Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

10 minutes ago, davornb said:

A sta je sa Cirilom iz Fejnorda, najboljim strelcem lige konferencija?

Klasicna Terzina patka, posredstvom onih kvazi-zurnalista koji seru ceo prelazni rok o nekim fiktivnim pojacanjima. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Ja sam mislio na Rasu Pankova, posto je za njega Laki pitao.

Sto se Milanceta Pavkova tice on je odavno poznat kao "robusni spic sa Begeca".

hahah, ja sam kriv. Ne čitam pažljivo, a i Pavkov je došao iz Niša 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom na nas stil igre i azdaje kakve imamo u navali, napadac moze da nam bude bilo ko. Svakako smo mogli mnogo bolje od Pesica, ali ja za golove ne brinem. Imamo dosta dzebane. Mnogo me vise plasi ova svinjarija sa desnim bekom i stoperom ako Erakovic ode. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, davornb said:

A sta je sa Cirilom iz Fejnorda, najboljim strelcem lige konferencija?

Navodno su nasi namerno pustili u medije tu pricu jer su Turci zatezali nesto oko Pesica.

Je li gledao neko Šilju tamo, da li je sada bolji igrac nego sto je bio kod nas. Obrnuli smo ceo krug, kurcili se, dovodili igrace i opet nam Šiljo prvi špic.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Talijan je bio pravi fit na tandem Katai-Ivanic, odradjivao je dosta posla i ucestvovao u igri dalje od protivnickog gola, menjao pasove i otvarao se, navlacio protivnicke stopere i otvarao prostor krilima.

To Zvezda nema od kako je Falcineli otisao, Silja to sigurno nije i njegov doprinos cemo videti na terenu, iako nije los igrac - nije ni za prvu opciju sigurno, a tako dolazi.

Pa i Pesic dosta ucestvuje u igri, nije operisan od fudbala kao vecina napadaca koje smo dovodili poslednjih godina. Mislim da ce mu bas leci saradnja sa Kataijem i Ivanicem. 

 

Ja sam se nadao da cemo ipak da se otvorimo za neku azdaju spica, ali su nam zelje prilicno nerealne bile. Ono za Desersa je smejurija bila ako smo uopste i pokusali.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Venger said:

Pa i Pesic dosta ucestvuje u igri, nije operisan od fudbala kao vecina napadaca koje smo dovodili poslednjih godina. Mislim da ce mu bas leci saradnja sa Kataijem i Ivanicem. 

 

Ucestvuje on u igri, ali samo je Falcineli to radio na nacin onog neklasicnog spica, koji se nudio i u dubinu i ka sredini, zato ga je mister Deki i video kao srafa u 11.

Pesic cebiti sigurno blize golu i cekati reakcije krila i Ivanica kad utrci iz drugog plana na pas iz sredine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, berti said:

Navodno su nasi namerno pustili u medije tu pricu jer su Turci zatezali nesto oko Pesica.

Je li gledao neko Šilju tamo, da li je sada bolji igrac nego sto je bio kod nas. Obrnuli smo ceo krug, kurcili se, dovodili igrace i opet nam Šiljo prvi špic.

Mogli smo da kazemo da smo naciljali Levandovskog, sta ima veze, tu su negde po realnosti za nas

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Pero_Cameron said:

Pise Telegraf da smo se dogovorili s njim. Plata milion + eventualnih 500k bonusa.

Sa Levandovskim?

 

Salu na stranu, mislim da su to prepisali sa Maxbeta, a svi znamo da je Maxbet pouzdan isto koliko i random decija ig stranica czv_fans011

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Значи за ЛШ крпљење повратницима, Пешић у шпиц. Максимовић на штопера, једино на беку нису ископали ни неког ђеда.

Сад да се ставе обештећења и плате само од прекобројних везних и крилних, могло се лагано на пијацу али џаба трубити…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Константин said:

Значи за ЛШ крпљење повратницима, Пешић у шпиц. Максимовић на штопера, једино на беку нису ископали ни неког ђеда.

Сад да се ставе обештећења и плате само од прекобројних везних и крилних, могло се лагано на пијацу али џаба трубити…

Ako udjemo u LS verovatno ce da pojure beka ili neko instant pojacanje. Polako,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...