuli u formaciju 4-4-2. 

 

Ohi teško da može bilo šta kao jedini napadač, ali bi uz ovakvog dasu dobijao dosta tih otpadaka u šesnaestercu i ne bi bio fokus na njemu, pa bi imao više prostora.

 

Naravno, to se neće desiti, jer retko ko još uvek želi da gubi igrača u vezi, ali npr 3-5-2 bismo i mogli da pokušamo u nekim varijantama, posebno što desnog beka i nemamo. 

 

                                    Borjan

           Eraković        Milunović      Dragović

                           

                               Kanga                          

Bukari                                Ivanić              Rodić

                            Katai

 

                    Kulibali                Ohi  

                            

Naravno, ne mislim ovo kao početnu i dominantnu formaciju, već prilagođavanje kada zatreba, ako se juri gol u evropskim utakmicama, gde možda budemo uvek igrali sa 3 štopera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam Srnic ne gine u srijedu (idem logikom da je Sanogo totalno van forme). Eventualno da izmisli nekog novog DMa. Ne znam da li mali Stankovic to moze igrati, nizak je ali mi nekako zdepast izgleda, stabilan na nogama. Vjerovatno los trip moj. Ali stvarno treba biti umjetnik pa ne napraviti dobar rez u srijedu. Ne jer smo mi ne znam kakvo cudo vec su oni stvarno losi, realno

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, suptil said:

Da li je moguce da se toliko uprava plasi javnosti. Ugovor sa Kulibalijem potpisan u studiju Zvezda TV-a. Nema novinara nema konferencijske sale. Nicega. Auu, nisam znao da su im se tolko noge odsekle.

 

Da, posto bi ih novinari bas izresetali pitanjima. :D

1 hour ago, Venger said:

Ako sam dobro prebrojao W2 D4 L0.

 

Pa izgubio je onaj derbi u polufinalu kupa, kad je Sadik poslao Degeneka po burek. A samo prosle sezone je dobio dva derbija, kao i pretprosle - Ivanic gol glavom i finale Kupa. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Kulibali i Ohi bi možda kliknuli u formaciju 4-4-2. 

 

Ohi teško da može bilo šta kao jedini napadač, ali bi uz ovakvog dasu dobijao dosta tih otpadaka u šesnaestercu i ne bi bio fokus na njemu, pa bi imao više prostora.

 

Naravno, to se neće desiti, jer retko ko još uvek želi da gubi igrača u vezi, ali npr 3-5-2 bismo i mogli da pokušamo u nekim varijantama, posebno što desnog beka i nemamo. 

 

                                    Borjan

           Eraković        Milunović      Dragović

                           

                               Kanga                          

Bukari                                Ivanić              Rodić

                            Katai

 

                    Kulibali                Ohi  

                            

Naravno, ne mislim ovo kao početnu i dominantnu formaciju, već prilagođavanje kada zatreba, ako se juri gol u evropskim utakmicama, gde možda budemo uvek igrali sa 3 štopera.

 

Ovo bih probao protiv komsija.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Markoss said:

 

Da, posto bi ih novinari bas izresetali pitanjima. 😄

 

Pa izgubio je onaj derbi u polufinalu kupa, kad je Sadik poslao Degeneka po burek. A samo prosle sezone je dobio dva derbija, kao i pretprosle - Ivanic gol glavom i finale Kupa. 

Da, racunao sam samo prvenstvene.

 

Markose, ima li sta od zadnjeg veznog i desnog beka?

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Kulibali i Ohi bi možda kliknuli u formaciju 4-4-2. 

 

Ohi teško da može bilo šta kao jedini napadač, ali bi uz ovakvog dasu dobijao dosta tih otpadaka u šesnaestercu i ne bi bio fokus na njemu, pa bi imao više prostora.

 

Naravno, to se neće desiti, jer retko ko još uvek želi da gubi igrača u vezi, ali npr 3-5-2 bismo i mogli da pokušamo u nekim varijantama, posebno što desnog beka i nemamo. 

 

                                    Borjan

           Eraković        Milunović      Dragović

                           

                               Kanga                          

Bukari                                Ivanić              Rodić

                            Katai

 

                    Kulibali                Ohi  

                            

Naravno, ne mislim ovo kao početnu i dominantnu formaciju, već prilagođavanje kada zatreba, ako se juri gol u evropskim utakmicama, gde možda budemo uvek igrali sa 3 štopera.


Rodic kao krilo ili wing back?
Izuzetno spor, nema centarsut i povrh svega se rastaje sa dusom u 40-om minutu meca. Pa on ne moze da igra defanzivnog beka, a kamoli ovo gde treba da gazi napred-nazad.
Jedini njegov "kvalitet" je da stane sa loptom u mestu i onda je uglavnom posalje napamet i nikome.
Po meni verovatno najgori igrac Zvezde od ovih sto su najstandardniji. Jednom recju ocajan na gorecoj poziciji.
Dobra ideja sve u svemu, da se "resimo" bekova. Samo Kataji na mesto Rodica, Ivanic na njegovo, a Kangva na Ivanicevo mesto.
Ali onda imas drugi problem. Katai i Bukari bi morali bar malo da se trose u defanzivnim zadacima, cime ih samo ubijas u pojam i gubis ono najbolje sto od njih napred mozes da dobijes.
U ovoj formaciji moras da imas dva cista wing back-a, nikako klasicna krila. Mada smo se svega nagledali kod Dekija i ostalih izdanaka srpske trenerske skole.
Sama cinjenica koliko nasih trenera sa znacajnijom ulogom nema u Evropi, ti govori u prilog tome koliko pojma nemaju i dodirnih tacaka sa modernim fudbalom.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno, ali govori mnogo o nama i ko se sve pita, a ne bi trebalo da prismrdi klubu.
I onda ocekujemo iskorak kao klub. Nema od toga nista...
A ovaj sto je pisao tekst je isti onaj sto ga je grof Bozovic prozivao da je baletan, ko se seca😂

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kendrick said:

Momak iz Kordobe dolazi na jednogodišnju pozajmicu iz moskovskog CSKA, mada je na stadionu Rajko Mitić postojala određena bojazan zbog sumnje u njegove korene. Ipak, ustanovljeno je da je poreklom Sudetski Nemac.
 

Zna li neko šta bi ovo trebalo da znači?

Kontali da je Hrvat (pretpostavljam) a ispostavilo se da je Njemac iz dijela države koji graniči sa Češkom i za koji se koristi taj termin. Nije valjda da nisi čuo za Sudetske Njemce?! 🙄

Edited by Marokanac
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...